Yarı Ağır Sıklette Müthiş Bir Maça Hazır Mısınız?

usyk-rodriguez

 

Yarı ağır sıklette müthiş bir maça hazır mısınız?

Oleksandr Usyk 12 Aralık 2015’te Kiev’de ringe çıkıyor.

Oleksandr Usyk Kimdir?

Başta 2012 Londra Olimpiyatlarında 91 kiloda altın madalya olmak üzere amatör seviyede bir çok uluslararası turnuvanın şampiyonudur. Usyk, 2013 yılında profesyonel olduğu günden beri 8 maçta 8 galibiyeti bulunan, tüm maçlarını nakavtla kazanmış, 2 yıl içinde dünyada ilk 10’a girmiş, 28 yaşında müthiş bir boksör.

Pedro Rodriguez Kimdir?

Kübalı boksör 29 yaşında. 23 maçında, 20’si nakavtla olmak üzere 22 galibiyeti bulunuyor. Yaklaşık 4 yıldır maç kaybetmiyor. WBA Latin Yarı Ağır Siklet şampiyonu.

Bu maç yarı ağır sıkletin yeni yıldızı Usyk için sağlam bir test olacak. Usyk’in 2016 yılı içinde yarı ağır sıklette dünya şampiyonluk maçına çıkmasına ve son maçında Almanların efsane boksörü Marko Huck’ı nakavt eden Polonyalı Krzystof Glowaki’yle karşılaşmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Haberle ilgili başlıklar: ,

Benzer Haberler

  1. Roman Gonzalez

    Glowacki vs Usyk Yenilgisizlerin kapışması olur. Glowacki de baya sağlam çok sert bir maç olur. Hangisi kazanırsa pek de şaşırmam. Glowacki marco hucku fena ko etti.

  2. Doktor

    Bence ilerleyen yıllarda usyk ağır sıklete geçecek ve büyük başarıların altına imza atacak. Amatör kariyeri,wsb kariyeri mükemmel. Hem cruise siklet hemde ağır siklette ilerde tartışmasız şampiyon olabilir. Tek dezavantajı ukraynada maçlara çıkması iyi bir organizatör şart

  3. roberto duran

    bu sikletin kralı usyk olacak.

Yorumlarınız