Umut Norgaz Uzak Doğu’da Maça Çıkıyor Hem de 4’lü Turnuvada

hong_kong_umut_norgaz

Türk Thai-Box yıldızımız umut Norgaz Uzak Doğu’da ringe çıkmaya hazırlanıyor.

WMC I-1’de 67 kg’da yapılacak Dünya Şampiyonluk Kemeri şampiyonu 4’lü turnuva sonrası belli olacak. 4 kickboksör ise belirlendi yapılan açıklamaya göre Türkiye’den Umut Norgaz, Brezilya!dan Alex Oller, Fransa’dan Cedric Desruisseaux ve Yeni Zelanda’dan Pumip Ngaronoa turnuvaya dahil olacak.

wmc

Full Muay Thai kurallarının geçerli olacak ve eleme usülü gerçekleştirilecek gecede aynı gece iki maç kazanan WMC’de şampiyonluk kemerinin sahibi olacak.

Yer: Hong Kong Star Hall

Tarih: 8 Ağustos 2017

wmc umut_norgaz

Haberle ilgili başlıklar: ,
  1. Harun

    muay thai’ci olmak ve yetiştirmek zordur. diğer dövüş sporlarına göre daha fazla acıya dayanıklı olmalısın. kesinlikle darbeye dayanıklı olmalısın. çok farklı stiller olabiliyor diz, dirsek, tekme, yumruk, yere düşürmek neredeyse her şey serbest. stilinizi tutturamazsanız yenilebilirsiniz. biraz şans da gerekiyor. sonra yüzünüze gelen bir dirsek kaşınızı parçalayabilir. yüzünüzü mahvedebilir. aynı şekilde gelecek bir diz burnunuzun şeklini tamamen değiştirebilir. profesyonel olarak yaparsanız çok sert, kanlı bir spordur. ama profesyonel olmadan spor salonuna gidip muay-thai öğrenirseniz özellikle bayanlar dışarıda kendinizi daha iyi bir şekilde koruyabilirsiniz. korumalıklarla beraber yapıldığında güzel bir spordur 🙂

  2. Mehmet Soysal

    Cok dogru demissin kardesim

Yorumlarınız