(VIDEO) Corrie Sanders, Vitali Klitschko’yu Nakavtın Eşiğine Getiriyor


00:21

Haberle ilgili başlıklar: ,

Benzer Videolar

Benzer Haberler

 1. Remzi BAYSOYU

  ulan neydi bu adam çok gıcık bir solu vardı rahmetlinin vitaliyi fena salladı bu maçta 2 3 defa

 2. Ali Han

  videolar maalesef açılmıyor. Açılsada takılıyor. Yazılar büyük yazılmıyor. Bir çok haber paylaşılmıyor bile sitede. Saygılar Sevgiler

 3. Hotter

  çok iyi maçtı ya. sıkıldıkça açıp izlediğim maçlar arasında bu maç. izlemeyen varsa açıp izlesin çok şey kaybederler yoksa.

 4. TÜRK OĞLU TÜRK

  müthiş bir maçtı…vitalinin herhalde lewis maçından sonraki en zor maçıydı diyebilirim…rahmetlinin solu çok tehlikeliydi…bu solu wlad a vursaydı 2.80 uzatırdı yine wladı…

 5. Hotter

  wladimir klitschko’ nun eli ayağına dolaşıyordu köşede maçı izlerken. taktik vermeye çalışıyordu yerinde duramıyordu vitali kaybedecek diye 🙂 kazanınca vitaliden daha çok wlad sevindi buna.

  • TÜRK OĞLU TÜRK

   acısı vardır 😀

   yalnız çok fena dövmüştü wladı sanders…joshua bile bu kadar dövemedi…

   • conan

    darth maul da efendi yodayı düver.. 😀

    • TÜRK OĞLU TÜRK

     hiç de bile 😀

     obi wan kenobi bile dövdü darth marulunu 😀

     • conan

      yanılıyorsun. darth maul obi vanı da haklamıştı ama kibiri yüzünden yenildi. sırf iyiler kazansın diye aslan gibi maulu yediler. son filmde bari kötüler kazansa. 🙂

 6. kguags

  Sanders in ne acayip stili vardı. Bazı hareketleri george foremanı hatırlatıyor bana. Kondüsyonu yetse dahada zevkli olurdu vitali maçı.

 7. GGG

  Vladimir’i fena dövmüştü, Vitali’yi de harcayacaktı neredeyse. Sounders iyiydi gerçekten, çok güçlüydü

 8. jackal

  bir diger ukraynalı usyk-briedis macı 27 ocakta letonyada olacak.

 9. Hayta

  vitali kliçko nun en çok zorlandığı maçların başında gelir efsane maç olmuştu

 10. Hierocles

  Sırf şuna yorum yapabilmek için üye oldum. Corrie Sanders’ı , boks camiası hiç unutmayacak. Efsane soluyla , maç durgunken hiç birşey yokken bir anda
  sağlı sollu ivmelenmesiyle ve rakibinin kaçacağı yeri çok iyi görüp boşa sallamamasıyla hatırlanacak(Sniper Corrie). İnanılmaz maçtı , arada açıp açıp izlerim ama Vitali Klitschko’nun da ne kadar sağlam bir adam olduğunu bu maç bir kez daha kanıtlar. Maçın ilerleyen bölümlerinde sağlam direklerle çok yıpratmıştı Sanders’ı ve neticede hakem girmişti araya.

 11. Raze

  sağlam bir çenenin önemi 47 macta 2 yenilgi 2 side doktor karari vitali klicko bana göre gelmis gecmis en iyi 3 agirsikleten biridir.

 12. Raze

  lennox maçi rovansi olsaydi kazanirdi maçi ilk maçtada puan olarak öndeydi.

 13. Deontay_Wilder

  sanders eliyle aşağı doğru itiyor vitaliyi hakem iyi gördü yani saymadı kd söz konusu değil
  zaten Vitali sanders’ı dağıtmıştı sanders o kadar dayaktan sonra gardını indirdiğinin bile farkında değildi kafası o kadar gitmişti ki abandone olmuştu

 14. klıtschko

  Vutali vs tysonu görmek isterdim

 15. dogannn

  tyson ın vitali yi yenmesi mucizevi bir şey olursu. Vitali 2.02 tyson 1.78. Ayrıca vitali de inanılmaz çene var reflekslerde müthiş. Tyson zaten yakalayamazdı 5 ten sonra düşüşe geçer vitali ko yada tkp ile maçı alırdı bence.

 16. kguags

  Genelde uzun adamlar tyson için daha rahat. O stille pek iş yapamaz vitali.

 17. VolkanK

  Tyson’un herkese karşı şansı. vardır bi bakmışsın vitali yerde

  • kguags

   Zamanında michael spinks olması lazım. Granit çeneymiş. Onu bile yere sermişti. Formundayken.

