Conor McGregor Sparring Fotoğraflarını Basına Sızdırdı, Eski Şampiyon Çılgına Döndü!

mcgregor-malignaggi-sparring (3)

26 Ağustos’ta Floyd Mayweather’le ringe çıkmaya hazırlanan UFC’nin en büyük yıldızı İrlandalı Conor McGregor, maç öncesi sparring çalışmalarını eski dünya şampiyonlarından Paul Malignaggi ile yapıyordu.

mcgregor-malignaggi-sparring (1)

Malignaggi’yi zor durumda gösteren ve bir pozisyonda da eski şampiyonun yerde kaldığı bir fotoğrafın basına sızdırılması üzerine Malignaggi’nin McGregor kampını terk ettiği öğrenildi.

mcgregor-malignaggi-sparring (2)

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Malignaggi, söz konusu düşmenin bir yumruk nedeniyle değil, itme sebebiyle gerçekleştiğini ifade ederken, Conor’la uzun bir sparring yaptıklarını, sparring’in ortalarına doğru McGregor’a üstünlük sağladığını, İrlandalının da sonlarda iyi olduğunu, ortada geçen bir sparring antrenmanı yaptıklarını ama UFC ekibinin sanki Conor kendisini “iyice benzetmiş” imajı vermek için özellikle bazı fotoğrafları seçtiğini iddia etti.

“Tüm videoyu yayınlayın herkes gerçekleri görsün” şeklinde konuşan Malignaggi, UFC’nin McGregor’un imajını düşünerek bunu yapmayacağını, ama Conor’un “sözünün eriyse” o videonun yayınlanmasını sağlayacağını söyledi.

Mayweather vs McGregor Showtime Resmi Tanıtım Klibi

.

Kamptan ayrıldığını ve New York’a döneceğini açıklayan Malignaggi, 26 Ağustos’a kadar çalışmalarında McGregor’a başarılar dilerken, kendisine yapılan yanlışa karşın McGregor’un çalışması veya taktikleri hakkında herhangi bir açıklama yapmayacağını, verdiği gizlilik sözünü tutacağını, 26 Ağustos’ta da Showtime için maçı yorumlamak için Las Vegas’a gideceğini ve bunun için sabırsızlandığını ifade etti.

heerden-mcgregor

Conor McGregor’un daha önce de Güney Afrikalı Chris Van Heerden ile yaptığı sparring antrenmanının bir kısmı yayınlanmış, Van Heerden de Malignaggi gibi, videonun belli bir algı yaratmak için editlendiğini, tüm antrenmanı izleyenlerin çok daha farklı bir çarpışma gördüğünü açıklamıştı.


Haberle ilgili başlıklar: , ,

Benzer Haberler

 1. Klitschkoo

  Floyd seni iyi bir benzetir paranı alır gidersen bu kadar kasma Conor. Ufc ağır sıklet şampiyonu Joshua ya meydan okumuş bu salatalıklar kendini ne sanıyor. Çoluk çocuk izler anca bunları

 2. Marvin Hagler

  bakalım floyd ile dövüştükten sonra da surat ifaden aynı olacak mı conor.

 3. Tolga

  bu kadar haysiyetsiz karakter siz şerefsiz bir adam görmedim. Yapmacık sevimsiz kendini bir bok sanan bir tip. Floyd bu adamı yenmezse çıldırırım .Malinaggi ye daha üstünlük kuramiyorsa floyd dan çok dayak yer

 4. Ordinaryus H

  işte bu habere hiç şaşırmadım. eski şampiyon malignaggi conor tarafında knock down edilince yedirememiş fotolar sızınca kamptan ayrılmış. üstelik kasklar da kafasındayken down olmuş. ben boşuna demiyorum conorın solu bir tır çarpması kadar sert, zamanlaması mukemmel. mma ci diye asla hafife alınacak bir rakip degil , çünkü conor natural bir boksör.

 5. önder

  Reklam kokan hareketler bunlar.hemen atlamayin beyler

 6. EmreOzcelik

  Canor floyda yumruk atamadan paket olur kum torbasi yapar gozu kapali oynar canorla . daha ezik adamlarla basa bas sparring yapiyormus …

 7. TheRebel

  arkadaşlar mmacilerin bazıları boksörlerden sert yumruk atıor conor gsp gibi mike tysondan sert vuruor gsp conor floydu Ko edicek 1-0 49-1

  • ahmet kurt

   tyson ın yumruk gücünü nerden biliyorsunda gsp ile kıyaslıyorsun? yaşın küçük diye üstüne gelmek istemiyorum ama sende bayağı bir saçmalıyosun be dostum. tyson yumruk gücünün ölçüldüğü bir teste girmedi ki. neye göre kıyaslıyosun.

  • Big George

   Kafan çok güzelmiş kardeş güle güle kullan.

 8. VolkanK

  Tyson adını ağzına alma therebelllll

 9. Alperen Can

  conor mıke tyson’dan sert vuruyor demek 🙂 güzel espiriymiş kardeş..

 10. Severinus

  bu kadar uyduruk ve düzmece bir karşılaşmaya da bu kadar seviyesiz reklamlar yakışır

 11. GGG

  Madem conor malignaggi’yi o kadar benzetti, o zaman yiğitse videonun tamamını paylaşsın.
  Hepsi saçmalık. Yumruk atamadan maçı kaybedecek conor.

  Bir de şu GSP benim de hayranı olduğum ve bana göre UFC’nin gelmiş geçmiş en iyi dövüşçülerinden biridir. Mike Tyson’la kıyaslanmasının bir anlamı yok ama. Gereksiz bir karşılaştırma

 12. TheRebel

  conor mike tysondan sert vuruor yazmadım gsp mike tysondan sert vuruor yazdım ayrıca cain valesquez 990 kg vuruor evander holyfieldla boks makinesine vuruolar cain valesquez 855 vuruor holyfieldta 600 lerde bir şey vuruor holyfield buda tezimi kanıtlar

  • ahmet kurt

   holyfield ve cain velasquez in yaşlarını kıyasla ondan sonra gel. gsp nin tyson dan fazla vurma ihtimali zaten imkansız.

 13. VolkanK

  Sen harbi inanmışsın Tyson dan daha sert vurduğuna– gsp

 14. TheRebel

  evander holyfield 51 yaşında o video çekildiği tarihte 46 yaşında dünya şampiyonu olmuş bir adam için bu çok deil yani 5 yıl önce olsa holyfield gsp den sert vuramazdı çünkü valesquez 990 kg vuruyor holyfield valesquezden bile çok fark yediğine göre 46 yaşındaki haliyle gsp yi geçemez genç halini bilemem.

 15. Tek kral DEONTAY WİLDER

  Şu an gözümde canlandırıyorum 2 .raundda hakem yüzü gözü dağılmış haldeki gregora sarılıp senin ne işin var oglum boks la neyin sen git kafes dövüşü felan yap diyerek floydun elinden kurtarır ..

 16. TheRebel

  floyd 12 raund dövse mcgregoru mcgregor Ko olmaz bokstananlamadığın belli bu adamın chad mendes maçını izle yerde kaç tane dirsek darbesi yior suratına bu darbeler floydun yumruğundan çok daha güçlü ayrıca mcgregorun sparring yaptığı boksörler floyddan sert vuruor conor floydu Ko edince senin gibi cahiller susucak

Yorumlarınız