Cinkaralı, Ali Erenli, Fatih Keleşli EC Boxing Almanya Gecesi Foto Galeri

Almanya’da gerçekleştirilen EC Boxing gecesinde Fatih Keleş Ermeni rakibi Harutjunjan karşısında kazanarak WBO Avrupa Şampiyonu olmuş, aynı gece Ali Eren Demirezen ise Sırp rakibi Dovedan’ı ilk rauntta nakavt etmişti. Hüseyin Cinkara’nın puanla kazandığı gecede Rumen ağır sıklet Christian Hammer Cezayirli rakibi Zine Eddine’yi puanla mağlup ederek WBA Avrupa unvanını korumuştu.

EC Boxing gecesinde yer alan en önemli karşılaşmada ise eski EBU Avrupa Şampiyonu Igor Mikhailkin ise Güney Arikalı rakibi Tomas Oousthoizen’in 12 raunt sonrasında saf dışı bırakarak hem rakibinin IBO Hafif Ağır Sıklet Dünya Şampiyonluğunu aldı hem de yenilgisizliğine son verdi.

Sebastian Formella ise ise çıktığı maçta Denis Krieger’i yenerek 15. kez galip geldi ve namağlup unvanını korudu…

İş adamı Mario Daser 12 maç 12 galibiyetle çıktığı maçta eski geçici Cruiserweight dünya şampiyonu Ola Afolabi’yi tartışmalı bir şekilde yenerek yeni bir galibiyete imza attıysa pek beğeni büyük eleştirilere maruz kaldı…

EC Boxing Gecesi Foto Galeri ;

 


Benzer Haberler

 1. Luis Ortiz

  Türkiye’ye yakışan boksör Ali Eren Demirezen gibi boksörlerdir…

  Adamın sportmenliği, ringe çıkışı, efendiliği, konuşması hepsi yerli yerinde. Geldiği yeri, kökünü de bilmesi çok iyi bir durum. Ringe çıkarken bizi gururlandırdı.

  Bu nedenle kendisinin başarılı olmasını çok istiyorum.

 2. ahmet kurt

  Beyler gören gelsin. Walsh-davis maçını burada konuşalım.

  • Uğur mehmet birdoğan

   hahaha şuraya bir chat ekleseler farklı haberlerde farklı maçların muabbetinin yapılmasından kurturunulur .

   • ahmet kurt

    Aynen yav 🙂

   • Luis Ortiz

    Forum olsa çok daha iyi olur, söz uçar yazı kalır demişler… Bilgehan bir forum kur şuraya gözünü seveyim çok zor bir şey değil.

 3. Luis Ortiz

  Gervonta çok iyi bir boksör ama ben halen Lomaşenko’nun bu çocuğu yenebileceğini düşünüyorum. Loma-Gervonta maçı olası bir GGG-Ward maçının simülasyonu olur.

 4. Charles Real champ Martin

  Amerikalilar iyi gösteri yapti ingilterede o nasil bir gelişti ringe

 5. ahmet kurt

  Pek Şaşırmadım doğrusu. Pedrazanın içinden geçen adamdan bu beklenir zaten. Ama bu çocukta gün geçtikçe bir floydlaşma görüyorum sanki. Havalı, küstah, p.ç ayakları falan…

 6. Roman

  Cinkarayi begenmedim. Ali eren iyi fatih keles kendini gelistirmis.

 7. GENNADYMUSTAFA

  ali eren çok ağır hantal biraz, saygısı süper efendi, ama hız lazım büyük maçlara çıkması için son yaptığı maç maç bile deyil gösteri maçı gibi, fatih keleşin performansı bence gayet iyi sadece üstüne eklemeli, hüseyin cinkara beğenemedim bende.

Yorumlarınız