(VIDEO) Geçen Hafta Sonuna Damga Vuran Nakavt

Geçtiğimiz hafta sonu Belfast’ta gerçekleşen unvan gecesine damga vuran nakavt Paul Hyland Jnr-Adam Dingsdale karşılaşmasında gerçekleşti.

İşte o anlar:

04:01
Haberle ilgili başlıklar: ,

Benzer Videolar

Benzer Haberler

 1. SAUL “CANELO” ALVAREZ

  avni iyi boksör ama süperstar olamaz hele ki bu defansla tamam pres boksu yapıyo iyi ama golovkin gibi her yumruğu alıyo karşısına sağlam birisi geldiği zaman ben kd olacağını düşünüyorum ayrıca kovalev e kalas diyen ztn bokstan anlamıyordur.

 2. Marvin Hagler

  avni balon değil. evet eksiği var. defans konusunda kendini geliştirmesi lâzım. ve antrenörünü değiştirmesi gerektiğini düşünüyorum. ama kesinlikle balon değil.

 3. ahmet kurt

  Bu sitede banlanması gereken insanlar var. Resmen göze batmak için, insanlardan laf yemek için bir taraflarını yırtan insanlar. 39 yaşındayım diyen adamın uğraştığı şeylere bak. Hadi oradan birde 39 yaşındaymış. Adamın işi gücü yok burada trollük yapıyor…

  • ahmet kurt

   Avniye balon demendeki mantık nedir? Callum smith ve anthony dirrel gibi arkasında büyük bir lobi olmadan anadolunun bağrından o imkânsızlıklara rağmen çıkıp gelmiş 25 yaşında gencecik bir boksörden bahsediyoruz. Senin, benim, onun, bunun sadece götünün üstünde oturup yorum yapmaktan başka boksa katkısının olmadığı bir ülkede kemer maçına çıkma hakkı kazanan bir boksörden bahsediyoruz. Eğer bilinçli, mantıklı bir insan olsan zaten her fırsatta avniye sallayıp siteyi karıştırmak istemezdim. Bu amacına avniyi alet etmezdin. Avniyi beğenmeyenlere, her fırsatta çamur atanlara hayret ediyorum(eğer bir türk sporcunun şampiyon olmasını istemiyorsanız bilemem). Eğer beğenmiyorsanız siz boksör olunda boksörlük nasıl yapılıyormuş görelim. Callum smith ve anthony dirrel avni gibi imkansızlıklarla boğuşsaydı adlarını bile duyamayacaktık. Ama bunu anlayamayan insanlar var.

   Yukarıdaki kısım avniye balon demene cevaben yazdığım yazıydı. Şimdi esas konuya geliyorum. Avniye balon dediğin için değil salt ortalığı karıştırmaya yönelik yaptığın saygısız, itici ve taraflı yorumların nedeniyle banlanmanı istiyorum. Zaten defalarca banlanan bir insan olarak banlanmayı hak ettiğini bildiğini de umuyorum. Cümleten iyi akşamlar…

   • Tyson Fury

    Yorum yapmana bile değmez kardeşim boşver eğleniyo kendi halinde prim yaptırma asıl konu bence modluk verilmeli senin gibi faal bir kardeşime bak o zaman nasıl seviyeli bir forum olur burası emin ol bir çok kişi bende dahil sen hayrettin conan ortiz antijosua lennox vs ismini sayamadığım kardeşlerden özür diliyorum sizin yorumlarınızı siteden daha çok takip ediyoruz saygılar

 4. Marvin Hagler

  wikipedia’da golovkin vs. canelo gecesinde joseph parker vs. tony bellew maçı olacağı yazıyor. ama bu wikipedia. doğru olma ihtimali düşük.

  • leGGGend

   Daha önce lemeiuxte çıkabilir demiştim, şimdi Jacobs o gecede bende çıkmak isitorum Lemeiux ile çıkmak için teklif götürdük dedi, lemeiux kaçmasa bu karşılaşmada çok güzel olur.