 18. Deontay_Wilder

  beyler sanders rahman maçını izlemeyen varsa izlesin harika bir maç

  • kguags

   Güzel maç oda. Sanders sanki sonunu getiremiyor maçlarının. Yoksa resmen açık giriyo adama. Vuruyo yiyiyo acayip bi boksör.

   • Deontay_Wilder

    sanders kontrolsüz bir adam ve çok açık dövüşüyor tabiri caizse pat küt giriyor o nedenle maçları genelde bol kırışmalı oluyor

 19. hitmonchan

  Vitali tyson’a da ali’ye de stil olarak ters gelir. Bence başarı olarak bu ikisiyle eşit seviyede. Ali ve tyson yaşam bicimleri ve stilleriyle devrim yarattı boksta tek farkları bu.

  • ahmet kurt

   doğru söylüyor olsan bile vitali den önce lewis gelir.

   • hitmonchan

    Larry holmes, vitali ve lennox bana aynı geliyor hep. Lennox iyidir de vitali maçında çok gıcık oldum. Neydi o maç sonu konuşması falan. Zaten rahat yenecektim de, hakem kurtardı falan.

 20. elpatron

  vitali kariyeri boyunca knockdown olmamış bi boksör.granit çene.burdada iyi sallamış sanders wladimir reisi paspas yapmıştı.
  tyson vs vitalide prime dönemindeki bi tyson bana göre tarihte yenilmezdir en iyi olarak anılmamasının sebebi bu dönemi 3 sene sürmüştür.bana göre ali foreman dahil en iyi dönemlerini kıyaslarak tarihin en durdurulamaz boksörüdür (basketbolda shaq 99-00 sezonu gibi).bide tysonın stilinde en önmeli faktör hızı az idman veya yaşlılık oldumu direk sıkıntı yaşadı zaten.91-92 den sonraki tysonı vitali yener önceki tysona karşı kimsenin şansı yok.

 21. elpatron

  bu soruların cevabı çok ortada.yani şuanki boksörler mükemmel atletler.fizik olarak ne kadar üstün olsalarda eski topraklar sertliği denen bişey var.ayrıca 15 raund dövüşen adamlar.ben vitalinin aliyi yakalayabilcegini düşünmüyorum.puanla ali alır gibi geliyor.ama dedigim gibi belkide şuanki boksörlerin gücü eskilere fazla gelebilir veya tam tersi çok havada kalıyor.ama çok eski ağırsikletlerin dempsey joelouis marciano nun o fiziklerle şuanki boksörlere karşı hiç şansı yok.

 22. elpatron

  ali joshuayı da wilderıda poşet eder kusura bakmada.

 23. Öğretmen Bey

  Sanders Wladimir’e uyguladığı tarifeyi uygulamak istedi ama Vitali daha dayanıklı bir adamdı Wladimir yumruk yeyince eli ayağına dolanırdı. Sanders anca böyle yenebilirdi ki iyi salladı ama kumarı kaybetti. Kondisyonu olsa diyorsunuz ama bu kadar hurra girmeye kondisyon mu dayanır gözünü seveyim. Bu maç gösteriyor ki Joshua olsa yine Vitali harcardı. Adam yorulmak bilmiyor.

 24. Öğretmen Bey

  Kardeş işin gücün yok mu senin git kendine bir hobi bul kitap oku ne bileyim. Yani bokunu çıkarma tamam dikkat çektin.youtube yorumlarında bile karşıma çıkıyorsun

 25. drfbb

  Off yine rebel bu ya. Su milli takıma girsede kurtulsak 😀

 26. hitmonchan

  Wlad’la Vitalinin bir karısımı olsa tartışmasız tüm zamanların en iyi boksörü olurdu. Vitalinin cenesi, hızı ve mucadeleciligi, wlad’ın mesafe ayarı, temkinliliği ve indirici sağı. Iki kardeş aynı fizikte ama birbirlerinden çok farklıydılar.

 27. CeKo

  Foreman’ı yenen Ali vitali’yi de yener. Foreman vitali’den çok daha güçlü bir boksördür.

  • kguags

   banada öyle geliyor. çünkü stil olarak ali bi adım önde. earnie terrel, joe bugner, ron lyle, chuck wepner, foreman bu boksörler ali den uzun. kimini nakavt kimini de puanla yendi. vitali stili gereği bu boksörlerden farklı olmazdı diye düşünüyorum.

   ali vs earnie terrel (ahtapot terrel) maçı varki akıllara zarar. koşarak nasıl adam dövülür bize göstermiştir. 15 round o enerji kimde var? bi insan hiçmi yorulmaz?

 28. IRON TYSON

  Wladın intikamını aldığı güzel bi maçtı.

 29. MÜSLÜMAN TÜRK

  vitalinin çenesi o kadar da sağlam değilmiş.

Yorumlarınız