Haberle ilgili başlıklar: ,

Benzer Videolar

Benzer Haberler

 1. Harun

  kör olsa koklayarak maçı bundan daha iyi takip eder.

 2. ömer uzel

  hakem maçı resmen katletmiş..adam yumruklarını boşa sallıyor maçı bitiriyor..puan hakemlerinin geçmişte çok tartışılan kararları olmuştu..Mercer-Lewis maçı, Holyfield-Moorer 1. maç, Holyfield-Lewis 2 maçta, Holyfield-Ruiz 3. maç, Holyfield-Valuev(ki bence açık ara en felaket olanı), Whitaker-delahoya, Foreman- axell schulz ve Foreman-Briggs ve Golota-ruiz maçları bence skandal hatalarla doluydu..

  • ahmet kurt

   Bu maçlardan ruiz-golota ve holyfield-valuev maçları dışında tamamını izledim. Açıkçası o maçlardan whitekar-delahoya, foreman-briggs ve holyfield-ruiz dışındakilerin doğru karar olduğunu düşünüyorum.

   • ömer uzel

    Ben Axell Schullz’un kesinlikle Foreman’ı yendiğini düşünüyorum, hatta bence Botha’yı da yenmişti..adamın 1 yılda 2 IBF şampiyonluğu gaspedildi..Holyfield’in Lewis maçlarının bence ikiside skandaldı..İlkini Lewis, ikincini Holyfield kazandı..Golota-ruiz maçı da kesinlikle Golota’nın hakkıydı oyunun büyük bölümünü domine etti.Maç sonunda Golota’nın yüzü gülerken Ruiz’in morali fena bozuktu, iki kez de nakdavn olmuştu üstelik..94’te ki Moorer Holyfield maçında Nakdavn da vardı, sanırım o maçta sayı hakemleri bunu es geçmişler, maç yakın geçse de bence Moorer o maçı kaybetti.O maçın içinde Holyfield fenalık geçiriyordu, 4 gün sonra ameliyat olacağı açıklandı..2. Bowe maçı son sağlıklı ve tempolu maçı oldu..Lewis-Mercer maçı da kişisel görüşüm Mercer’in di..Bu skandalların hepsinin haklılık payı var, kimisinin kıl payı kimisinin açık ara..

 3. Tolga

  Gerçekten buyuk skandal adam bir tane bile yumruk almamış

 4. önder

  Bu hakemi alicn floydun maclarina koyacan

 5. Gökhan Kubat

  Yok artık gerçekten büyük aptallık

 6. Ziyaretci

  YUH YOK BÖYLE BİŞEY AHLAKSIZ ADAM İNŞALLAH MAÇ TEKRARLANMIŞTIR

 7. Oldi

  Hahaha hayatımda ilkkez böyle birşey görüyorum 😀

 8. ahmet kurt

  Gülsem mi ağlasam mı bilemedim

 9. AERIALS

  Allah belanı versin hakem. Adam eskivlerle güzel kontrolar çıkarmış. Belki taktik yaptı o raund rakibini yorup bir sonraki raund baskı kueacaktı.

Yorumlarınız