Conor McGregor Gelecek Planlarını Açıkladı

conor-mcgregor

İrlandalı süper star dövüşçü Conor McGregor, gelecek planlarından bahsetti.

Conor McGregor, dövüşme tutkusunu kaybettiğinde veya sağlığı elvermediği zaman dövüşmeyi bırakacağını söyledi. McGregor, “Para benim için öncelik değil, dövüşmek benim tutkunu olduğum bir şey. Sağlıklı ve istekli olduğum sürece dövüşmeye devam edeceğim.” dedi.

29 yaşındaki dövüşçü, kafes dövüşündeki sağlık riskleri hakkında da konuştu. Yıldız dövüşçü, bu sporun tehlikeli bir iş olduğunu kabul ettiğini söyledi.

McGregor, “Bunun tehlikeli ve acımasız bir iş olduğunu kabul ediyorum. Ben çok büyük bir servete sahibim. Bunu sadece sevdiğim için yapıyorum. Her maçtan sonra kendi kendimi kontrol ediyorum.  Ne kadar darbe yedim, beynim ne kadar hasar gördü, bedenim ne durumda, ne kadar daha dövüşmek istiyorum? Bunların hepsini maçtan sonra düşünüp devam edip etmeyeceğime öyle karar veriyorum.” dedi.

Conor McGregor, UFC’deki son maçına 2016’nın Kasım ayında çıkmıştı. McGregor, geçen Ağustos ayında Floyd Mayweather ile yaptığı boks karşılaşması dışında bu yıl başla bir maça çıkmadı. İrlandalı dövüşçünün Mayweather maçında 100 milyon dolar kazanmasından sonra bir çok kişi McGregor’un bir daha kafeste dövüşmeyeceğini iddia etmişti.


Haberle ilgili başlıklar:

Benzer Haberler

 1. JaCKaL

  bencede dövüşmez son maçından 3 Milyon Dolar alan bir adamdan bahsediyoruz UFC de

 2. drfbb

  Mma çok travmatize edici spor nate diaz in yendiği conor u sıkletinde yenecek adamlar var conor u medya çok şişiriyor. Conor u ayakta yenmek zor olsada imkansız değildir 1 yumruğa bakar rakibi conor u abondane edip yere düşürdüğü anda yerde 1 2 tane patlatır conor u brutal ko etme fırsatını kaçırmaz hicbir rakibi işte bayginken yapilan vuruslar direk olume komaya kalici sakatliga davetiye demek. Ufc de buu bunu kontrol etmek zor. Boksta gayet iş yapar conor. Şampiyon olamasa da üst sıralarda dövüşür en azından şampiyon boksörlerin conor un popülaritesinden para kazandırma potansiyelinden dolayi onu tercih edecegini düşünüyorum. Mesela welterwight e bakalım danny garcia keith turman jeff horn errol spence superwelterweighte bakalım jermell charlo erislandy lara jarrett hurd sadam ali hangisi conor kadar popüler hangisi conor kadar para getirir conor boksa geçse bu adamlar resmen conor un kapısında sıra bekler

 3. Kızılderelı

  100 milyon dolar yaklaşık 400 trilyon
  yuh be

 4. Prorsum

  Drffb katılıyorum dostum bütün boksörlerin hepsi sıraya girer yinede conor’un ufc de dövüşmeye devam edeceğini düşünüyorum. musluk akarken sonuna kadar doldurmak isteyecektir ama hiçbir boks maçını kazanamaz. her ne kadar popülaritesi’nin kaynağı kazanmak olmasa da devamlı yenilen bir conorda olmak istemeyecektir tam da bu yüzden mma de dövüşmeye ve kazanan olmaya ihtiyacı var. elbette ki bir kaç boks maçı daha yapabilir ve bence yapıcaktırda tabii tüm bunlar hala astronomik para hırsları var ise geçerli teoriler haa para istemiyorsa zaten konuşmaya gerek yok

 5. cemil aslan

  olay basit arkadaşlar, medya tarafından şişirilmiş bir mcgregor, ronda rosy durumuna düşmek istemiyor. altın yumurtlayan tavuğu kesmek istemiyor şuan.

 6. BadBoyHari

  mcgregor gelmiş geçmiş en popüler dövüşçü yoldan geçen bir adamla maç yapsa kafesi /ringi doldurur

 7. Tuncay_Yaman

  Arkadaşlar müjdemi isterim hafifağırsiklette kesinleşmiş maçlar
  https://i.hizliresim.com/5GW24l.png
  Kovalev’in rakibi balon(erol ceylanın boksörü bu arada)
  Dimitri bivol’ün rakibi sağlam
  Delikanlıymışsın dimitri helal olsun ilk savunmasını balonlarla yapmıyo

 8. GGG

  McGregor’un kariyerinin Mayweather’dan sonra biraz zora gireceğini düşünüyorum, ama Mayweather çok büyük bir tecrübe oldu kendisi için, uzun süre boks çalışması da ona çok şey katmıştır. Geri döndüğünde çok büyük işler başarabilir. Tabi dönerse

Yorumlarınız