(FOTO GALERİ) Dev Maç Öncesi İlk Kez Yüz Yüze Geldiler

garcia-lipinets

Terence Crawford’un tüm kemerleri topladıktan sonra yarı orta sıklete geçmesiyle birlikte süper hafif sıklette oluşan boşluğu ilk dolduran isimlerden biri 4 Kasım’da Japon rakibini mağlup ederek IBF unvanını eline geçiren Kazak boksör Sergey Lipinets olmuştu.

Lipinets ilk unvan koruma maçında dev bir isimle, 3 farklı sıkletin namağlup dünya şampiyonu Mikey Garcia ile ringe çıkacak. Aynı zamanda eski bir kickboksör olan Lipinets ile Garcia’yı karşı karşıya getirecek olan mücadele boks dünyasında heyecanla bekleniyor.

İki boksör maç öncesi ilk basın toplantısında böyle yüz yüze geldi:


Haberle ilgili başlıklar: ,

Benzer Haberler

 1. fix1

  poveciler sitemizde azınlıkta. ankette aj önde gidiyor. bana göre; ankette de povetkin yener diye oyladım. ama uzak ara değil. %55’e, %45 bana göre. iş puanlamaya kalırsa pove, önde de olsa hayatta maçı poveye vermezler.

  • Tek Kral Deontay Wilder

   fix kardeşim günaydın.. sitenmizde poveciler azınlıkta değilde bence hammer maçının etkisi var ankette birazda..

   • fix1

    povetkin, hammer maçında beklenene veremedi ama takam maçında da aj çok iyi bir performans gösterememişti. tek bir maç boksörler için kıstas değildir. aj, wlad maçında yaptığı hataları, povetkin maçında da yaparsa. pove, aj yi bozuk para gibi harcar.

    • Tek Kral Deontay Wilder

     Joshua nın performansından ziyade takamın üstün performansı joshuayi öyle gösterdi kanaatindeyim ben … povetkin joshuaya diş geciremiyecek gibi hissediyorum inşallah yanılırım

 2. Big George

  Povetkin’in kazanmasını istesem ve az farkla favori görsem de Joshua dedim.

  Sanki Joshua kazanacak veya kazandıracaklar o maçı.

 3. emregani yavuz

  Oyumuz poveye

 4. girayturker16

  Povetkin Jashua maçı povetkinin yüz deformasyonu nedeniyle jashua lehine teknik nakavt ile sonlanacağını tahmin ediyorum.Povetkin hammer maçını izlemeyen kişi boksörlerin yüzüne baksa hammer povetkini dövmüş derdi. Rusların genel özelliği yüzleri çok hassas narin oluyor.

 5. WildervsJoshuaa

  Mikey garcia buyuk sampiyon olucak onu yenebilecek birini goremiyorum…

 6. Prorsum

  Şu başlığın altında mikey garcia ve sergey lipinets hakkında yorum yapan WildervsJoshua seni esefle kınıyorum 😀

 7. DasianB

  bu garcia nın şahsına münhasır bir karizması var, kızılderili kabilesinin savaşçı lideri gibi ama bir o kadar da vakarlı bir duruşu var. favori tabi ki garcia ama lipinets de dayanıklı ve sert. lipinets garcia nın karşısına bir kaç maç daha yapıp öyle çıkmalıydı.

Yorumlarınız