Francis Ngannou, Donald Trump’a Öfkeli

Francis-Ngannou-donald-trump

Afrika ülkeleri için “b.k çukuru” tabirini kullanan ABD başkanı Donald Trump’a Kamerunlu dövüşçü Francis Ngannou’dan tepki geldi.

Francis Ngannou, Donald Trump için; “Bu adam, Amerika’nın utancı. Amerika, göçmenlerin kurduğu bir ülke. Burası bir göçmenler ülkesi ve herkes burayı örnek alıyor. Barack Obama’nın ve Martin Luther King’in bu ülkeye kazandırdığı itibarı bu adam zedeliyor. Bu büyük bir utanç.” dedi.

Francis Ngannou’nun aksine UFC başkanı Dana White, Donald Trump’ın en büyük destekçilerinden birisi. White,Francis Ngannou gibi dövüşçülerin Trump’a karşı öfkeli olmasını saygıyla karşıladığını söyledi.

Dana White, Boston Herald gazetesine yaptığı röportajda; “Bir demokrat veya çılgın bir liberal olabilirsiniz, bu sizin görüşünüzdür ve sizin kişisel inançlarınızdır. Amerikalı olmanın en güzel tarafı budur.” dedi.


Haberle ilgili başlıklar: , ,

Benzer Haberler

 1. conan

  aq mun ırkçı köpeği trump. ulan birer katil ve hırsız olan ataların önce kızılderelileri katletti, sonra afrikalıları köle yaptı. asıl bok çukuru olan amerikan devletidir. dünyanın en büyük terör ülkesi abd’dir.

 2. ahmet kurt

  +1000

 3. Harun

  yüzyıllardır amerika ve avrupa afrika ülkelerini sömürüyor. oranın güzelliklerini ve madenlerini kullandılar. yaptığım derin araştırmalar sonucu insanlıkdışı sonuçlara ulaştım. kölelik uğruna aldıkları siyahi insanlara yapmadıklarını bırakmamışlar. böylesine kötü bir geçmişe sahipken hala onları küçümsüyorlar.

 4. Sugar Ray Robinson

  Ngannou neden takke takıyor?

 5. MÜSLÜMAN TÜRK

  ngannou yarın miocici nakavt ederek dünya şampiyonu olacaktır eğer çenesi sağlamsa işte bu maç ngannounun çenesi test olacak ve ngannou hakkında net bir bilgiye sahip olacağız yerdeki dövüşünüde göreceğiz.

 6. MÜSLÜMAN TÜRK

  ngannounun overeemi nakavt ettiği yumruk miocicide nakavt eder yani sağlam bir tek yumrukta ngannou maçı kazanabilir.ngannou hakkındaki tek şüphem çenesi çeneside sağlamsa dayanıklı bir dövüşçüyse miocici nakavt edip emekli olana kadar şampiyon kalabilir.

 7. MÜSLÜMAN TÜRK

  site yöneticisi bugün ngannou vs miocic tartısı olacak atarsanız çok iyi olur.

 8. GGG

  Bu Trump’ı kim başkan yaptı anlamıyorum. Bununla Ngannou’yu koyacaksın bir odaya…..

Yorumlarınız