Haberle ilgili başlıklar: ,

Benzer Videolar

Benzer Haberler

 1. Harun

  golovkin direklerini çok iyi kullanmalı. uzaktan dövüşmeli. zaten güçlü olduğu için direkleriyle maç boyunca yıpratabilir. canelo daha kısa olduğu için işi zor. bakalım bunlara çözüm bulabilecek mi? canelo’nun eskivlerle içeriye girip çeneye aparkat ve karaciğere çalışacağını düşünüyorum.

 2. Harun

  golovkin’in savunmasında büyük açıklar var. aparkat yemeye çok müsait bir stili var. canelo golovkin’in güçlü yumruklarını yediğinde oyun planı bozulmaz ve iyi savunma yapmaya devam ederse bu açıkları güzelce doldurabilir. canelo kulak dibine kroşe deneyebilir. golovkin gardını klasik bir şekilde iki elini kaldırarak alıyor. canelo bu açıkları doldururken yakın mesafeye girecek. ve golovkin için kolay bir hedef olucak. daha kısa olduğu için yumruk atması zorlaşıcak. her açıdan çok düşündürücü bir maç. sayfalarca yazsam yinede bitiremem. bu maçı canelo’nun performansı ve yumruklar karşısında vereceği tepki belirleyecek. kendini geliştirdiyse kazanabilir.

 3. Harun

  gönlüm golovkinden yana, fakat bir şekilde bu maçı kaybedicek diye düşünüyorum. gerçekten çok heyecanlı olucak. sabırsızlanıyorum.

 4. Erenovic

  Tamam iyi maç güzel maç ama yeter be kaç tane haber yapçaksınız

 5. GENNADYMUSTAFA

  Daha dur da tartı var..

 6. mehmet dalgaç

  bu jenerik harika gerçekten. golovkin deyince aklıma gelen en güçlü sahne…

 7. Kanguru Perkovic

  Avni eubank basın konferansı gerçekleşti

 8. cemil aslan

  efsane..

 9. GGG

  Curtis’in yüzündeki ifadeye iyi bakın. Bir benzerini Canelo’da göreceksiniz !

 10. Fatihhh

  yüzündeki ifadeye bakın herşeyin özeti gibi:)adam resmen hala yaşadığına inanamadı:)

 11. selman çetinkaya

  gönlüm Golovkin den yana. benim düşüncem eğer Golovkin nakavtla bitiremezse sayıyla Canelo alır. çünkü Golovkin Canelo ya göre daha yavaş ve kombine vuruşları yok denecek kadar az. sadece güçlü yumrukları var…

 12. Swing

  De la hoya nın lobi gücünü düşünürsek , las vegas ta canelo yu puanla yenmek, ismin Golovkin de olsa zor diye düşünüyorum. Bu durumun farkında olarak dövüşecek olan ggg, canelo yu ko yapmak için sabırla son raundlara maçı taşıyacaktır.
  Orta sıklete fazla gelen Golovkin in, canelo ve sanders ı patakladıktan sonra sıklet yükselmesini ve ward ile maç yapmasını çok isterim

Yorumlarınız