Yine Adrien Broner Yine Olay.. Ringde Yapamadığını Sokakta Yaptı!

broner-olay

Son dönemde ringdeki başarılarından çok özel hayatındaki skandallarla gündeme gelen Amerikalı eski şampiyon Adrien Broner, yine ring dışındaki bir olayla ABD’nin gündemine oturdu.

Son maçında Mikey Garcia’ya mağlup olan Broner, hafta sonunu geçirdiği Las Vegas’ta yine olay çıkardı.  TMZ Sports’un haberine göre Las Vegas’ta hayranlarıyla fotoğraf çektiren Broner, bir anda bilinmeyen bir sebeple öfkeleniyor. O sırada yanındaki kız arkadaşı Broner’ı sakinleştirmeye çalışıyor fakat o da Broner’ın öfkesinden payına düşeni alıyor. Broner daha sonra sokaktaki bir başka kişiye yumruk atıyor ve yumruk attığı kişi uzun süre yerden kalkamıyor. Broner’ın kavga ettiği kişiyi tanıyıp tanımadığı ise bilinmiyor.

İşte o anlar:

 


Haberle ilgili başlıklar:

Benzer Haberler

 1. conan

  bu broner denen p.ç tam bir oçymuş. böyle şerefsizler boks sporuna leke sürüyor.

 2. Big George

  Tam bir kaybedensin Broner, istediğin kadar paran olsun senin devrin geçti artık… Kendisi de bunu bildiğinden sağa sola vuruyor öfkesini.

 3. conan

  işidli terörist tarzı sakallarıyla zaten itici bir tipti. böyle tipleri uzun süre hapse atmak lazım.

 4. ahmet kurt

  ben sporcunun zeki, çevik ve ahlaklısını severim. bu mağara adamında bi çeviklik var başka da bi s.kim yok.

 5. Burak Yurtsever

  bu haberin ana fikri başlığında saklı. ringde rakibine gücünü yetiremeyip sokakta aslan kesilen, alışveriş yaparken insanları ” a.b paraa üstü ödemez ” diyerek aşağılayan müptezel sokak serserisi. maidana suratına yumrukları oturturken b.k çuvalı gibi yere yapışmıştı. kalkmaya çalışırken de ayakları birbirine dolanmış hiphop dans figürlerinden esintiler sunmuştu. mikey garcia maçında kendisine haksızlık yapıldığını düşünmüştüm ama şu hareketini görünce beter olsun diyorum. umarım bu dallamayı illinois sokaklarında kıstırıp,temiz bir dayak atıp etek giydirerek dolaştırırlar.

 6. Metehan Ateş

  Kamera pixel pixel

 7. sa yo na ra

  tam bir avel bu adam ya bu kadar gereksiz bir kişilik olamaz..

 8. Roman

  BRONER GERCEKTENDE TAM BIR OÇ. BOKSORLUGUNU DISARDA BIR INSANA KARSI KULLANIYOR ŞEREFSİZ. RINGDE MAIDANA’ DAN HARD CORE YIYINCE O ZAMANLARDAN IYICE SAPITMAYA BAŞLAMIŞTI. WELEDUL ZİNA.

 9. EmreOzcelik

  Sesi buraya geldi nasil yapistirdi ole mk . ama tam bir kaypak adam.bu broner .

 10. Harun

  düşüncesiz herif, profesyonel boksörsün. normal bir insan değilsin. sokaktaki birine göre çok daha üstünsün. sporcu dediğin saygılı olur. insanların canını yakmak için mi bu sporu yapıyorsun? hakettiği cezayı almasını bekliyorum.

 11. mehmet dalgaç

  brooner i pek sevmem. sonuçta dediğiniz gibi züppenin teki. ama olayın aslını astarını belmeden de adamı harcadınız. ne biliyorsunuz belki yumruk attığı adam o yumruğu hakadecek birşey yaptı. olayın aslını bilmeden hüküm vermemek gerekiyor…

  • Harun

   profesyonel bir boksör sokaktaki bir insani rahatlıkla öldürebilir. alacağı ceza onun kariyerini bitirebilir. 10 ozluk eldivenle 100’lerce kg basınçla yumruk atabilen insanlar çıplak elle 1 tona yaklaşabilir. bu çok tehlikeli, hayati bir konu. brooner egosunu tatmin edemedi sanırım. öfkesini kontrol etmesi gerekiyor.

   • mehmet dalgaç

    ama öldürmemiş. tabiiki sokakta adam dövmesinin savunulacak tarafı yok ama bazen sokakta adam dövmek zorunda kaldığınız durumlar olabilir. ve bu bir prof boksör için de geçerli. yanındaki bayana birisi bişey dese yada bir hareket yapsa ben prof boksörüm sana vurmam doğru değil seni mahkemeye vereceğim deyip ordan öylece çekip gidebilir misin mesela?

    • Harun

     dediğin çok doğru. ama broner işin içinde olunca yine yanlış bir hareket yapmıştır diye düşünüyoruz. hep şu yaramaz hareketleri yüzünden.

  • ahmet kurt

   Prof adam gitsin dava etsin neden vuruyor? Yada şöyle diyeyim neden golovkin veya canelo sokakta birini dövmüyorda broner gibi badr hari gibi kazmalar dövüyor? Acaba bu bir tesadüf mü?

 12. GGG

  Videoyu izlemedim. Haksız yere birine vurmuşsa alçaklıktır. Ama değilse kavga edebilir, bu normaldir. Adama etmedik küfür bırakmamışsınız. Kimin ne söylediği önemli değil. Adamın parası var. Önemli olan paradır

 13. Juvenil

  Bu şerefsiz boksu ile gündeme gelemeyeceğini bildiği için böyle işlere kalkışıp reklam yapıyor. Umarım olay mahkemeye taşınır da güzel bir ceza alıp boks hayatı biter. Maidana bu karaktersizi çok güzel paketlemişti. Bakınız: https://www.youtube.com/watch?v=CicDljEpJp4

 14. TÜRK OĞLU TÜRK

  anlaşılan canı yine dayak çekiyor herhalde bunun….bunun ilacı maidana…
  o müsabakadan sonra zaten kafasındaki devrelerden bir kaçı yandı…

 15. Ziyaretci

  rEZİL ADAM

 16. munzevi

  En rezil karakter tiplerinden. Görgüsüz mü görgüsüz, kibirli mi kibirli, ahlaksız mı ahlaksız. Her dayak yediğinden keyifle izliyorum. 🙂

 17. conan

  haklısın gardaşım. yok mu yeni bir bbw ismi? söyle de gözüm şenlensin

Yorumlarınız