(VIDEO) Golovkin Saunders’a Böyle Cevap Verdi // Alt Yazılı

16 Eylül’de Canelo ile dev bir maça çıkacak olan Kazak WBA, WBC, IBF ve IBO dünya orta sıklet şampiyonu Gennady Golovkin, geçtiğimiz günlerde rakibiyle birlikte tanıtım turlarına Londra’da başlamış, buradaki toplantıya katılan ve Golovkin’in sahip olmadığı tek unvanın (WBO) sahibi İngiliz şampiyon Billy Joe Saunders’ın “Golovkin benden korkuyor, benimle maç yapmak için imza atmaya yanaşmadı” sözleriyle karşılaşmıştı.

Golovkin bu konuşmalara işte böyle cevap verdi:

00:32
Haberle ilgili başlıklar: ,

Benzer Haberler

 1. D Lemieux

  Reis çok iyi konuşmuşsun lemieux bitiricek bj nin işini tabi maça çıkarsa sonra bi rövanş yapında lemieux vs golovkin boks izleyelim azcık

 2. conan

  Helal golovkine. Bjs denilen oğlan boks sporu için bir utanç vesikasıdır

 3. Murat Koc

  Adam zaten açıklamayı yapmış birçok fırsat verdim diye.bj saunders ne derse laf olmaktan öteye gitmeyecektir.konuşmak maç kontratı imzalamak anlamına gelmiyor.maça çıkmak isteyen adam kontratı imzalar milleti kandırmak için laf salatası yapmaz

 4. Ziyaretci

  BJS ne boş bir adam artık kemer bu salak Billy de kalmasın

 5. Kaan TÜRK

  Aha bu çingenenin hem ermeni Lemieuxtan dayak yemesini istiyorum, hem Golovkinden. Ama ikisi birden nasıl olacak? En büyük paradoksta ben kaldım vallaha yardım edin.

 6. ömer uzel

  Sanders inşallah bir gün avni yıldırımla da karşı karşıya gelir..

 7. Tugay Özay

  “He is nothing” derken ne kadar içten ve haklı ya 😀

 8. Marvin Hagler

  hahaha adamım golovkin! kesinlikle haklı. billy sadece konuşuyor ve gündemde kalmaya çalışıyor. konuştuğu kadar dövüşseydi belki daha iyi bir konumda olurdu.

 9. Harun

  golovkin söylenmesi gereken her şeyi söylemiş “o bir hiç.”

 10. Roman

  GOLOVKIN CANELOYU YENIP ORTA SIKLETI BIRAKIP SUPER ORTAYA ÇIKARSA ORAYI DA DAĞITIR. KEMERLERI PARCA PARCA DAĞILIRSA, AVNI’nin ORTA SIKLETE DÜŞMESI IYI OLABILIR. KEMERI KAZANMA OLASILIGI DAHA YUKSEK OLUR. GENE SAGLAMLAR VAR AMA AVNI ORTA SIKLETTE COK DAHA SOZ SAHIBI OLUR DIYE DUSUNUYORUM. BIR NEVI YENI GOLOVKIN MISALI.

  • Harun

   avni henüz 26 yaşında gayet genç. eğer kemeri alırsa golovkin’in karşısına çıkmasını ben de istemem. golovkin bırakana kadar orta siklette kalsa olur 🙂 golovkin dışında onun gücüyle yarışacak bir isim göremiyorum. biraz daha pişmesi lazım hız,teknik katmalı

 11. mehmet dalgaç

  süper ortada ramirez gibi bir adam var. ona karşı avninin hiç şansı yok. golovkinin ise biraz şansı var. ramirez çok fena. yaşı da genç. o sıkleti domine edece adam olarak görüyorum onu. diğerlerinin ise golovkin karşısında şansı yok bence. inşallah ramirez sıklet yükseltir de süper ortada avninin önü açılır.

 12. mehmet dalgaç

  ggg nin bjs hakkındaki açıklamalarını o söylemeden de biliyorduk zaten ama onun ağzından duymak güzel oldu.

 13. Abdullah yılmaz

  golovkin o şebeğe az bile söylemiş. sadece boş boş konuşuyor. lemux ile maç yapsa keşke de lemux onu güzel bir yamultsaydı..

Yorumlarınız