(VIDEO) Kell Brook vs Kevin Bizier Maç Öncesi Son Basın Toplantısında Yüz Yüze Geldi!

brookbizier

Cumartesi gecesi Bilgehan Demir’in sunumuyla NTV Spor’dan canlı olarak yayınlanacak yarı orta sıklette IBF  Dünya şampiyonluk maçı öncesi İngiliz şampiyon Kell Brook ile Kanadalı rakibi Kevin Bizier yüz yüze geldi.

İki taraf da iddialı açıklamalar yaparken, Kell Brook bu karşılaşmaya hazırlanmak için Noel’i ve bir çok yakının doğum gününü bile kaçırdığını, bu maçı nakavtla kazanıp gözünü kemer birleştirme maçına çevireceğini ifade ederken, Bizier ise son maçında olduğu gibi bu karşılaşmada da maçın favorisi olan rakibini yenip dünya şampiyonluğu hayaline ulaşacağını iddia etti.

Gecede ringe çıkacak olan 2012 Olimpiyat Şampiyonu Luke Campbell ve rakibi Gary Sykes da toplantıda yüz yüze gelirken, etkinliği büyük bir medya ordusunun takip etmesi de dikkat çekti.

İşte o görüntüler:

00:50
Haberle ilgili başlıklar: ,

Benzer Haberler

 1. DAVİD HAYE

  Ben kell brooku garcia karşısında favori görüyorum açıkçası.bu siklette şuan en iyi dövüşen many ,keith thurman ve kell brook eğer dönerse maidana da çok iyi.

 2. Abdullah yılmaz

  kell brok çok iyi ve çok temiz dövüşüyor

 3. Ahmet kurt

  Bırakın danny garcia yı şuan kevin bizier la dövüsecek 🙂 bence bu maçı %95 brook alıcak. Ben kell brooku sevmem ama dövüşcülüğü kesinlikle küçümsenemez. Şimdi bu iki boksörün dövdüğü sağlam dövüşcülere bakalım.

  Kell brook: lovemore ndou, shawn porter, viacheslav senchenko…

  Kevin bizier: nate campbell.(fredrick lawsonu saymıyorum)

  Sonuç itibariyle ikiside belliki pek güçlü boksörlerle karşılaşmamış. Fakat açık ara Kell brook daha önde. Maç sayısı ve win oranınıda kıyaslarsak bu maç bence brook için çok zor olmayacak. 6-9 raundları arasında ko gelir muhtemelen.

 4. Borat

  Kell brook iyi bir boksör fakat savunmasını pek beğenmem. ama teknik olarak çok iyi. danny garcia karşısında bende favori olarak görürüm aynı zamanda Keith thurman karşısında’da görürüm. maidana geri dönmez paraya doydu. son halini bi görseniz şimdi maça çıkarsan yarı ağır siklette mücadele verir.

 5. tekin

  arkadaşlar konumuzdan dışarıda ama chris eubanjr vs nick blackwell maçı hangi kanalda olacak söylerseniz çok memnun olurum birde bilgehan abi niye eubankle vsblackwell maçı tartılaeını göstermiyorsun ntv sporda olmayacakmı bu maç

  • Abdullah yılmaz

   benim bildiğim kel brok’un alt maçlarından. yani yayınlanacak galiba

 6. guguk

  Aspor da cHris eubank maci cumartesi canli yayinla beyler

 7. Torres

  Eubank Jr maçı çok daha güzel maçtı izlemeyen tekrarına baksın

Yorumlarınız