Dünyaca Ünlü Türk Sporcu Reina’daki Saldırı Anında Oradaydı!

Gokhan-Saki

Yılbaşı gecesi İstanbul’daki Reina gece kulübüne düzenlenen hain terör saldırısında yerli ve yabancı 39 kişi hayatını kaybetmiş, 65 kişi de yaralanmıştı.

Hain saldırıyla ilgili detaylar her gün ortaya çıkmaya devam ediyor. Son gelen bilgilere göre kick boks’ta Türkiye’nin en önemli sporcuların Gökhan Saki’nin, saldırı gecesi bir grup yabancı arkadaşıyla birlikte Reina’da olduğu ve saldırganla da yüz yüze geldiği öğrenildi.

Saki’nin kendini son anda mutfağa atarak katliamın bir diğer kurbanı olmaktan kıl payı kurtulduğu ve kulübü terk eden ilk grup içinde olduğu öğrenilirken, ünlü sporcunun gece hakkında konuşmak istemediği ve herhangi bir açıklamada bulunmayacağı bildirildi.

Biz de Fight Club ailesi olarak Gökhan Saki’ye geçmiş olsun mesajımızı iletirken, bu vesileyle alçak saldırıda hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, sevenlerine ve Türk Milletine başsağlığı, yaralılarımıza da acil şifalar diliyoruz.


Haberle ilgili başlıklar: ,

Benzer Haberler

 1. Samantha Fox

  Geçmiş oldun , gerçekdem çok acı bir olay. Dahada acısı sadece yaşam tarzı farklı olduğu için başkalarının katledilmesine sevinenler olmadı.

 2. kaptan

  Bu adam neden maç yapmıyor, bilen var mı?

 3. scarface

  Amann saki sen bize lazimsin ayik ol kendine

 4. caner

  adam neredeyse 2 senedir ringe çıkmıyor reinalar dan geri kalmıyor yakında parası kalmayınca tv de izleriz ünlü sporcu taksimde tek odalı evde yaşıyor diye inşallah spora döner

 5. Eskibiboksör

  Geçmiş olsun dediğiniz gibi para suyunu çekince Gökhan ın bir sonraki durağı Survivor olacak eminim sonra dizi falan gider.

Yorumlarınız