Bellator’dan Müthis Atak UFC’den Ünlü Ağır Sıkleti Transfer Etti

Roy-Nelson-bellator

Dünyaca ünlü UFC ağır sıklette önemli bir yıldızını kaybetti. UFC’nin satın alamadığı Bellator daha da büyümek için daha de önemli işler peşinde.

Bellator hem Kickboks hem MMA (Karma Dövüş Sanatları)’de hizmet veriyor.

Bellator bu kez Roy Nelson’u kadrosuna katarak önemli bir olay imza attı.

scott-coker

Roy Nelson Nakavtları : 


Haberle ilgili başlıklar: , ,

Benzer Haberler

 1. Ferciouss

  adam zaten 40 yaşında, davul gibi göbeği var.vücut berbat, oldukça yavaş sadece biraz güçlü diyebileceğimiz yumrukları var çeneside çok sağlam değil. hadi popüler olsa onada tamam. adamın bir özelliği yokki bellator boş bir adım atmış. nelsonda zaten ufc’den tekme yiyecekti biraz daha para kazanayım zaten yaşım geçmiş diyerek kabul etmiştir teklifi.

 2. Liston

  Bellator UFC’nin hurdalığı oldu. Roy Nelson zaten kariyerinin sonlarında

 3. Erenovic

  Bellator ufc yi geçebilcek sebiyede olduguna inanmıyorum roy nelson da iyi bir dövüşçü dil

 4. Halit B.

  bu adamın göbeğine aldanmayın hep göbekliydi zaten yaşı geç olabilir ama sağlam bir dövüşçüdür.

 5. Prorsum

  Roy nelson roy nelsondur tatavaya gerek yok bence öyle veya böyle kayıp ufc için haa bi arada dövüşçülerin hemen hepsi şikayetçi ufcden bi mcgregor’a değer veriyorlar gerisi üvey evlat muamelesi görüyor anderson silva gibi adamı memleketinde dövüştürmediler daha da birşey demiyorum

  • Ferciouss

   roy nelson zaten en geç 1 yıl sonra ufc’den tekmeyi yiycekti. adamın seyir zevki yok hiçbir şeyi yok. ufc için kazanç oldu bence. Conor konusunda haklısın sadece conorla ilgileniyorlar diğerleri umurlarında değil. işin içind para olunca böyle oluyor conorda büyük servet sonuçta.

Yorumlarınız