Survivor 2016’da İki Kickboksör Birden! Avatar ve Giydirir

atakan_arslan_ibrahim_giydirir_survivor_2016

Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını gerçekleştirdiği Survivor serisinin 2016 serüveninde 2 kickboksör birden mücadele verecek. Dominic’te yapılacak Survivor 2016’nın ünlüler ve gönüllüler kadrosu açıklandı.

Ünlüler kadrosunda Avatar Atakan gönüllülerde ise İbrahim Giydirir yer alacak. Survivor’da ilk kez dövüşsporları ile ilgili sporcuların yer aldığı bir etap olarak dikkat çekecek. Daha önce bir çok futbolcuyu ve diğer spor branşlarından ünlü sporlcuları kadrosunda bulunduran Survivor ilk kez ring sporları ustalarını ağırlayacak.

Süper Kombat’ta ağır sıklette maçlara çıkan İbrahim Giydirir ile Glory’nin 77 Kg dövüşçüsü ve 2011 IFMA dünya şampiyonu Atakan Arslan Survivor 2016’da yer alacak… İki eski arkadaş uzun süredir yan yana gelmiyordu. Şimdi Survivor adasında büyük bir rekabet içine girecekler ve sürekli yan yana olacaklar…

Survivor Avatar Atakan’ın IFMA Dünya Şampiyonluk Maçı : 

Survivor İbrahim Giydirir’in Bakü’deki Efsane Maçı:

Benzer Haberler

 1. İsimsiz

  5-6 sene önce ben bölge şampiyonalarında maç yaparken bir yanımda Avatar diğer yanımdada Giydirir vardı.Ben maç yaparken onlar beni destekliyordu.Çokda yardımları dokunmuştu bana.Sonra ikiside çok büyük başarılar kazandı.Aslında ikisi çok iyi arkadaşlardır ancak o adada bir zaman sonra rakip olmak zorundalar..

 2. ucan_zurna

  şu hale bak.ringde görmemiz gereken kişiler şimdi çıkıp soytarılık yapıcaklar.yazık..

 3. Murat

  Neden soytarilik olsun adada örnek davranışları sayesinde binlerce gencin spora yonelmesini saglayabilirler. Yada geçen seneki merve ve turabi gibi davranıp insanları spordan ve sporcudanda sogutabilirler oda ayri konu. Bikaç ay kas kaybını çabuk telafi ederler hem kazanacaklari paraları kariyerlerinin gelişimine harcarlarsa cokdaha iyi yerlere gelme şansları var

 4. Roman Gonzalez

  Şüphesiz bu ringden daha bambaşka bir deneyim olucak onlar için başarılar.

 5. Tyson

  Aptal tv programlarından bize ne gençlerin bilimden,spordan hatta ahlaktan uzak olmasının baş müsebbibi olan programlardan (Bana göre uyusturuculardan)bir tanesi bu sitede paylasilmasini hoş bulmadım genclerimizi böyle şeylerden uzak tutmalıyız site yönetimi bu konuda daha duyarlı olmalı.

Yorumlarınız