(VIDEO) Yarın Akşam 22:00’de TV8,5’taki Avrupa Şampiyonluk Maçı Öncesi Agit ve Chisora Böyle Tartım Verdi

chisora-kabayel-tarti

Yarın akşam 22:00’den itibaren TV8,5 ekranlarında Monako’dan canlı yayınlanacak olan Agit Kabayel vs Dereck Chisora Avrupa (EBU) ağır sıklet şampiyonluk maçı öncesi boksörler tartıya çıktı.

00:47

Agit tartıda 107.3 kg, Chisora ise 115.3 kg geldi. Her iki boksör de beklenen seviyede tartım verirken, maça fit ve hazır bir görüntü sergiledir.

bivol-tarti

Gecede WBA hafif ağır sıklet unvanı için ringe çıkacak olan boksörlerden Kırgız Dmitry Bivol 79 kg, Avustralyalı rakibi Trent Broadhurst ise 79.4 kg şeklinde tartım verdi.

mcdonnell

WBA horoz sıklet unvanı için geçtiğimiz yılki maçın rövanşına çıkacak olan İngiliz Jamie McDonnell ve Venezuelalı Liborio Solis’in de tartıyı tutturmasıyla mücadele unvan karşılaşması olarak tescillendi.

4 Kasım Cumartesi, yani yarın akşam 22:00’den itibaren TV8,5 ekranlarında Monako’dan canlı yayınlanacak Avrupa ağır sıklet unvan gecesi Agit Kabayel vs Dereck Chisora canlı yayınını sakın kaçırmayın!

00:46

Aynı gece 04:00’ten itibaren New York’tan canlı yayınlanacak olan Deontay Wilder vs Bermane Stiverne II WBC ağır sıklet unvan gecesinin tartı görüntüleri de saat 19:00’dan itibaren sitemizde canlı yayınlanacak.


Haberle ilgili başlıklar: ,

Benzer Haberler

 1. Abdullah yılmaz

  umarım agit maçı alır. bivol’dan da ko bekliyorum…

 2. TÜRK

  Ahmet kurt sen bu işlerden anlıyosun dostum . Bu naseem hamed arap asıllı imgiliz boksör ne seviyede biriydi stati de baya iyi 30 küsür maçta 1 yenilgisi var onuda kariyer sonunda almış. Daha önce araştırdıysan tanıypsan bi bilgilendirir misin baya showmen bi adammış

  • ahmet kurt

   Ali ve roy jones gibi boksa kendi tarzıyla renk katan müthiş bir şovmen ve büyük bir efsanedir. Aynı zamanda Boks tarihinde Alt siletlerde en çok sevdiğim boksördür 🙂 18 yaşında prof olup 10 yıl dövüştükten sonra emekli olmuştu. 28 yaşında kariyerini bitiren ender efsanelerden biridir heralde. Baştan aşağı bu adamı araştırabilirsin. Ringe gelişinden giriş şekline, boks stilinden tut şov yapmasına kadar hastasıyım o adamın 🙂 yenildiği maçta kendisinden daha iri bir boksör olan barrera ile dövüşmüştü. Bana göre Boks tarihinin en büyük maçlarından biridir kesinlikle izle. Nasem hameed çenesine yumruk alıp sallanıyor ama grogi durumdayken bile barrera nın yumruklarından eskiv yaparak kaçıyor 🙂 yalnız barrera nında bir stili var ki sorma. Maç mı yapıyor dalıyor mu belli değil. Gücü ve agresifliğiyle nasem hameed i hayatında düşmediği hallere sokuyor. Her maçı ayrı güzeldir. Bilmeyenler tarafından araştırılması, izlenmesi gereken bir efsane.

 3. About Billions

  bivol, beğendiğim bi boksör. Sert, baskıcı, direklerini iyi kullanan, disiplinli, mesafe ayarı yapabilen bi boksör. Bulunduğu siklet, çok zor ve sert bi siklet olmasına rağmen, benim için gelecek vaadediyor. Rakibini tanımıyorum ama bivolün seviyesinde olduğunu düşünmüyorum. Bivolden nakavt bekliyorum. Agit, baskıcı ve sert bi boksör. Kapalı gard çok kalıyor ama fırat arslan gibi baskıdan vazgeçmiyor. yırtıcı ama oldukça savruk bi boksör. Chisoranın maça ne amaçla çıktığı, bence maçın sonucunda çok büyük etki yaratacak. İyi bi chisoranın kazanacağını, amacı olmayan chisoranın, kaybedeceğini düşünüyorum. Bence güzel bi maç olacak. Umarım güzel bi gece olur.

 4. Big George

  ağıt bu maçı kazanırsa Wilder, Joshua, Parker’ın radarına girebilir.

 5. WildervsJoshuaa

  Agit udyle alir gibi geliyor . chisora yine agir yumruklar aricak ama o arada kondisyonuda biticek herzamanki gibi . Agitin bol bol vucuda vurus yapmasi gerek .

 6. Junkie

  Umarım agit sukseli bu nakavtla kazanırda ağır siklete renk gelir chisorayi ko yapmak bi çok kisiiye yeterince korku verecektir

 7. Big George

  Chisora’yı küçümsüyorsunuz ama bu adam yenildiği boksörlere en iyi dönemlerinde yenildi. Kendisinde mangal gibi yürek vardır, hep en iyi boksörlerle dövüştü.

  Helenius ve Dilleyen Whyte ise bu adamı yenemedi, Chisora’nın hakkını yediler.

  • Tugay Özay

   Chisora hep iyi dövüşen ama hep kaybeden biri, üzülüyorum bu adama…

  • ahmet kurt

   Çoğu kişinin aksine bence whyte o maçı kazanmıştı(beraberlikte olabilir ama bir boksör seçilecekse ben whyte derdim). Sebebi ise sadece chisora nın kondisyon sıkıntısı. Son 5 raundda 1 yada zorlasan 2 raund anca almıştır chisora. Eski formunda olsaydı çok rahat whyte ı yenerdi. Hatta bence nakavt ederdi.

 8. klıtschko

  chisora eşik boksörü tanımının tam olarak karşılığıdır yenersen iyi yenilirsen kötüsündür

  • ahmet kurt

   Aynen öyle 🙂 chisora yı geçen adam çene ve kondisyon testlerini kolay yada zor geçmiş demektir. Her adam chisora yı yenemez.

 9. Yasin Yavuzyılmaz

  chisora agit için iyi bir sınav. en tepedekiler ile dövüşmüş ve yüksek tecrübe edinmiş bir boksör. Bir çok ud maçta hakkı bile yenildi. agit eğer chisora yı devirirse tepedekiler onu bekliyor olacak. agit’i biz de tam anlamıyla bu maçta izleyeceğimizi ve daha iyi tanıyacağımızı düşünüyorum.

 10. TÜRK

  Cevap için sağol dostum. Ne boksörmüş ama mükemmelmiş harbiden

 11. GGGökhan

  Whiyta yenildiğini düşünüyorum en kötü berabere o maç ama bu Chisora Heleniusa nasıl yenildi aklım almıyor. Heleniusu son maçında izledim o kadar az yumruk atan adam Chisorayı nasıl yener hayret bir şey.

  • ahmet kurt

   chisora o maçı kazanmıştı. ama maçı helenius a vermişlerdi. ayrıca helenius o zamanlar bu kadar kötü bir boksör değildi. zamanında ağır sikletin ilk 10 listesine girmiş bir boksördü.

Yorumlarınız