Osmanlı Fatih Ulusoy Rövanş İçin Ringe Çıkıyor!

fatih ulusoy - ismael lazaar-2

Osmanlı lakaplı kick boksörümüz Fatih Ulusoy’un Enfusion’un Dubai’de düzenleyeceği gecede ringe çıkacağı açıklandı. 

Kayserili kick boksörümüzün, 9 Mart’ta yapılacak gecede Ismael Lazaar ile rövanş maçına çıkacağı duyuruldu. Fatih Ulusoy ile Laazar 17 Nisan 2015’te karşı karşıya gelmişlerdi. Maçın hemen başında Fatih Ulusoy’un ayağı kırılınca Ismael Lazaar karşılaşmayı kazanmıştı. Fatih Ulusoy, sakatlığını atlattıktan sonra bir çok kez rövanş maçını yapmak istemişti fakat bir türlü bu rövanş maçı gerçekleşememişti. Bu karşılaşma beraber Fatih Ulusoy istediği rövanş maçını elde etmiş oldu.

Fatih Ulusoy’un kick boks kariyerinin dışıında profesyonel boks ve MMA kariyerleri de bulunuyor. Fatih Ulusoy, 1 kez profesyonel boks maçına çıktı ve bu maçı  nakavtla kazandı. Kayserili dövüşçümüz, MMA kariyerinde ise 2 maça çıktı ve çıktığı 2 maçı da kazanmayı başardı. Fatih Ulusoy, MMA’de 1 maçı nakavtla 1 maçı da puanla kazandı.

Enfusion’un Dubai’de düzenleyeceği gecenin ana maçında Jonay Risco ile  Buakaw Banchamek, Enfusion 70 kg şampiyonluğu için karşılaşacak. Diğer bir önemli maçta ise Ilias Ennahachi ile Kompetch Fairtex, Enfusion 60 kg şampiyonluk kemeri için ringe çıkacak.

 


Haberle ilgili başlıklar: ,

Benzer Haberler

  1. BadBoyHari

    fatih boksa geçicekti ama geçmedi ismail ricoyla maç yapan ısmaille aynı kişi mi acaba

  2. BadBoyHari

    fatihin lakabı osmanlı ama hollanda için dövüşüyor http://boxrec.com/en/boxer/725935

Yorumlarınız