 5. conan

  arkadaşlar o ringe çıkma cesaretini gösteren boksörlerden hiç biri balon değildir. ulan alper şu balon lafını getirdin foruma milletin ağzına sakız oldu aq.

  • Harun

   abi bugün hasta hasta boks yaptım kusmaktan, baş ağrısından ölücektim. orucum bozuldu zaten 🙂 boks yapıcaksanız ertesi günkü çok şiddetli baş ağrısına katlanmanız gerekir dikkat 😀 darbe yemek o kadar basit mi çeneye yersin ayrı bir acı karnına sert yumruk gelir bir ayrı. zor iş abi. bunu söyleyenler hayatında hiç boks yapmamış yumruk yemenin acısını tatmamış kişiler biz bazen şaka olsun diye diyoruz alper abi de öyledir 😀 ama söylenmemesi gerekir tabi

   • Luis Ortiz

    Kardeşim bu işte dönen paranın haddi hesabı yok, üç raunt dayak yemek için aldıkları para bu işte sadece dayak yemeyi mantıklı hale getiriyor. Açık konuşmak gerekirse, savaşların olduğu, açlıktan insanların öldüğü bir dünyada konuşulan paralara balon boksörlük yapmanın mantıksız bir yanı da yok. Kendine saygısını bir kenara bırakıp bunu yapacak bir sürü boksör olacaktır yani, hali hazırda da var.

    • Harun

     zaten olayın para yanı çok ayrı bir konu 🙂 dünyadaki para dengesizliği de ortada.

     • Luis Ortiz

      Yani şunu diyorum; maalesef balon boksör vardır. Hem de balonun balonu da vardır yani. Namussuz şerefsiz kaynar bu sektör. Al sana en son balon Parker’ın dövüştüğü rumen boksör. Net bir balondur.

      Amatör boksu ele alırsak, orada ringe çıkan herkese saygı duyarım. Ancak üç kuruş kazanmak için dayak yemeye gelip seyirciyi kandıran veya ayarlanmış maça çıkan hiçbir profesyonel boksöre saygı duymam. Bu adamlar bu işi ayağa düşüren maskaralardır.

      • Harun

       balon boksörler de bu işin bir parçası. parker rakip bulamadığı için o adamla maç yapmak zorunda kaldı. daha yeni yeni pişiyor. tabiki de şikeler ve ayarlanmış maçlar boksun kalitesini düşünüyor. para cezası onlara iyi gelir ama şimdi sen floyd’a hakem satın aldığı için kaç para ceza versen adamı hiç etkilemez.

      • Luis Ortiz

       Kardeş bu cezayla falan çözülecek bir olay değil ki, bu ahlaki bir çöküntü… Bunu cezayla da çözemezsin, men ederek de çözemezsin.

       Sanat veya spordan gelen gelir bu kadar yüksek iken bu ahlaki çöküntünün önüne geçemezsin. Bu insanların gelirine devletler %75 vergi koymalı bu kadar söylüyorum. Çok radikal ve solcu bir öneri gibi gelebilir ama bu gerekli. Stüdyoda iki hafta sonu makineyle müzik yapan bir popçu milyon dolarlar kazanamamalı. Kazandığı paranın %75’i vergiye gitmeli ki, bu kesintiye rağmen yine de karun gibi zengin olabilme şansları var.

       O kesilen paralar da kamu yararına kullanılmalı. Aynı şeyler sporcular için de geçerli, kolay yoldan para kazanan herkes için geçerli olmalı. Bir girişim veya emek yok ortada çünkü. Elbette hepsinin emeği var ama emeklerinin karşılığı bu kadar büyük değil. Bu kadar paranın aynı kişilere kanalize olması büyük bir adaletsizlik.

