Dominick Cruz Rakiplerine Göz Dağı verdi !


Dominick Cruz hiç şüphesiz UFC’nin en önemli isimlerinden biri. Sikletinde rakip tanımayan şampiyon UFC 207’de Rakibi olarak karşısına çıkacak Cody Garbrandt hakkında açıklamalar yaptı.

images-6

“UFC’nin yeni sahipleri bir reklam şirketi Cody seçiminde bunun büyük payı var. Onlar ekran yüzü olabilecek isimleri daha yetenekli isimlere tercih ediyorlar.”

images-7

Cruz sözlerine TJ Dillashaw’a sataşarak devam etti.

“Yetenekli isim dediğim için aklınıza TJ gelmesin o sahte bir karakter ve rezil bir dövüşçü.”

ilk başlardan beri sürdürdüğü tavıra devam ederek hem Garbrandt’ı hem de TJ Dillashaw’ı tekrar tekrar yeneceğini yineleyen Dominick Cruz, Cody Garbrandt’la UFC 207’de yapacağı maçtan galibiyetle ayrılacağına da emin olduğunu söyledi.


Haberle ilgili başlıklar: , , , ,

Benzer Haberler

  1. Emirhaan

    Bu adam ne dese haklı. Sikletini tek başına domine ediyor. Önemli isimlerden mağlup etmediği çok az kişi kaldı. Faber’i,Dillashaw’ı,Demetrious Johnson’u,Benavidez’i yenmek öyle tiye alınacak bir durum değil. Rakibi yok demek zor ama gerçekten Dillashaw’dan başka rakibi yok.

  2. caner

    johnson a yaptıkları halen akıllarda dominick in. tj sadece dominick i taklit ediyor. bencede ikisinide yenecek.ben iddia ediyorum dominick conor ı da yener

  3. Uğur

    Bu adam ufc nin en iyilerinden

Yorumlarınız