(VIDEO) Kudryashov Durodola’dan Rövanşı Aldı

Rusların yarı ağır sıkletteki nakavt makinesi Dmitry Kudryashov, Kasım 2015’te Olanrewaju Durodola ile ringe çıkmış ve şok bir sonuçla mücadeleyi 2. rauntta nakavtla kaybetmişti.

Kudryashov 1,5 yılın ardında çıktığı rövanş maçında bu kez Durodola’yı 5. rauntta nakavt etmeyi başardı.

İşte o anlar:

 

00:59

Haberle ilgili başlıklar: ,

Benzer Videolar

Benzer Haberler

 1. Ozan Tas

  Kurdashov yine Durodola dan iyi yumruklar aldı. Durodola eforunu harcayıp, çoğu güçlü yumruğu boşa gittiğinden yoruldu ve gardı düştü. Maçı kaybetti. Zevkli bir maçtı ama..

 2. enricoss

  Kudhrashov bu savunma ile daha ileri gidemez yumrukları güçlü ama. Silver şampiyonluk kafi gibi…..

 3. Liston

  Durodola hala ayaklarının üzerindeyken ve dövüşebilir durumdayken hakemin dövüşü bitirmesi enteresan ayrıca Kurdashov biraz da illegal dövüştü hakem göz yumdu mesela rakibinin bir kolunu sürekli koltuğunun altında tuttu yere bastırdı..v.s Rusya dışında bir üçüncü maç olmalı

  • Abdullah yılmaz

   kesinlikle katılıyorum maçı bitirmeyebilirdi. ama galiba kudrashovun kondisyon sorununu fark etti o yüzden fırsat bu fırsat dedi ve maçı bitirdi. kudrashov da hayvan gibi vuruyor o nasıl bir vuruş ya….

 4. jackal

  Kudrashov Briedis ı yenmek istiyorsa kesinlikle berbat defansıni ve berbat kosdisyonunu geliştirmeli .4. Raundda nefesi kesildi Kudyrashov un rakip Briedis olsa indirirdi orda Kudyrashov u affetmezdi.

 5. Roman

  KUDRA NIN YUMRUKLAR SAGLAM AMA KONDISYON VE DEFANSI KOTU. BRIEDIS DE KONDISYON TEKNIK HIZ GUC BUNLAR VAR. OLASI BIR MACDA KESIN FAVORIM BRIEDIS OLUR.

 6. About Billions

  Kudryashovda değişen bi şey yok bence. yavaş, savunması kötü, çok sert. İlk maç, indongo vs troyanosky maçıyla aynıydı bence. Afrikalı sürpriz galibiyet almıştı. Bu maçı Kudryashov kazanacağını düşünüyordum. Kendisinden daha hızlı bi boksöre karşı hep sıkıntı yaşayabilecek bi boksör kudryashov. Yine sıkıntı yaşadı ama kazanmayı bildi. Hakem belki bitirmeyebilirdi ama durodolanın bilinci yerinde değildi bence. Doğru karar olduğu düşünüyorum. Güzel bi siklet. Umarım daha iyi maçlar izleyebiliriz.

 7. Gökmen BAHADIR

  bu adamın yumrukları bi tuhaf sıyırığı bile adamı düşürüyo fakat savunma berbat

 8. dogannn

  Kudrasyhov kazandı ama heran ko olacak izlenimi verdi. Biraz faullü dövüştü ayrıca. Bu adamın her maçı çok zevkli acayip yumruk gücü var fakat bencede savunması çok kötü. Rahat yumruk alıyor

Yorumlarınız