(FOTO GALERİ) Cotto-Kirkland Basın Toplantısında Neler Yaşandı?

Porto Riko’nun en ünlü boksörülerinden ve eski dünya şampiyonlarından Miguel Cotto ile Amerikalı James Kirkland 25 Şubat’ta Teksas’ta ringe çıkacak.

Süper yarı orta sıklette gerçekleşecek olan mücadele ABD’de öde-izle sistemiyle yayınlanacak. İki boksör karşılaşmanın ilk tanıtım toplantısında böyle yüz yüze geldi.


Haberle ilgili başlıklar: ,

Benzer Haberler

 1. ali

  Her ikiside canelo mağduru..denk rakipler,maç ortada,yinede cotto bir adım önde olabilir

  • ahmet kurt

   bu adamın yorumları şaka gibi 🙂 dostum cotto zorlanmadan ko edecek sen denk rakipler diyorsun. canelo hakkında söylediklerinse tam anlamıyla komedi. floyd mayweather caneloyu maymun etti. yumruk istatistiklerini söylüyorum floyd 232, canelo 117 yumruk vurabilmiş. evet tam 2 ye katlamış. o şeref yoksunu hakemlerden biri maçı caneloya vermiş sende buna inanmışsın gerçekten gülünç bir durum. çünkü canelo bu maçta 2 raund bile alamadı. austin trout ve erislandy lara gibi boksörleri hakem kararlarıyla yendi. kariyeri 46-3-1 olmalıydı. floydun güle oynaya yendiği yaşlı cottoyu tartışmalı kararla yendi. caneloymuş o da kim 🙂

 2. Yemenli hamit

  Kasketli kadın kimdi bilen varmi

 3. Dr_fbb

  Ahmet son dedigin haric hepsine katılıyorum cotto yu tartışmaya açık olmayacak şekilde yendi cotto en fazla 3 4 raund almistir

  • ahmet kurt

   bencede maçı canelo kazandı ama zar zor. bunu belirtmek için öyle yazdım. hatta şuan yumruk istatistiklerine bakıyorum canelo 155, cotto 129 isabetli yumruk vurmuş. bariz fark olmadığına emindim şimdi daha da eminim.

 4. Dr_fbb

  Ahmet +1

 5. onur.g

  kesinlikle cotto-canelo macın galibi cotto dur acın izleyin macı günlerce protesto edildi macın haksız yere canelo ya verilmesini boks severler.valla kafanız cok güzelmiş güle güle kullanın devam böyle..aynı sekilde lara-canelo macının galibi yine lara dır.ama yine satılık hakemler canelo ya verdiler macı..ggg-canelo macı olursa eger ki hic olmayacak bu mac gennady ko edemezse macı kazanmayı unutsun. ward-kovalev filminin aynısını izleriz adam kayırma ırkcılık diz boyu abd ve avrupa da bunu unutmayın..

 6. amir khan

  her zaman söylerim amerikada ve ingilterede managerler tarafından şişirilmiş boksörlerin kariyer istatistiklerine fazla takılmayın.

  canelo wilder josua gibi isimler şişirilmiş boksörlerdir.bunlara yenmeleri için rakip seçerler.

Yorumlarınız