(VIDEO) Yarı Orta Sıkletteki Dev Maç İçin Son 10 Güne Girildi

Yarı orta sıkletin kaderini çizecek maçlardan biri 25 Haziran’da Amerika’da gerçekleşecek. WBA dünya şampiyonu Keith Thurman, eski IBF dünya şampiyonu Shawn Porter ile ringe çıkacak. Bu yıl gerçekleşen Manny Pacquiao – Tim Bradley ve Eylül ayındaki Kell Brook – Jessie Vargas mücadelesiyle birlikte bu sıklette yılın en büyük 3 maçından biri olacak Thurman vs Porter maçı şimdiden boks dünyasında büyük bir heyecan yaratmış durumda.

Keith Thurman vs Shawn Porter Tanıtım

.

Keith Thurman vs Shawn Porter All Access Serisi İlk Bölüm


Haberle ilgili başlıklar: ,

Benzer Haberler

 1. turko

  Thurman alir

 2. ahmet kurt

  Thurman alacak.

 3. ahmet kurt

  tony thompson ve bryant jennings. Yumruklara karşı direncini pek bilmiyoruz ama en teknik ağır siklet boksörlerinden biri olduğunu %100 kesin. İzlersen sende anlarsın.

 4. amir khan

  rakipler kaçıyor bence.wba da lucas browne ile karşılaşması lazım.bu alemde sağlam menejerin olacak aga.

  an itibariyle luis ortiz ağır sıkletin en teknik boksörüdür.net

  • amir khan

   wba kemeri brown da ondan.ortiz de wba interim maçlarına çıktı ve galip geldi.

   ayrıca boks bilgin çok düşük.

 5. selman çetinkaya

  luis ortiz in alexander ustinov la maçı var diye biliyorum ben..önceki haberlerde birçok defa yayınlanmıştı sitede.

 6. Borat

  luis ortize kalas ve pat küt giriyor diyen bokstan anlamıyordur yada George Foremanı daha önce hiç izlememiştir. luis ortiz şuan en teknik boksörlerden birisi. niye maça çıkmıyor? şahsi düşüncem, bu adamı şuan oyalıyorlar. alexander ustinov zaten rakip olamaz 3 raunda çıkarmaz. wilderle dövüşürüm dedi wilder gidip Arreola’yı seçiyor. kısacası bu adamdan kaçıyorlar. wilder kendi tekniği ile yenebileceği boksörleri seçiyor yani balonların balonu her balonun idolü ve hayali. acaba arreola’dan sonra kimi seçecek merakla bekliyorum.

  • Borat

   yukarıda furye vuramaz demişsin. Chisora 1.87 ve reach mesafesi 1.88. furye adam gibi karşılık veremedi. ama fury, Cunningham ile olan maçında resmen rezil oldu çünkü Cunningham’ın 2.08’lik bir reach mesafesi var ve fury’nin kolları ile olan fark 4,5 cm fury onu uzak tutamadı kendisinden. ortiz ise 2.13 reach var aradaki fark 1,5 cm. ortiz fury’i Cunningham’dan daha beter yapar ve kısa sürede nakavt edeceğine eminim. peki niye wlad bir şey yapamadı çünkü Cunningham’ın yarısı kadar cesarete sahip olamadı maçta ama birbirlerine isabet ettirdikleri yumrukların arasındaki fark 20i geçmedi.

   • Borat

    wlad’ı yenmesi onu gelişmiş göstermez. sanki 12 raund boyunca iplerde wladı dövdü veya tekniği ile ders verdi? aradaki isabetli yumruk sayısı 20i geçmiyor diyorum bu adam resmen uzun kolları ve boyunun ona verdiği avantaj olsun birazda çevikliği ile yendi ama bunların yanında wladın cesaretsizliği’de ekstra avantaj sağladı. wladı yenince david haye’den çok mu yetenek olmuş oldu? haye’nin boyu 2 metre reach’da aynı wlad gibi 2.06 olsun bakalım wladı şamar oğlanı yapıyor mu yapmıyor görürdük. fury ağım şahım bir boksör değil eğer öyleyse sadece bu wladı yenmekle olmaz.

 7. Roman

  Shawn Porter Kazanir.

 8. AmirIqbalKhan

  eğer porter kazanırsa kell brook welterweight’in en iyisi demektir.

Yorumlarınız