Floyd Mayweather, UFC Konusunda Son Noktayı Koydu!

floyd-mayweather-ufc

UFC başkanı Dana White’ın Floyd Mayweather ile görüşüyoruz açıklaması bütün MMA ve boks dünyasını çalkaladı. Floyd Mayweather yaptığı açıklamayla bu konuya son noktayı koydu.

Geçen hafta sonu UFC’de dövüşebileceğini söyleyen Floyd Mayweather, Dana White’ın açıklamalarından sonra kesin bir dille UFC’de dövüşmeyeceğini söyledi.

Floyd Mayweather, “Ben UFC’de dövüşebileceğimi söyledim fakat bunu yapmayacağım. Ben sadece UFC’de dövüşürsem 1 milyar dolar kazanırım dedim. Asla UFC’de dövüşeceğim diye bir şey söylemedim. Yapacağım ve yapabilirim arasında çok fark var. Ben yapmayacağım.” dedi.

Mayweather’ın bu açıklamalarından sonra ilk tepki Conor McGregor’dan geldi. McGregor, Twitter hesabından Mayweather’a “p*ssy” diyerek hakaret etti.


Haberle ilgili başlıklar: ,

Benzer Haberler

 1. Tuncay_Yaman

  Kedi demiş laaa adama conor

 2. Kızılderelı

  Floyd kafwste ölür

 3. Sugar Ray Robinson

  Doğru olanı yapmış. Kafese çıkıp da kaybetseydi kariyerinde kara bir leke olarak kalacaktı. Boksa da zarar verirdi böyle bir olay.

 4. BadBoyHari

  katılıyorum sugar ray robinson floyd zaten çok zengin paraya ihtiyacı yok

 5. the replicant

  bomboş muhabbetler bommmboş.

 6. ahmet kurt

  Ufc de dövüşeceği falan yok. Amacı ilgiyi üzerinde tutup belki yapacağı boks jübilesi için hala “unutulmayan, gündemde bir floyd” olarak ringe çıkmak. Yani bulunduğu konumda kalmak için bu saçma sözleri söylüyor. Yani anlayacağınız Bu küçük p.ç gerçekten çok zeki 🙂

 7. Kızılderelı

  Suç onlarda değil floyd*conor gibi bir tiyatroyu izlemek için o kadar para harcayan insalarda

  • ahmet kurt

   Bak işte bu yorumuna sonuna kadar katılıyorum 10 numara söylemişsin. Floyd-mcgregor maçının golovkin-canelo maçından daha çok ilgi gördüğünü düşündükçe utanıyorum. Birde lebron james maç sonu floyd için “goat” demez mi. Floyd u en iyisi olarak görmesine birşey demiyorum ama bu maçtan sonra bunu demesi onun cahilliğini gösteriyor. Koskoca floyd en iyisi olduğunu mcgregor maçıyla mı kanıtladı yani? Lebron james sen git nba falan izle boksa, dövüş sporlarına karışma. Bu işten anlamıyorsun. Adam floyd un mcgregor u boksta yenmesini marifet sanıyor. Hey allahım ya… Maçtan önce birde floyd un yenileceğini düşünenler vardı 🙂 floyd u o kadar boksör yenemedi de mcgregor yenecek.

   • riddickbowe

    Bence mcgregor’ı ring’te 2 yıldızlı bir boksör bile yenebilir. Ama şike karıştırılmazsa. 🙂

   • hitmonchan

    Bence Floyd Lebron’la dövüşmeli :D. Yalnız bu basketçilerin fizikleri de cidden boks için müthiş derecede uygun. Hele hele Lebron James’in boks eğitimi olsa ağır siklettekilerin yüzde 90’ını patates ederdi. İnsan değil.

    Wilder’la kapıştırsalar bunu al basketçi getirdik karşına diye :D.

 8. TÜRK

  ahmetim çok çok sağlam lebron fanıyımdır onun o cümlesini şeye yoruyorum ben . şuanda amerikada boks resmen floyddan soruluyor . yeni yetmeler hep floyd özentisi ipne showunuda iyi yapıyor . lebron anlamaz mma boks kickboks maçı izledi baktı sağlam goat demiştir 😀

Yorumlarınız