       Bu nedenle ben bu adamları yerden yere vurma hakkını kendimde görüyorum. Bulacak arkadaş, daha sağlam anlaşmalar yapacaklar, yeri gelecek kendine çok iyi bakacak ama rakip bulacak. O parayı kazanıyorsa bulmalı.

       Bunu normal görmeyip, sorguladığımız zaman içimiz daha ferah edecek ve bireysel anlamda düşüncelerimizi değiştirip, insanlara aktardıkça zihniyetin de yavaş yavaş yok olmasına katkıda bulunacağız. Çöker ya da çökmez, bu olaya prensip meselesi olarak yaklaşıp bir kendi standartlarını belirlemek amacıyla yapsan bile yeterlidir.

       Bütün bu yazdıklarımı tek cümle ile özetleyeyim, atalarımızın, cahil dediğimiz insanımızın minimal ve doğrucu yaklaşımıyla, çünkü en güzelini onlar demiş: “Bu kadar parayı peygambere versen o bile bozulur”

      • Harun

       dediklerine katılıyorum. manny pacquiao kazandığı paranın %50’sini toplumsal kurumlara bağışlarmış her zengin sporcu böyle yapsa ortada sorun kalmaz 🙂

      • Luis Ortiz

       Pacman adam gibi adamdır zaten. Floyd ile maçı da zaten adamlık vs küstahlık hikayeleri ile pazarlandı.

 6. conan

  ona balon buna balon. bu işler bu kadar kolaysa, siz de çıkın ringe, görelim boyunuzu.

  • Harun

   ward ilk zamanlar da maça çıkmayacağım, emekli olucam demişti. sebebi ne biliyoru musun abi?
   maçtan sonraki günlerde çok şiddetli baş ağrısı ve buna bağlı olarak mide bulantısı yaşadı. ilk zamanlar bu yüzden rövanşa yanaşmadı yanaşamadı. ama bir süre sonra bu ağrılar geçti ve hem maça çıkma baskısı hem de alacağı milyon dolar parayı düşündü insanoğlu nankör abi parayı görünce sağlığını düşünemiyor…

  • Harun

   zaten boksör olan en başından sağlığını düşünmüyor bizim gibi. gelecekte çekeceği muazzam acıyı hesap edemiyor. belki de ileri de sakat kalıcak yada alzheimer olacak ya da karaciğer yetmezliği acı dolu gelecek bekliyor olabilir. bunlar bir ihtimal tabi. allah bizi ıslah etsin abi ne diyeyim 😀 😀

 7. TÜRK OĞLU TÜRK

  yemin ediyorum sövmemek için zor tutuyorum kendimi….

  • TÜRK OĞLU TÜRK

   alın size 2 adet vatan haini kansız…yetenekli olsa pkk lı boksörü bile destekler bu hoşaflar…
   ve mesut fotoğrafını koyduğun adamın sonunda daha beter ederim seni veled-i zina

 8. conan

  avni yıldırım wbc kemerini kazanmanın eşiğine gelmiş, hala balon deniyorsa, bunda art niyet vardır. eksiklikleri var doğru ama balon değil.

 9. leGGGend

  Kardeşim Kovalevi seviyorum iyi boksör, ama Avniyide fazla kötülüyorsun zayıf tarafları çok herkes biliyor zaten, ama iyi bir antrenörle kendini geliştire bilir.

 10. TÜRK OĞLU TÜRK

  senin ki görüş değil bildiğin aşağılama ulan…

 11. misafir

  Beyler Türkiye de boks bitmiş durumda .
  İdman yaptığım salonda ısıtma yok bütün kış görünüz dona dona beş kat k ıyafetle yapıyoruz
  Çocuklar bir kışı hasta geçiriyor
  Duş desen tuvaleti zor buluyoruz.
  Doğru düzgün torba bile yok.
  Maça çıkacak diye iki ay kamp yapıyoruz kilo düşüyoruz sonra bir hafta kala federasyondan para çıkmıyor gidemiyoruz
  Anlayacağınız Türkiyeden kolay kolay boksör çıkmıyor.Çıkana da destek olmak lazım.O adamın dünya çapında aldığı

