(VIDEO) Lomachenko ve Rigondeaux, Tarihi Maç Öncesi İlk Kez Böyle Yüz Yüze Geldi (Pazar 04:00 TV8,5 Canlı)


Bu Cumartesi akşamı 22:30‘dan itibaren TV8,5’ta Londra’dan canlı yayınla ekranlara gelecek olan James DeGale vs Caleb Truax IBF süper orta sıklet unvan gecesinin ardından, sabaha karşı 04:00’ten itibaren ABD’den canlı yayınlanacak olan tarihi maç öncesi Ukraynalı Vasyl Lomachenko ve Kübalı Guillermo Rigondeaux, maç öncesi son basın toplantısında böyle yüz yüze geldi.

00:27

Haberle ilgili başlıklar: ,

Benzer Haberler

 1. dcmstr

  size farkı biraz fazla sanki adaletsiz olmuş iyi olan kazansın

 2. TÜRK OĞLU TÜRK

  loma fen liseli ineklere benzemiş biraz 😀

 3. sa yo na ra

  güvercin gibi adamlar ya ne güzel zararsız(!)

 4. ahmet kurt

  rigo nun nonito donaire ile yaptığı maça bakın ne kadar ufak kalıyor. işin acı gerçeği lomachenko nonito dan daha iri. arada büyük size farkı var. kendi sikletinde ufak kalan rigo nun 2 siklet çıkarak loma nın karşısına dikilmesi bile bu adamınne kadar cesur olduğunu bizlere gösteriyor. aslanım rigo inşallah kazanır. maalesef favorim az farkla lomachenko. ama ben rigo nun lomachenko dan daha yetenekli ve daha hızlı olduğunu düşünüyorum. en büyük silahı solu. müthiş direklere(jab değil cross. yani gerideki elle vurulan güçlü direk) ve kroşelere sahip olduğu gibi vücuda da harika vuruşlar yapıyor. p4p de bu kadar kullanışlı ve etkili sola sahip pek az boksör vardır. lomachenko yu favori görmemin nedenine gelirsek maçlarında daha aktif dövüşmesi(rigo ya kıyasla çok yumruk atıyor), ofans yeteneğinin inanılmaz olması ve gençliği diyebilirim. bence baskın dövüşürse fiziğinin de etkisiyle yaşlı rigo yu biraz boğup, bunaltabilir. rigo nun aksine lomachenko her iki elini daha orantılı kullanıyor bence. çok çabuk ve etkili ellere sahip. oldukça isabetli ve yıpratıcı yumruklar vuruyor. her iki elini de o kadar etkili kullanıyor ki rakiplerine saldırdığı zaman doğru düzgün kontra yumruk bile yemiyor. neden diye sorarsanız rakip o kadar çok yerden yumruk yiyor ki bırakın karşılık vermeyi can derdine düşüyor. kapanmaları halinde bile çoğu yumruğu alıyorlar. lomachenko nun gerçekten rakibe aman vermeyen bir stili var.

  loma rigo ya kıyasla daha antrenmanlı ve fit bence(son zamanlardaki maç sayısı, yaş). maçın yapılacağı siklette de daha büyük bir tecrübeye sahip. bence rigo tüm olumsuzluklara rağmen bu maçı kazanırsa tartışmasız son yıllarda alt sikletlerin en büyük efsanelerinden biri olur.

  • sa yo na ra

   hız konusunda lomachenko bence bir tık daha üstte, geri kalan her şeye katılıyorum. bir de lomachenko o seri yumrukları rigondeaux’a atmaya çalışırken cross counter yerse, aklı gider. rigo’da cross counter ustası olduğu için maç daha bir tatlı hal alacaktır.

  • TÜRK OĞLU TÜRK

   loma nın elleri hızlı rigo nun ise footworkları hızlı….
   müthiş bir maç…gönlüm rigo dese de maçı loma kazanacak gibi duruyor…

 5. ChernobylMutant

  loma’nın o masum duruşuna aldanmayın beyler.

  loma aynı profilimde ki chucky gibi bebek yüzlü bir kelle avcısı.

 6. AERIALS

  bende bu maçı cumartesiyi pazaara bağlayan gece olacak sanıyodum meğer bu sabaha karşıymış.

  öğrendiğim iyi oldu

 7. girayturker16

  Lomanchenko gibi sadece 10 profesyonel müsabakaya çıkıp birini kaybeden bir boksör burdaki arkadaşları neden bu kadar heyecanlanıyor.

 8. About Billions

  Bu müthiş maçın gecesi de güzel olacak bence. Maç kartı güzel benim için. Michael conlanı merak ediyorum. İlk kez izleyeceğim bi sıkıntı çıkmazsa. Adını çok kez duyacağımız bi boksör olacak diye düşünüyorum. Yine bu sikletin genç yeteneklerinden, christopher diaz da ringe çıkıyor. Onu da ilk kez izleme fırsatı bulacağım. Bryant Jennings de hazırlık maçı niteliğinde bi maça çıkıyor. Rakibini tanımıyorum. Benim çok büyük umut bağladığım, andre wardun boksörü, Shakur stevenson da ringe çıkıyor. Stevenson, şimdiden kendi belli ediyor kalite olarak. Çok iyi yerlere geleceğini düşünüyorum. Gece Benim için bütün olarak ilgi çekici. Umarım güzel bi gece olur.

 9. Yasin Yavuzyılmaz

  lomachenko farklı değişik adam vesselam, baksanıza çok rahat, rigo biraz daha tedirgin. loma aşırı boks zekası ile boks dünyasının güzel kazanımlarından biri.

 10. drfbb

  Bence bu maç feather weight de olmalıydı. Loma rigo ya biraz haksızlık etti. Ama para lobi populerite gençlik kimdeyse kontratlarda güç de onda oluyor. Loma kaybederse efsaneliginden asla bisey kaybetmez arada ciddi size farkı var çünkü.

 11. drfbb

  Pardon rigo kaybederse

Yorumlarınız