Cris Cyborg Dev Maç Teklifini Kabul Etti!

cris-cyborg-amanda-nunes

UFC tüy siklet şampiyonu Cris Cyborg’un yeni rakibinin kim olacağı merakla bekleniyordu. Cyborg, bu bekleyişe son noktayı koydu.

Brezilyalı yıldız dövüşçü, Instagram’dan yaptığı açıklamada UFC horoz siklet şampiyonu Amanda Nunes ile karşılaşmayı kabul ettiğini söyledi.

Cyborg, “Amanda Nunes ile 7 Temmuz’da yapılacak UFC 226’nın ana maçında karşılaşmayı kabul ettim. Şu anda diğer tarafında bu teklifi kabul etmesini bekliyorum.” dedi.

Cris Cyborg, geçen haftalarda yaptığı açıklamada Nunes’in kendisiyle karşılaşmayı hak etmesi gerektiğini söylemişti. Brezilyalı dövüşçü, “Amanda Nunes benimle gerçekten karşılaşmak istiyorsa tüy siklette bir maç yapması lazım. O maçı kazanıp benimle karşılaşabilir. Yoksa bu sikletteki dövüşçülere saygısızlık olur.” demişti.

Cris Cyborg’un son yaptığı açıklamadan sonra bu karşılaşmanın yakın bir zamanda resmiyet kazanması bekleniyor.

 


Haberle ilgili başlıklar: , ,

Benzer Haberler

 1. GGG44

  cyborg amanda nunesi patlattıgında hakimiyetini ilan edecek…

 2. drfbb

  Nunes çok sert disiplinli konsantre şekilde dövüşüyor. Cyborg holm ile bile kafa kafaya dövüştü. Bence nunes holme çok daha üstünlük kurardı.

 3. Ugur Bozan

  Shevchenko Nunes’ten daha iyiydi bence hakkını yediler. Cyborg’da Nunes’de bonks temelli dövüşüyor. Bu maç olursa büyük ihtimal puana gider Cyborg alır.

 4. Harun

  NUNES MAÇ YAPMAK İÇİN BİR ÜST SİKLETE ÇIKACAK, BU KONDÜSYON VE GÜÇ AÇISINDAN DEZAVANTAJ OLABİLİR. BU MAÇI BÜYÜK BİR HEYECANLA BEKLİYORUM.

 5. Kızılderelı

  mAÇ ŞAHANE OLUR ÇÜNKÜ İKİSİDE GERİ VİTES YOK
  hOLM GİBİ KAÇARAK DÖVÜŞ OLMAZ
  BÜYÜK İHTİMAL NAKAVT OLUR
  BENİM TAHMİNİM NUNESİN KAZANACAĞI YÖNÜNDE

 6. GGG44

  cyborg ve khabib denince bende akan sular duruyor. cyborgun brutal nakavtt edecegini düşünüyorum.

 7. GGG

  Sonunda Cyborg’un güzel bir dayak yediğini göreceğiz. Nunes, holm gibi işini şansa bırakmayacak. Bu orman kaçkınına tecavüz edecek. Good bye cyborg

 8. Fatihhh

  nunes bunu tır çarpmışa çevirir beliki iyi bi para kokusu aldı maçı kabul etti ama nunese karşı tutunacağını sanmıyor işi çok zor nunes ilk fırsatta indirecektir o kadın acıya karşı hissizleşmiş bir makine.

 9. fix1

  cyborgu tanımayan arkadaşlar yada nunesin eski maçlarını izlememiş bebeler. cyborg bayan kafesinin efendisidir. nuneste ergenliğe girmiş çocuktur. nunesinize, zingano ne yapmış bir bakın izleyin. acaba cyborga yıllardır her hangi bir şey yapabilen çıkmış mı?

 10. the replicant

  cyborg ismi gibi robot gibi tıpkı. 2. raunt’a kalmadan işini bitirir nunes’in.

 11. fatih genel

  nunes holm maçı daha güzel maç olur.Cyborg kadına benzemiyor.tamamen kimyasal güç

Yorumlarınız