 12. misafir

  Her başarı boksun gelişmesine katkı sağlayacak.
  Elbette herkes yorumunda özgürdür ama durduk yere bir bok olmaz balon diyerek milleti kışkırtmak yerine daha sakin konuşmaktır doğru olan.Olaya bir de bu açıdan bakın

 13. Roman

  AVNI YILDIRIM ADAMIN DIBI. SAMPIYON OLUCAK. OTESI YOK. SIZ BOS KONUSMAYA DEVAM EDIN.

 14. GENNADYMUSTAFA

  Ahmet kurt avniyi destekliyorız tabiki ama abartma istersen avni hakkında daha hiç bir şey bilmiyosun anadoludan gelme diyosun avni yıldırım beşiktak kuruçeşmede büyümüş bir insan bjk boksta başlayıp fenerin boksuna transfer olup en iyi hocalarlan çalışmıştır. Yanlış bilgin var düzeltmek istedim anadoludan gelip yetişme zorluk çekme diye bir şey yok zorluk çekmeyen boksör mü var allah aşkına sergey kovalev vard maçını yapmadan önce her ikiside hurda evlerinin görüntülerini paylaştılar bilmeden konuşmayalım avni normal gelirli bir ailenin çocuğu bn. Zorluklarla bir yerlere gelmeyen boksör az vardır. Avnin boksu calluma kadar yani buraya kadar fnish ötesi olamaz ahmet öner avni yıldırım süper ikilisinin gelebileceği son nokta sende bende tüm herkes biliyo kimse bu adam kesin WBC Yİ alır diyemiyo ama joshua için herkes yener alır diyebiliyo kesin konuşabiliyo birbirimizi kandırmayalım kırdıysam kusura bakmayom biraz bu konuda doldum

 15. GENNADYMUSTAFA

  Ahmet kurt abartma istersen çok abarttn avniy yoldırım hakkında ne bilyosun sen gel bana sor anlatim avni yıldırım anadolu dan gelme o zorluklardan gelme deyil bir şey bilmiyosun avni yıldırım beşiktaş kuruçeşmede büyümüştür ve gayet güzel bir yerede boksa başlamıştır burasıda bjk boks dur. Daha sonra fenere tranfer olmuştur ve en iyi hocalarla çalışmıştır öyle kısıtlı imkanlar falan hikaye bana avniyi mi anlatıyosunuz esas zorlukları many paqio sergey kovalev andre ward mike tyson bunlar yaşamış ne zorluğu ne anadoludan gelmesi sergey kovalev anrdre vard maçını yapmadan önce eski hurda evini paylaşmıştı aynı şekil wardda buralardan bıralara diye avni nin işi ne gelicek olursak buraya kadar yani calluma kadar avni maç kaybettiği an ahmet öner onunla daha fazla ilerlemek istemez selçuk aydın örneği her neyse bu stille bir yere kadar gider başta bu sitille hafif ağırdaydı baktı rakipler sağlam bu stiller olmiyo siklet indi bernard donfack maçını izleyin avniyle dandik bi adama ne kadar zorlandı iyi bi antrönör falan hikaye bir insan neyse o dur neye alışmışsa öyle gider david haye antrönör değiştirdide ne oldu çok mu stilinde değişiklik oldu haye aynı haye callum avniyi direklerle döve döve mahfeder zaten her yumruğu alıyo periban eğer sarılarak oynasaydı avniyi yenerdi bizde isteriz bizden bir şey çıksın ama malesef avniyi fb tv de de 2012 2013 de izliyodum adem kılıççıyla falan programa çıkıyolardı hep hızlı konuşup büyük konuşuyodu ama kazanamıyodu adem kılıççı gibi sonra baktı olmiyo profa geçti her 2012 de olümpiyatlarda oynatmadıllar biz joshua için net konuşuyoruz dimi bu adam dünya şampiyonu olur kemeri alır diyebiliyoruz avni için net konuşamıyoruz hatta malesefler ortalığı yıkıyo geçiyo ahmet kurt bilmeden konuşma sen izlediğin kadar ben daha fazla görüp izlediğim kadar konuşuyorum.

