(VIDEO) Nostalji Kuşağında Bu Hafta: Manny Pacquiao’nun Amerika’daki İlk Maçı

Manny Pacquiao 2001 yılında IBF süper horoz sıklet dünya şampiyonluğu için şampiyon Lehlo Ledwaba ile karşılaşmak üzere ABD’ye gelirve olaylar gelişir.

Maç sonu için 26:10’a ilerleyebilirsiniz.

Haberle ilgili başlıklar: ,

Benzer Videolar

Benzer Haberler

 1. ahmet kurt

  Adam pacman beyler ötesi var mı?

 2. Yavuz Mercan

  o boyla sen neler yaptın be adam 🙂

 3. Manny Pacquiao

  Küçük dev adamdı Manny. bir daha onun gibisi gelir mi acaba

 4. balistik

  Pacman ABD li olsaydı floydu yıllarca kaçırmazlardı, pacmanın de la hoya yı dövdüğü yıllarda pacman floydun rüyalarına giriyordu herhalde o yüzden bir ara boksa ara vermişdir gaywedır.

  • Junkie

   aynen öyle ikisininde en formda oldugu dönemlerde karsılassalar manny floydu bozuk para gibi harcardı senelerce oyaladılar ne zamanki bradleye margueze kaybetti o zaman macı ayarladılar tipik amerikan propogandası aynısını suan povetkine yapıyorlar 2 senedir yalan oldu gitti wilder macı seneye anca diyorlar 40 yasına giriyor povetkin

   • GOLOVKİNG

    Sonuna kaar haklisiniz kardesim bazilarida bunlari gormeyip bu adamlari savunuyor

 5. Alp Eren TOKSOY

  videonun başında jim lampley efsane olcak bi adamın ismini okuyamıyor.:)
  tam anlamıyla fail bir durum:)

 6. Manny Pacquiao

  Bradleye haksız yere kaybetti. Marquez macinda da kendi hatasından yenildi. 6 yenilgi cok değil yani welter için ama bradley e yenilmesi uzmustu beni çok ama 2 kere yenerek kendini kanıtladı.

 7. Murat Koc

  Manny pacguaio tartışmasız efsane bir isimdir. Aynı floyd gibi birçok yıldızı farklı sikletlerde yenmistir.lakin yukarda floydu kacirdilar iddiası gerçek dışıdır. Hatirlatmak isterim floyd pacguaio dan nerdeyse 3yas büyüktür ve zaman floyddan daha çok şeyler götürmüştür. Pacguaio floydla daha önce dovusseydi değişen tek şey floyd daha fazla raund alirdi.dediginiz tezin gerçek olması için pacguaio yaşça daha büyük olmalıydı. Ayrıca o maçta pacguaio herzamanki gibi çok formdaydi floyd harici kim olsa yenebilirdi.fakat floydu yakalayamadi çok hızlı geldi oyun kurdurtmadi. Kendide maçtan sonra verdiği demeçte mac esnasında cok çaba sarfettigini hatta zorlamktan kendini sakatladigini fakat elinden bukadarini geldiğini söylemiş ve hayranlarindan Özür dilemistir.zaten bu siteye kalsa floydun her galibiyetinin bir mazereti.

 8. Murat Koc

  Buna benzer bir eleştiri maidana maçında da oldu floyd herkesin Ağzıni kapatmak için ona 2. Şansı verdi ve maidana sırf milletin eleştirileri sayesinde parayi vurdu.hala o maçta aldığı paraları yiyor.
  https://www.instagram.com/p/BJ_nkSCD8EZ/

Yorumlarınız