Manny Pacquiao vs Tim Bradley Basın Toplantısı Yapıldı

Cumartesi gecesi ABD’nin Las Vegas Eyaleti’ndeki MGM Grand Hoteli’nde karşı karşıya gelecek olan Manny Pacquiao ve Tim Bradley, maç öncesi son basın toplantısında yüz yüze geldi.

İki boksör daha önce 2012 ve 2014 yıllarında karşılaşmış, 2012 yılındaki mücadeleyi tartışmalı bir kararla kazanırken, 2014 yılındaki karşılaşmayı kazanan taraf ise Manny Pacquiao olmuştu.

Bu haftasonu gerçekleşecek karşılaşma, ikilinin büyük ihtimalle son maçı olacak. Manny Pacquiao ayrıca bu maçtan sonra boksu bırakacağını da açıkladı. Öte yandan Manny’nin maçı kazanması ve boksa devam kararı alması halinde Floyd Mayweather Jr ile rövanş maçına çıkması veya Canelo ile orta sıklet dünya şampiyonluğu için ringe çıkarak 9. farklı sıklette dünya şampiyonluğu kovalaması gibi ihtimaller de masada duruyor.

Las Vegas’taki gecenin alt maçlarında Arthur Abraham vs Gilberto Ramirez WBO Dünya Süper Orta Sıklet Şampiyonluk Maçı, bunun yanında  Oscar Valdez vs Evgeny Gradovich, Oleksandr Gvozdyk vs  Nadjib Mohammedi,  Konstantin Ponomarev vs Brad Solomon, Oleksandr Gvozdyk vs Nadjib Mohammedi gibi maçlar da gerçekleşecek. Ayrıca Türk boksör Deniz İlbay da yarı orta sıkletin yükselen yıldızlarından Egidijus Kavaliauskas karşısında şans arayacak.

Pacquiao vs Bradley basın toplantısından basına yansıyan bazı kareler şu şekilde:

pacquiao-bradley (26)

pacquiao-bradley (6)_6 pacquiao-bradley (12)_1 pacquiao-bradley (13)_1 pacquiao-bradley (22)_1 pacquiao-bradley (23) pacquiao-bradley (25)

Haberle ilgili başlıklar: ,

Benzer Haberler

 1. ahmet kurt

  Hadi pacman bitir işini!

 2. DAVİD HAYE

  Alvarez için golovkinle mac yapmamak için yeni bir yol açılmış olur.wbc orta sıklet kemer maçı için alvarez- many maçını ilan ederse bence wbc artık değeri olmayan sembolik bir kemer olur.many bu maç için 2 kilo alıp süper walterweightte dövüsse kemer maçı olmaz.kemer maçı için 4 kilo alması lazım buda imkansız .many vücud yapısı olarak 4 kilo kas ağırlığı koymasi imkansız bu sürede.

 3. TeamLemieux

  Timothy Bradley bir ikondur, felsefedir, yaşam stilidir.

 4. ahmet kurt

  zaten yense de emekli olur. Hem sizin nedir bu yaşlı fobiniz. iyi dövüşsün de yaşlı olsun sizene?

  • ahmet kurt

   Aynen ya keşke onu yenseydi ama olsun. Floydu yenemedi diye kin duyacak halimiz yok.

  • Ahmet kurt

   Mayweather ı bu yüzden sevmiyorum maçları çok zevksiz olan bir efsaneydi iyiki gitti 😀

 5. Oleksandr Usyk

  bradley umarum pacman denilen yalancıyı yener ve boks yaşamına son verir.

 6. ahmet kurt

  Nedir bu pacman düşmanlığı adam ne yaptı ki?

 7. Borat

  adama bir şans geldi floydu yenmesi için ondada omzundan sakatlığı çıktı. asrın maçı diye bir fiyasko izledik. alvarez maçı ihtimaline bende sıcak baktım.

 8. Roman

  Canelo 25 yaşında ne maçlara çıktı önünde 10 yıl var 35 e kadar giderse. Büyük işler yapti. Ama floyd tam zamanında durdurmuştu caneloyu.

 9. Atilla

  maçı nerden izliyoruz

Yorumlarınız