  • ahmet kurt

   birincisi adam akıllı yorum yap. başkalarının adını kirletmeye çalışıp kinini nefretini olur olmadık yerde kusma. anadolu nun bağrından çıkmış derken zaten köyde boks yapıp buralara geldiğini kast etmedim. fırat arslan, servet tazegül ve gökhan saki gibi yurtdışında dövüş sporlarıyla tanışıp şampiyonluğa oynayan bir dövüşçü olmadığını anlatmaya çalıştım. yani %100 türkiye de bu spora başlamış, burada kendini geliştirmiş olduğuna vurgu yaptım. Profesyonel türk boksörlere boxrec den bakabilirsin. 10 da 9 u almanya da yaşayan gurbetçilerimizden oluşuyor. gelelim şu esas konuya. o dediğin imkansızlıklar içerisinden gelen boksörler müthiş yeteneğe ve olağanüstü azme sahip insanlar. bu yüzden pek çoğuna efsane gözüyle bakılıyor. ama sen gelip her boksör bunlar gibi imkansızlıklardan gelmiş gibi konuşuyosun. joshuanın veya joshua bile değil callum smithin arkasındaki lobi ve ona olan destek avni de olsa şuan çoktan şampiyon ve dünyanın gözde boksörlerinden biri olmuştu. senin ne düşündüğünü bilemem. avni inanılmaz boks imkanlarıyla buraya gelmedi. avni 1 tane dünya şampiyonu çıkaramayan, ailelerin çocuklarını boksa yollamadığı bir ülkede buralara geldi. belki yaşadığı zorluklar ve yeteneği mike tyson veya bir manny pacquiao nunki kadar değil. ama onun da bizi gururlandıracak müthiş bir başarısı ve azmi var. buralara gelmesini sağlayacak küçümsenmeyecek kadar büyük bir emeği var. bernard donfack dediğin adam avni ile dövüşmeden 2 ay önce alexander brand ile dövüşmüştü. brand ile maça çıkan bernard donfackla ise avni 7. maçına çıkmıştı. o ana kadar daha 12 raundluk bir maça çıkmamıştı. 6 maç tecrübesi olan 24 yaşındaki çömez avni 37 maç tecrübesi olan bir boksörle dövüşmüştü. bileğinin hakkıyla yenmiş ki bırakta zorlansın. o kadarlıkta olsun. hem pacman, kovalev ve tyson gibi boksörlerin 7. maçlarına ve ilk 16 maçlarına bakarsan görürsün. donfacklarla, peribanlarla dövüşmüşler mi.

   son olarak ben ve birçoğumuz avniye efsane olacak demiyoruz. ama onda şampiyon olabilecek potansiyeli görüyor ve istiyoruz.

  • ahmet kurt

   şu hale bakın ya. adam beni küçümseyip, aşağılayıp egosunu yükseltme derdinde. vay arkadaş kendi halimde yorumlar yazıyorum kimin niye zoruna gidiyor anlamış değilim. diyelim ki ben yanlış konuştum böyle bir üslupla mı cevap yazılır? neyi ispatlamaya çalışıyosunuz? tövbe estağfurullah

 16. GENNADYMUSTAFA

  Avni yi tanımak isteyen varsa okusun uzun yorumumu

 17. Marvin Hagler

  conor mcgregor twitter adresinden the fight is on yazmış. yani maç olacak diyor.

