Haberle ilgili başlıklar:

Benzer Videolar

Benzer Haberler

 1. About Billions

  Inoue, gerçekten mükemmel bi boksör. Çok teknik, baskıcı ve solak. Bu siklet için çok sert. Boks dünyasında ki bi çok boksör gibi, onunda siklet yükseltmesi gerektiğini düşünüyorum. Featherweighte kadar çıkabilecek kapasitesi var bence. Roman Gonzalezi yenebileceğini sanmıyordum, bu siklette performansı ciddi manada düştü Gonzalezin. O yüzden olası bi maçta favorimdir inoue olur. Yaşı da çok genç. Çok büyük başarılar elde edebileceğini düşünüyorum.

 2. Hayrettin Saygın

  roman ın mı balonu patladı ve performansı düştü. wangek maçnı kazanmasına rağmen hakemlerin karaktersizliğine uğrayan adamdır roman. yapmayın ya roman a da balon diyeceksek kapatalım dükkanı.

  • mehmet dalgaç

   roman 10 numara boksördür. çok severim kişiliğini ve boksunu ama malesef taylantlı maçını kaybetti. hakemlerin kararı doğruydu. o maçta roman değilde canelo yada floy olsaydı hakemler maçı rakibe vermez di o ayrı mesele ama taylandlı maçı baştan sona önde götürdü. roman 2 veya 3 raund anca almıştır.

 3. ahmet kurt

  Gonzalez balonu mu? Patladı mı? Hemen soğuk suyla duş alıp kendine gel. iyi değilsin kardeşim 🙂

 4. Hayrettin Saygın

  maçı çok net hatırlıyorum ama senin için istatistiklerini koyuyorum, bence çok net roman ın hakkıydı, floyd canelo olsaydı 118-110 verirlerdi zaten. ama şu hali ile 115-113, 116-114 roman a verilmeli idi bu maç. hadi en kötü beraberlik ver de yenilgi ne ya, o zaman da demiştim kan ve knock down bizi yanıltmamalı, romanın hakkını yemişler resmen, birçok yabancı boks sitesinde de haberi var. adam resmen kemerleri için savaştı ve maçı kazandı, ama rekoru aldılar elinden. tüy siklet olunca kimse önemsemiyor herhalde, ağır siklette şu kariyerli birinden şu yumruk istatistikleri ile kemerleri daha da önemlisi rekoru alınsa, yer yerinden oynardı. ki roman asla rekorun üstüne yatmadı, sikletinde kim kafaya çıktı ise çıktı karşısına yendi ve ezdi. yazık oldu gerçekten.

  http://www.boxingscene.com/roman-gonzalez-srisaket-sor-rungvisai-compubox-punch-stats–114758

Yorumlarınız