(VIDEO) Rakibi Canından Bezdiren Baskısıyla Shawn Porter


Haberle ilgili başlıklar: ,

Benzer Videolar

Benzer Haberler

 1. riddickbowe

  Her maç mücadele eden, 12 raunt boyunca yorulmak nedir bilmeyen shawn porter, granados maçında son 3 raunt kaçmaya,sarılmaya başladı ve maç içinde köşesiyle diyaloga bile girdi. acaba bi sakatlık mı yaşadı anlayamadım.

  • tipitip

   Sanmam, adam tam bir pitbull, sardı mı sarıyor… Köşesine gitmesinin başka bir nedeni vardır… Andre berto maçına yeniden bakarsan, antrenörüyle tuhaf bir sarılması oldu ring de, meditasyon mu yapıyorlar dı, ayin mi çözemedim…Köşesiyle spiritüel bir ilişkisi var bu adamın..

 2. Khan W.

  3 adet Adalaide Byrd’ın hakemlik yaptığı (6.,10.,11. ve 12. raundları net şekilde Granados’un aldı) Shawn Porter’ın maçı zor tamamlamasının sebebi olarak 8.yada 9.raundda elinden sakatlandığını iddia ettiği,ama üç hakeminde 117-111 Porter’a verdiği maç.Böyle bir skor için,Shawn Porter’ın hemen her maçı gibi baştan sona (güreşi andıran) fiziksel mücadelenin olduğu kıran kırana geçen maçta diğer 8 raundun hiçbirinin Granados’a verilmemiş olması bile yetmez normalde.
  Maç öncesi K.Thurman’ın sosyal medya üzerinden S.Porter’a başarılar dilemesi hakemleri duygulandırmış olmalı.

 3. Abdullah yılmaz

  porter cok kirli dovusuyor. surekli kafasini kaplumbaga gibi egerek rakibine caktirmadan kafa vuruyor.

 4. PovetkinG

  Taraflı tarafsız herkezin çok sevdiği bir boksör porter yalnız bayağı savruk dövüşüyor tarzımı bu senelerdir izlerim anlayamadım gitti

 5. sa yo na ra

  şu adamı bir türlü sevemedim gitti.

 6. Alp Eren TOKSOY

  Loma vs rigo maçının yayını ile ilgili bir gelişme var mı?

 7. fatih genel

  poretın hiçbir maçında bu kadar faullü dövüştüğünü görmedim.kafa atmak illaha bir yeri kanatmak veya sert vurmak değil.porter kafasıyla sürekli olarak granadosun boynuna çenesine müdehalede bulundu hakem görmezden geldi.maç boyunca yakın temasa izin veren hakem porter sakatlandıktan sonra boksörler birbirine yaklaşır yaklaşmaz tarafları ayırdı amaç granadosun olası bir k.o’sunu önlemekti.

 8. GGGökhan

  8.veya 9.roundda köşeye geldiğinde yüzü asıktı kesin bir sakatlık bir şey oldu ondan sonra kaçmaya,sarılmaya çalıştı son 3 round. Adam tam bir pitbull.

 9. Fatihhh

  adam vahşi beyler bıraksalar rakibi yiyecek:):)

 10. Severinus

  porter kafa atmada cılkını çıkarıyor ancak granados maçta kafasını kendisi yardı,
  ama delikanlı çocuk granados
  tam meksikalı ve deli gibi dövüşüyor

 11. Tugay Özay

  Allah var Granados’un çenesi sağlammış. Lakin yumrukları güçsüz ve isabetsizdi. Bu kadar savruk ve açık dövüşen Porter’i yakalayamadı. Belki de Porter’ın kafasından dolayı rahat pozisyon alamadı -sürekli kafa atar pozisyonundaydı Porter- e tabi Porter’ın insan dışı baskısını da es geçmemek lazım. O baskıya cevap vermek soğukkanlılık ister, Granados aksine telaşlı ve plansızdı. Maç içerisinde şov yapmaya, seyirciyi ve hakemleri etkilemeye çalıştı. Lakin Thurman-Porter rövanşını engelleyecek kadar etkili olamadı.

  Ayrıca Porter son raundlarda elinden sakatlandı ve solunu hiç kullan(a)madı.

Yorumlarınız