  https://twitter.com/TheNotoriousMMA/status/875101558584856578

  • ahmet kurt

   görünen o ki küçüğünü değil ”baba floydu” gözüne kestirmiş 🙂 ben size oğluyla dövüşmek istiyorum demedim ki deyip dünyaya unutulmaz bir trol yaşatsa 10 numara olurdu 🙂

 18. Antijoshua

  Beyler povetkinle alakali guzel haberler var.
  Bu mac kemer maci olarak tescil edildi wboda bolgesel kemer sanirim.ve mac sonunda povetkin wboda ilk 15te yer bulucakmis.yoldayim simdi extra bisey olursa yazarim

 19. Roman

  https://youtu.be/2pPgBVoNfc4

  TYSON FURY KIMDIR? Izle ve agir sikletin en iyi sampiyonunu gor.
  😀 seviyorum seni fury. 😀

  • Harun

   hahaha gece gece iyi güldüm saol 😀 bu adam sevilmez mi? kendine vurmakta bi ayrı, adam kendisine vurduğu aparkatla yatıcaktı. yukarıda lenox nickli abi kovalev’in vurduğu aparkat kendine gelirse ancak nakavt olur demişti 😀 aklıma geldi. ihtimal varmış 😀 😀

  • Tyson Fury

   ÇOK kez sahit oldum bir kac defa basıma geldi tamamen terden dolayı eldivenler kayıyor :):):)

  • Uğur mehmet birdoğan

   Tyson furry bir yerde söylemişti rakiplerinden birisi onunla bu durum hakkında dalga geçerken 🙂 ,” kendime vurduğum yumruk kariyerimde yediğim en sert yumruktu , beni benden başkası yıkamaz ” gibi bir yorumu vardı 😀 , kaynağı şimdi aklıma gelmedi ama lafı güzel çevirmişti .

 20. Antijoshua

  Conor-floyd 26 agustos vegasta kesinlesti.

 21. Roman

  https://www.instagram.com/p/BVQ4NnMhokm/

  TEVIN FARMER DIYE BIR BOKSOR VAR. GERVONTAYA COK MEYDAN OKUDU. DAVIS DE KARSILIK VERMIS. ISLER KIZISIYOR. INGILIZCESI OLAN CEVIRIRSE GUZEL OLUR. OLURSA DAVIS GOMER DIYE DUSUNUYORUM. COK YETENEKLI BIR BOKSOR.

  • About Billions

   Liam Walsh maçının ardından yapılan haberde yazmıştım, sıradaki rakip büyük ihtimalle tevin farmer olacak diye. Davis demiş ki; “benim bütün bu söylediklerimi yaşamak zorunda değilsin. Mayweather vs mcgregor gecesinde billyi (billy dib, ibfte 3. Sırada) yenersin, olur biter. Zaten her türlü ikinizin de kıçı nakavt edilecek.”
   Farmer da; “sadece bi kaç hafta önce sen ve floyd bana önce bi kemer kazanmamı söylediniz. Şimdi görüyorum ki bu işin sırtı duvara dayandı ve bi çıkış yolu yok. büyük ve kirli oynamak istiyorsun. Şimdi bu olayı benim yolumla yapacağız, senin değil. Ben billynin icabına baktıktan sonra, sıradaki sensin.” Demiş. Farmer vs dib, ibf şampiyonluğu için eleme maçı ufukta gözüktü. Kazanan davisle yapacak.

 22. GENNADYMUSTAFA

  Ahmet kurt çok güzel açıklama yapmışsın teşekkürler,
  Amacım karalamak değildi biraz fazla doldum bu konuya biraz üslupta abrtmış olabilirim ancak avniyi bi an olsun çok düşük şartlarda bu günlere gelmiş olarak ifade etmen beni sıkıntıya soktu.

