Bu Maçı Kaçıran Büyük Hata Yapar! Dominick Cruz vs Cody Garbrandt !

Dominick Cruz MMA tarihinin gelmiş geçmiş en iyi yıldızlarından biri. Kendi sikletini her seferinde domine etmiş ve kafalarda hiç soru işareti bırakmamış bir yıldız.

cruz

Cruz en son kemerini UFC 199’da en büyük rekabeti Urijah Faber’a karşı korumuştu. Şimdi ise sırada Faber’ın çırağı Cody “No love” Garbrandt var.

cody

10 maçının 9’unu nakavtla kazanan Cody hiç yenilmedi. Muazzam bir yumruk gücüne sahip olan Garbrandt bu maç hakkını deyim yerindeyse parçalayarak aldı.

UFC 207’de karşılaşacak bu iki isim Bantamweight kemeri için mücadele verecek. Yan ana maç olan karşılaşma Ronda’nın dönüşünden sonraki en büyük karşılaşma.


Haberle ilgili başlıklar: , , ,

Benzer Haberler

 1. Resant

  Cody tecrubesiyle alir

 2. caner

  dominick cruz 10 yıl önce faber e yenilmişti.ayak oyunların da ondan iyisi yok mma de şans yumruğu yemez ise yine yenecek p4p de de ilk 3 te bu arada yapılan tüm ikili konuşmalarda cody yi çıldırttı dom

 3. FURKAN

  codymi tercubeyiyle alır dom diyecektin galiba

 4. Diaz

  Dostum cody yer oyunlarinda pek iyi degil yerde dominick. Üstünlük saglar ayakta gecen mucadelede eger cody yakina girerse ko edebilir ama ben dominic cruzun uzaktan lov kick ve direk vuruslarla puanlari topliycagini dusunuyorum bence dominick puanla yenecek

 5. Diaz

  :))) yav bari mac ne zaman onu yazaydiniz mas bugunmu yoksa 2032 demi yazmasi cokmu zor arkadas zaten siz 2 gun geriden veriyorsunuz haberlgeri. Ama neyse yinede. Sagolunn.

Yorumlarınız