Demetrious Johnson’dan Floyd Mayweather’a İlginç Teklif!

demetrious-johnson-floyd-mayweather

Floyd Mayweather, UFC’de dövüşeceği iddialarını ne kadar yalanlasa da bu olay gündemde kalmaya devam ediyor.

UFC sinek siklet şampiyonu Demetrious Johnson, Dana White’ın geçen günkü açıklamalarından sonra Mayweather ile dövüşmek için 10 kilo yükselebileceğini söylemişti. Johnson, bu ısrarını devam ettirdi ve dünyaca ünlü boksöre yeni bir teklif yaptı.

Demetrious Johnson, Floyd Mayweather ile yapacağı maçta kuralların Mayweather lehine değiştirilebileceğini söyledi. Johnson, “Ben çok yönlü bir dövüşçüyüm. Onunla handikaplı bir maç yapabilirim. Yapacağımız maçta yerde dövüşmek yasak olabilir. Ben oyunu yere taşımaya uğraşmayacağım bile. Onu yumruklarım ve tekmelerimle bitireceğim.” dedi.

Demetrious Johnson, Mayweather’ı Muay Thai yeteneği ile yeneceğini iddia etti. Johnson, “Onu Muay Thai ile çok rahat yenebilirsiniz çünkü yaptığı maçlarda sürekli sarılıyor. Bana sarılmaya kalkarsa, karaciğerine çok rahat diz atabilirim ve onu yenebilirim.” dedi.

UFC sinek siklet şampiyonu Demetrious Johnson, son maçında Ray Borg’u pes ettirmiş ve en uzun süre kemerini koruyan dövüşçü olmuştu. Johnson’ın sıradaki maçını UFC horoz siklet şampiyonu TJ Dillashaw ile yapması bekleniyor.


Haberle ilgili başlıklar: ,

Benzer Haberler

 1. riddickbowe

  Floyd ufc’de Dövüşmek gibi saçma birşeyi asla yapmaz. Eğer ki yaparsa rezil rüsva olur.

 2. Roman

  Tj ile büyük mac olur. Rakipsiz kendi sikletinde bu johnson.

 3. Junkie

  Keşke öyle bir hata yapsada hayatının dayağını yese dicem ama floyd bu sözleşmeye tekme fazla olmasın güreş olmasın diye madde koydurur ayakta olan her dövüşte rakiplerini nakavt eder floyd ama iş tekme atmaya ve güreşe gelince ortalama bir ufc ci bir boksörü yatırır kaldırır ringde her horoz kendi çöplüğünde öter

 4. ahmet kurt

  ulan bırakın artık şu floyd un yakasını ne istiyorsunuz bu adamdan diyeceğim de hak ediyor pezo 🙂 mcgregor ile dövüşürsen olacağı budur.

 5. Oylesine

  Şu Floyda bi kanım ısınamadı ya seveni kadar sevmeyenide çok zannedersem.

  • ahmet kurt

   sevmeyeni daha çoktur bence

   • GGG

    Bu memlekette sevmeyeni çok, acemiler sevmezler Floyd’u

    • ahmet kurt

     bende sevmiyorum 🙂

     • GGG

      Dostum acemilerin sevmemesini normal karşılıyorum da, senin gibi bu işten anlayan insanların sevmemesine anlam veremiyorum. Piskolojik boyutunun araştırılması gerek bence. Bir nevi hastalık olabilir

      • Roman

       FLOYDU SEVMEYEN BOKS DAN ANLAMIYORSA BENDE SEVMİYORUM. KARAKTERSIZ, paranin kopegi, egolu herifin teki. ABUK SUBUK SACMALAMISSIN HERKES SEVMEK ZORUNDA DEĞİL. SEVILCEK BIR ADAM DA DEĞIL. SPORCUYU SPORCU YAPAN YETENEGI DEĞİL KARAKTERIDIR. O YUZDEN MUHAMMED ALI EN BUYUKTUR.

 6. Oylesine

  Hahaha olabilir…

 7. GGG

  Demetrious da almış paranın kokusunu, herkes Floyd’un peşine düşmüş ne koparırım derdinde. Demetrious 10 kilo alırsa bırakın dövüşmeyi, günlük yaşantısında bile zorlanır. Küçücük bir adam, Dillashaw’la dövüşmesi bile zor ne Floyd’u. Bu arada Floyd kafese girme gibi bir çılgınlık yapar mı bilemiyorum ama eğer yaparsa mutlaka kazanacaktır. Çünkü kazanacağına emin olmadığı hiçbir maça çıkmaz. Ve bence yaparsa da sadece McGregor’la yapar. Ayakta olduğu sürece McGregor’u evire çevire döver. Kafeste de dayağını attıktan sonra alır bir 500 milyon dolar daha, temiz para. Helal olsun aslanım..

 8. BadBoyHari

  ben floydu sevmiyorum sebebide kaçak dövüşmesi dün izlediğimiz garridonun maçı floyddan izlemesi daha zevkli

 9. BadBoyHari

  ggg floydu sevmiyenlere acemi diyorsun ancak seninde çok anladığını ne yazık ki söyleyemeyiz willi monroe billy joeyu yener dedin billy joe ezdi lemiux billy joeyu yener dedin adam billy joe lemiuxuda ezdi başka bilemediğin çok şey oldu şuan aklımda yok

 10. Tuncay_Yaman

  Arkadaşlar müjdemi isterim hafifağırsiklette kesinleşmiş maçlar
  https://i.hizliresim.com/5GW24l.png
  Kovalev’in rakibi balon(erol ceylanın boksörü bu arada)
  Dimitri bivol’ün rakibi sağlam
  Delikanlıymışsın dimitri helal olsun ilk savunmasını balonlarla yapmıyo

Yorumlarınız