 23. Antijoshua

  Beyler balon boksor lafini ben cikardim belki ama bende yerli yersiz kullanilmasindan son derece rahatsizim..bi kere ben o lafi wilder icin soylemistim.neden ?? Cunku hwte wbc kemerinin bu adamda olmasi bir utanctir.yine c.martin icin kullanilir neden cunku yenilgisiz ama bence son derece kotu bir boksordu tombaladan ibf kemeri kazandi parayla satti sonra rapci oldu vs.yine breazela,
  washingtonda,szpilkayada balon boksor denilebilir cunku bunlar normalde boksor filan degil ne olduklari belli olmayan boks altyapisi olmayan adamlar.yine mark demori gregraj filan agir balondur.
  Sonucta ota b.ka herkese balon demeyin.ben yazarim kim balon kim degil 🙂

  • Roman

   Hepsini anlarim da joshuaya balon demek nedir? 😀 birde joshua yazmis 🙂

   • Antijoshua

    Joshuada buyuk balon wlad foyasini ortaya cikarip tum yaldizlarini doktu..zaten amatorde yerlerde surundugu sir degil.

    • Roman

     Joshua balonsa povetkin de balon. O zaman. O da rezil oldu. Wlad karsisinda. Povetkin bence balon değil. Ama joshua balonsa senin bakis acindan povetkinde balondur.

 24. Antijoshua

  Joshua amatordede cok iyi degildi.
  Proftada bi wlad maci var kayda deger ondada hali ortadaydi maci zor bitirdi.povetkin cekirdekten boksor.amator kariyeri belli
  Joshua abartiliyor ne efsane ne efsane olma potansiyeli var.steroidler olmasa bir hictir

  • Harun

   zaten ruslara karşı kötü bir tutum var. ama povetkin bunu bildiği halde doping yaptı yoksa bunlar başına gelmezdi. steroid ve aminoasit tarzı ilaçlar hakkında detaylı bilgim yok sonuçta hiçbirimiz insan fizyolojisi, kas ve kas dokusu üzerine doktora yapmış doktorlar değiliz. joshua’yı çok sevip destekliyorum, çünkü adam hem etrafına gülücükler saçıyor hem de antrenmanlarında kendini parçalıyor. deliler gibi antrenman yapıyor. antrenmanlarda onun kadar kendini zorlayan başka boksör görmedim açıkçası. boks’taki en önemli şey de düzenli antrenman yapmaktır. eğer yetenekliyseniz düzenli çalışarak bir çok şey başarabilirsiniz. joshua şu an bir efsane tabikide değil. ama kendini bozmaz ve böyle çalışmaya devam ederse efsane olma potansiyeli var. mesela dilian whyte maçındaki joshua ile wlad maçındaki joshu arasında büyük fark var.

 25. Roman

  BU POVETKIN AMATORDEDE DOPING YAPMISTIR. BU RUSLAR BOYLE. ZATEN HEO BU RUSLARIN BASININ ALTINDAN CIKIYOR DOPING ISLERI. JOSHUA AMATOR DE PEK PARLAK DEĞILDI. AMA KLITSCHKO YU YENDIMI? YENDI. KNOCKDOWN OLMASI ZATEN SASIRICAK BIR DURUM DEGIL. WLADIN SAĞI GUNUMUZ AGIR SIKLETIN DE EN SERT SAĞDIR. O YUMRUĞA YATIRAMAYACAĞI ADAM YOK. BELKI WACH DENEN ÖKÜZ KALIR AYAKTA. YANI JOSHUA STEROID CIYSE POVETKIN DE DOPINGCI. ISMI BU KADAR DOPINGE BURUNMUS ADAM ILLAKI YAPMISTIR. YOKSA YOK KOMPLO KURDULAR FELAN FILAN BUNLARLA KIMSE UGRASMAZ. POVETKIN DE BIR PULEV KARSISINDA IZLEMEK ISTERIM.

  • Roman

   BALON VARSA O DA WILDER, JOSHUA DEĞIL. AMA O BALON WILDERI DE POVETKING PATLATICAK. 🙂

Yorumlarınız