Cris Cyborg UFC 222’de Maça Çıkıyor! İşte Cyborg’un Rakibi..

cris cyborg - yana kunitskaya

UFC 219’da Holly Holm’u mağlup ederek unvanını koruyan UFC kadınlar tüy siklet şampiyonu Cris Cyborg’un sıradaki rakibi belli oldu.

Kadınlar MMA’in 1 numarası Cris Cyborg, sıradaki maçına 3 Mart’ta yapılacak UFC 222’de çıkacak. Cyborg, gecenin ana maçında Rus dövüşçü Yana Kunitskaya ile karşı karşıya gelecek.

UFC yönetimi, Max Holloway – Frankie Edgar maçının Holloway’in sakatlığı sebebilye iptal olmasından sonra UFC 222 için yeni bir ana maç arıyordu. Yeni bir ana maç bulamadıkları taktirde gecenin iptal edilmesi de söz konusuydu. Cris Cyborg gecede maça çıkarak UFC 222’yi kurtarmış oldu.

Cris Cyborg’un rakibi Yana Kunitskaya, Invicta FC horoz siklet şampiyonluk kemerini elinde bulunduruyor. Kunitskaya, son maçında Raquel Paaluhi’yi mağlup ederek Invicta FC şampiyonluğunu kazanmıştı. 28 yaşındaki dövüşçü, profesyonel MMA kariyerinde 14 maça çıktı 10 galibiyet 3 mağlubiyet aldı 1 maçı da sonuçsuz kaldı.

frankie edgar - brian ortega

UFC 222’nin yan ana maçı da belli oldu. Gecenin yan ana maçında tüy siklet dövüşçüleri Frankie Edgar ile Brian Ortega karşı karşıya gelecek. Bu maçın galibi UFC tüy siklet şampiyonu Max Holloway ile karşılaşacak.


Benzer Haberler

  1. Prorsum

    Vakentina shevchenko ile bir maç yapmalarını çok isterim

  2. GGG

    Brian Ortega’ya bir parantez açmak istiyorum; bence gecenin main eventi Ortega vs edgar maçı olmalıydı. Ortada kemer olmadan ana maç oluyor mu UFC’de bu sistem nasıl işliyor bilmiyorum. Ama Ortega gibi bir dövüşçüyü izlemek cyborg travestisini izlemekten çok daha heyecan verici. Brian Ortega bu sikletteki favorim. Edgar’dan sonra halloway’ı da yeneceğini düşünüyorum. Mükemmel bir dövüşçü gerçekten. Cyborg’un ise nunes’le ringe çıkmaya g*tü yemedi anlaşılan. Başından beri kaçamak cevaplar vererek nunes’ten korktuğunu belli ediyordu zaten. Hadi iyisin cyborg bir maç daha kemeri elinde tutacaksın…

  3. Prorsum

    Nunes’in son maçı son derece şaibelidir hayatımda gördüğüm en haksız kararla maçi nunes’e verdiler (bu arada nunes’i instadan takip ediyorum çok da severim) cyborgla dövüşmek istediğini hiç sanmıyorun bu konuda tek keline bile etmedi bildiğiniz herşet dana’nın açıklamalarından ibaret cyborg’u biraz taniyan herkes dövüsten hele hele nunesten hiç kaçmayacağını bilir yada art niyetlidir bence cyborg nefretin dogru bakmanı engelliyor (en basiti göz göre göre holm’ün maçı kazandığını iddia ettin) olası bir cyborg vs nunes maçında nunes’e hic şans vermiyorum belki valentina

Yorumlarınız