WBSS’de Yarı Ağır Sıklette Dev Eşleşmeler Belli Oldu

muhammed-ali-turnuvasi-wbss
Muhammed Ali Kupası (WBSS)’de yarı ağır sıklette eşleşmeler belli oldu.

Murat Gassiev Krzyszsof Wlodarzyk ile, Mairis Briedis Mike Perez’le, Yunier Dorticos Dmitry Kudyrashov’la, Oleksandr Usyk ise Marco Huck ile çeyrek finalde karşı karşıya gelecek.

Gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz.

Haberle ilgili başlıklar:

Benzer Haberler

 1. jackal

  beyler bu gassievin rakibi wlo nasıl bi rakip izleyenlere soruyorm sizce gassievi zorlayabilirmi

 2. Antijoshua

  Aslinda iyi boksor mesela chakiev maci en ilginc maclarindan biriydi.o formu olsa gassievi yenebilirdi cunku hem teknik hem hizli bi adam.drozda yenildi bibucuk yil ara verdi.dondukten sonra eski formu yok son macinda vasat gevoru sd ile yenebildi.o mactaki formuyla isi zor

 3. TÜRK

  Eubanklerin avnyi seçmesindeki en büyük etken amerikada aymı salonda çalışmış olmaları

 4. GGG

  Arkadaşlar daha önce de söylemiştim, yine söylüyorum; Ekran görüntüsü alın. Turnuvanın sürprizini Perez yapacak!

 5. amir khan

  avni eubank için golovkin öncesi test olacak.belkide ondan seçtiler.

  eubank ın işi hiç kolay olmayacak.özellikle avninin yakın presine karşı ne yapacağı soru işareti.

 6. Tolga

  Gassiev breidis usyk rakiplerini nakavtla geçer belki breidis perezi nakavt edemeyebilir. Dorticos – Kudrysahov eşleşmesi çok zevkli geçecek. Dorticos in kazanacağını düşünüyorum. Kudryashov hızlı atletik duradolaya nakavt olmuştu. Kondisyon sıkıntısı da var dorticosu ilk 6raund içinde yakalayamazsa dorticos kazanır bence

 7. Big George

  Avni çok mantıklı bir rakip oradaki herkes için. Çünkü Avni’nin elindeki kemer, kimin eline geçerse o kişiyi direkt olarak üst sıralara sokar WBC federasyonunda. Kolay yoldan federasyona girme şansı yani bu, alt sıralardan da mandatörlüğe yaklaşma şansı.

  Bir mil taşı avni bu özelliğiyle. Ayrıca karnesi pek dolu değil henüz, bir muamma olarak görülüyor. Ciddi rakiple karşılaşmadı deniliyor dışarıda. Eubank kendini en mantıklı adamla eşleştirdi bence.

  Skoglund falan, bunların bir getirisi yok. Avni hem çok teknik değil, hem fiziken Eubank ile denk, hem de getirisi fazla. Şahsen ben Eubank olsam ben de Avni’yi seçerdim.

 8. Roman

  Oooo dorticos kudrashov eslesmesi efsane olmuş. Ikisinden birisi ko eder. Hangisinin kondisyonu iyiyse o kazanir. Dorticosu 1 adim onde goruyorum. Usyk hucku ud ile yener. Gassiev de wlodarzyck i ko edebilir. Briedis icin mike perez sıkıntı olabilir. Ölüm grubu gibi turnuva aga ya. Kazanan suphesiz untisputed olucak. Wlodarzcyk yerine glowacki olsaydi daha bir efsane olurmuş.

 9. cemil aslan

  usyk,gassiev,breidis bir üst tura çıkar ama tolga kardeşimin dediğine katılıyorum. bu dorticos da çok sağlam bir adam. kudrashov eğer ilk rauntlarda indiremezse dorticos alır gibi duruyor. kudrashov kondisyon sıkıntısı var. ama savunmasını düzeltmeye başlamış.

 10. VolkanK

  Breids temposu iyi deil çok zorlanır Perez maçında en kolay gasiev gibi görünüyor

Yorumlarınız