(FOTO GALERİ) Canelo ve Chavez Jr’a Las Vegas’ta Büyük İlgi

canelochavez-fb

Bu cumartesiyi pazara bağlayan gece sabah 04:00’ten itibaren TV8,5 ekranlarında Las Vegas’tan canlı yayınlanacak olan Canelo vs Julio Cesar Chavez Jr gecesi öncesi iki boksör Las Vegas’a ulaştı. Basının ve hayranların büyük ilgi gösterdiği iki boksörün otele girişlerinde işte bu görüntüler yaşandı:

Las Vegas gecesi alt maçlarda 3 önemli mücadeleye daha ev sahipliği yapacak. Gecenin 2. ana maçında eski dünya şampiyonu David Lemieux ile Meksika’nın ünlü orta sıkletlerinden Marcos Reyes karşı karşıya gelecek. Lemieux’nün Reyes engelini aşması halinde bir sonraki maçında Canelo-Chavez Jr karşılaşmasının galibiyle ringe çıkması bekleniyor.

lemieux-reyes (1) lemieux-reyes (2)

Lemieux Son Maçında Curtis Stevens’ı Böyle Nakavt Etmişti

01:49

Gecenin en heyecan verici maçlarından birinde ise tüy sıkletin en önemli yükselen yıldızı konumundaki, 23 maçta yenilgisiz Joseph Diaz, 21 maçta namağlup Manuel Avila ile ringe çıkacak.

diaz-avila (1) diaz-avila (2)
Gecenin bir diğer önemli mücadelesinde ise Arjantinli nakavt makinesi Lucas Matthysse (37-4, 34 KO), kimsenin nakavt etmeyi başaramadığı Emmanuel Taylor’u (20-4) nakavt eden ilk boksör olmaya çalışacak.
matthysse-taylor (1) matthysse-taylor (2)

Las Vegas boks gecesi 6 Mayıs Cumartesi’yi Pazar’a bağlayan gece sabaha karşı 04:00’ten itibaren TV8,5 ekranlarında canlı olarak yayınlanacak.

Sakın kaçırmayın!


Benzer Haberler

 1. conan

  renkli gözlü tecate kızı: benimle evlenir misin? 🙂

  • Metehan Ateş

   Allah seni inandirsın bayanları gördükten sonra conana bayanları sorayım dedim sen yorum atmışsın abi allah iyiliğini versin 🙂

  • Tugay Özay

   Esmer olana da ben talibim 😀 Çok benziyorlar ikizler sanırım 😀

   • conan

    çok koyu tenli sevmiyorum. beyaz tenli, balık etli, yuvarlak hatlı ve bir de sarışın olursa erir biterim ben. kurban olurum. adnan hoca kıvamına gelirim 😀

 2. Cemal Atalay

  Yer yerinden oynayacak. Canelo favori tabi. Chavez farklı bir planla çıkarsa sürpriz olabilir ama zor.

  Canelo 8. rauntta kadar nakavtlar gibi.

 3. D Lemieux

  Lemieux kırıp geçicek

 4. mehmet dalgaç

  chavez jr caneloyu indiriyor mu!!! vay vay vay. ne eğlence olur ama. o zaman dela hoya yı görmek isterdim.
  ama bu olasılık zayıf bir ihtimal tabi.

Yorumlarınız