WBC 54 Miami Kongresi Foto Galeri

WBC’nin 54. sünü düzenlediği kongresinden kareler…

Fotoya tıkla ve sonra çıkan ekranda turla…

Yazar Hakkında
Fightclub, Türkiye'nin En büyük dövüş sporları sitesi


Benzer Haberler

 1. safkan alıntı

  golovkin yine kilolu. herhalde bilerek yüksek kiloda antrenman yapıp kiloyu zar zor 72’ye indirip hem güç hem kondisyon kazanıyor ama normalde bu kadar inişli çıkışlı kilo durumu çok sağlıklı değildir hiçbir doktor önermez.

  • safkan alıntı

   yalnız en samimi photo shootu linares ve gonzalez vermiş, bu güney amerikalılarda değişik bir sıcak kanlılık var.

 2. Ceyhun Özturk alıntı

  Lennox Lewis agirsikletin gereken degeri gormemiş süperstari.

 3. TÜRK alıntı

  bilgehan abi golovkine bi kafa atsaydın bakalım ne tepki vericekti 😀

 4. Yemenli hamit alıntı

  Golovkin soğuk çıkmış fotoğraflarda nerde o guler yüzlü adam nerde bu

 5. Antiwilder alıntı

  Sayin mehmet ertem joe Smith Jr Bhop’un Kariyerini Böyle Bitirdi haberinin altinda kufur ediliyor size kabak gibi silinmemis. simdi tam hatirlamiyom hangi haber gerekirse bulurum yine size ana avrat kufur etmisler silinmemis duruyor ben wbc yi agir elestirdim hadi diyelim az birazda kufur ettim silmisiniz
  Ya bu wbc nedir dokunulmaz mi siz once size ailenize edilen kufurleri silin sonra benim yazdiklarimi silin.rica ediyorum.su rezil wbc federasyonunu sizde elestirdiniz haber altlarinda simdi korumayin kiytirik bir kongre sonrasi.

 6. Antiwilder alıntı

  Hatta daha once burayi b.k cukuruna cevirirler bunlar dedigim adam tarafindan edilmis.gorunce hatta bende m.ertem fazla demokratik bu kabul edilemez diye dusundum.ama wbcye yasak size serbest gibi algilanir bu durum.sahsi kufurleri edenler banlansin abi bundan sonra bende dahil ki ben hic sahsi kufur etmiyorum uzun suredir gecmisteki tartismalardan sonra.

Yorumlarınız

*