Haberle ilgili başlıklar: ,

Benzer Haberler

 1. Tugay Özay

  5 saniye sonra kalksa sağlam bir şekilde devam edicek belki de 😀

 2. boks dehası

  Ben de laflarımla bu sitedeki birçok kişiyi komaya sokuyorum. Ben sert laflı karizmatik ve zengin birisiyim. 2 yaşından beri boksu izliyorum.

  Not: deha

  • Clay Still Champ

   abi 4’e 3m posterini yaptırdım. getirsem imzalar mısın? odama asmak istiyorum.

  • Don King

   Dostum sen uludağ unvde sözel bi bölümün mezunu musun?belki seni tanıyor olabilirim.

   • Luis Ortiz

    sen uludağda mısın ki?

    • Don King

     Evet dostum.

    • Don King

     Mehmet bey site içinde mesajlasma özelliği getirseniz ne güzel olur

     • Luis Ortiz

      aynen öyle. Sen üstad ali nickiyle yazıyordun değil mi önceden. Valla okulda buluşup boks konuşurduk. Futbol gibi değil bu spor takip edeni bulmak zor. Bulunca da muhabbeti iyi oluyor 🙂

     • Don King

      Evet dostum ya (: güzel oluyor boks muhabbeti takip edeni bulmak zor.olmadi yer belirler bulusuruz bi gün güzel olur

  • Don King

   Sende ya polesen admamisin yada medyasin.allah senin belani versin. (: (:

 3. hakan yamtar

  Soytarı bir de hakemi dövmeye kalkmisti maçı bitirdi diye. Gerçekten de bir dakika yerde yatıp öyle kalkması gerekiyor bunun. Kafa geri gelmiyor.

 4. enricoss

  Boks dehası hasmetmahaplari ulu insan profesör hani bir daha yazmayacaktin. Klicko yenilirse yazmayacağım demiştin sözünü tut.

 5. conan

  nakavt olurkenki yaşanan kafayla sarhoş olma kafası aynı mıdır acaba? 😀

  • Ferciouss

   nakavt olmak acı vermez ama ne olduğunu bile anlamazsın gözlerini açtığında bi süre olan biteni anlamaya çalışırsın 🙂 kd olmak çok acı olabiliyor çeneden kd olduysan çenene gelen diğer yumrukları normalden çok fazla hissediyosun maçı bırakmaya kadar gidebiliyor yumruklara bağlı tabi. kafana gelen darbeler baş dönmesi yapıyo çok kalktığında ilk biraz başın dönüyo mide bulantısı oluyo sonra yumruk almaya devam edersen bitiyosun ama iyi defans yaparsan alışkın olmana bağlı geçiyo birkaç dk sonra ertesi gün güzel bir baş ağrısı olarak dönüyor :).en acısı karaciğerine darbe gelipte düşersen kalkamıyabiliyosun inanılmaz bi acı veriyo diyelim kalkarsan karnın çok hassaslaşıyo gelen sol direk dahi kroşeler gibi acı veriyo gelen bi kaç yumruk kalkmamak üzere yatırabilir 1-2 raund korursan en baştaki gibi olmasada düzeliyo. sarhoşluk hakkında yorum yapamıycam 😀

  • Ferciouss

   birde şey var darbe alıyosun sallanıyosun, dengen bozuluyo ama yıkılmıyosun amir khan çokça yaşıyo bunu ama yıkılıyo sonunda 😀 nasıl anlatsam hani okulda veya otobüste bazen tam uyuyo gibi oluyosun sonra ani bir irkilme geliyoo bi kendine geliyosun bunu yaşamak çok çok zevkli.(bana öyle geliyorda olabilir) açık veriyorsun sen farketmeden yumruk geliyo rakipten uyarıcı bi yumruk bir daha açık verirsen yatırırım gibi 😀 yumruğun geldiğini görüp sallandığında daha bir garip oluyosun bayılmaya yakın.

   • conan

    güzelmiş üstüne bir de milyon dolarlar kazanmak daha da güzel 😀 😀

Yorumlarınız