(Video) Flaş! Flaş! Flaş! Klitschko’nun Fury’e ve Hepimize Mesajı Var!

Almanya’daki dev şampiyonluk maçını kaybeden ve kemerlerini Tyson Fury’e kaptıran Wladimir Klitschko, maçtan sonra Twitter hesabından yaptığı açıklamada:

Gerçekten kaybettiğime inanamıyorum. Bu çok acı verici.

şeklinde konuşmuştu. Maçın üzerinden geçen 4 günde kendisini toparlayan Wladimir, Facebook hesabından yeni bir video yayınladı, ve hem Tyson Fury’e, hem de dünyadaki boks severlere erken bir yılbaşı hediyesi vermek istediğini söyledi.

Peki Wladimir ne mi dedi? İşte cevabı:

00:22

Benzer Haberler

 1. Ruslan

  Wlad’ın bu maca iyi hazirlanacagani umuyorum.Fury’den yumruk yemeyi goze alip yakin dovusecegi takdirde kazanacagini dusunurum.

  Let’s go champ!

 2. Duke

  Sampiyon geliyoooooor.

 3. deniz

  Umarim mac Kltschkonun itedgi yerde ve sartlarda gerceklezmez, adil olan sampiyonun sececegi yer olmali.ve yine umarimki bu sefer 18 milyon dolari Fury ,6 milyon dolari Wlad alir .

  Maca gelecek olursak umarim Wlad korkusuz yuregini koyarak dövusur ozaman guzel mac izleriz,hakedende kazansin.

 4. kell brok

  önce attığı kafa için özür dilemeli maçın hakemi de lisansını yırtıp atmalı…Klıçko posu deldirdi bu saaten sonra dikiş tutmaz…

 5. Roman Gonzalez

  Benim fikrim daha önceden dediğim gibi hala wlad Fury i yense bile Joshua Povetkin Wilder gibi adamlar artık onla karşılaşmak tan pek de çekinmez bu 3 lüde en dez avantajlı povetkin wladın karşısında

 6. halo

  Wlad ın bugüne kadar çekindiği kimse olmadı. Fury yi yendiği an düşünme sırası saydığın isimlerdedir. Ama önce bileğinin hakkıyla fury yi halletmesi lazım. Yapacağına inanıyorum. O sahneden çekildikten sonra meydan wilder ve joshua ya kalacaktır. Povetkin de yaşlanıyor

 7. haci

  ya ben biliyodum bunun sözleşmeye kendi kaybettiği takdirde rövanş hakkının olduğunu bunu fury nakavt etmeden kurtulamayız

 8. deniz

  Glazkovun ekibide Fury ile IBF kemeri icin mac yapmak istiyormus.
  Wilderde 16 ocaktan sonra Fury ile dövusmek istiyor.
  Haye yine gözu Fury dikmis .Adam herkesin hedefi olmus 🙂

 9. Roman Gonzalez

  AJ Hepsine gösterecek gücünü bunu 2016 da daha iyi gorecegiz Fury ye bir yandan haye bir yandan wilder bi nefes aldirmiyorlar. Fury boş konuşmuyormuş demekki kanıtıda wladın yenmesi oldu.

 10. yücel

  Türk halkının en büyük aptallığı bir maç kaybedilince 11 yıldır kaybetmeyen insan bi çırpıda silinir. Rövansda Klıchko fury e dersini verecektir

 11. Gennady Klitschko

  #LETSGOCHAMP

 12. Eren

  Bence aptallik kelimesi hos bir kelime olmamis daha guzel kelime ler kullanabilirsiniz

 13. Eren

  Bu sitede herkes kendi dusuncesini dile getryr saygi duymak lazim

 14. Emre

  Maç eski tadında olacaksa gene sıkılacağız. Wlad eğer stil değiştirmezse gene yenilebilir gibi ben yine de wlad derim(fanatiklik)

 15. duke

  ruslan kardesim wladda oyle bi bal var ki koskoca ONBIR yılda bi tane bile güçlü rakiple karsılasmamıs. bunun tek acıklaması bal yani 😀 ulan o sizin bahsettiğiniz holyfieldler tysonlar wladın karsısına cok cıktıda wladın hegemonyasında adlarını duyuramayıp sessizce arkalarını dönup gitmek zorunda kaldılar.wladın tekniğine laf edenler valueve baksın o daha uzun ve reach mesafesi daha fazla ama noldu su an burda okurken hatırladınız.

 16. Klitchko

  wlad 1 maç kaybetti diye şimdiye kadar ki başarılarını göz ardı edemeyiz. E fury’yide yeneceğini umuyorum . Bol şan Wladimir.

Yorumlarınız