Francis Ngannou’dan İddialı Sözler: “Stipe Miocic Geçici Şampiyon..”

francis ngannou

UFC 220’de Stipe Miocic ile UFC ağır siklet şampiyonluğu için karşılaşacak Francis Ngannou maç öncesinde yapılan basın toplantısında iddialı konuştu.

31 yaşındaki dövüşçü, Stipe Miocic’in geçici şampiyon olduğunu çünkü kendisinin Miocic şampiyon olduğunda burada olmadığını söyledi.

Francis Ngannou, “Stipe Miocic geçici şampiyon çünkü o şampiyon olduğunda ben burada yoktum. Bu sikletin gerçek şampiyonu benim. 20 Ocak’ta Stipe’yi yeneceğim ve bu sikleti değiştireceğim. Bu siklete uzun zamandır olmayan heyecanı geri getireceğim.” dedi.

Stipe Miocic, Francis Ngannou’nun bu sözlerine cevap verdi. Miocic, “Söylenenler umurumda değil. Ben çıkıp o maçı kazanacağım ve herkese kendimi ispat edeceğim. Şu anda tek düşündüğüm şey o maçtan şampiyon olarak ayrılmak. Ngannou çok sert bir dövüşçü fakat benim gibi biriyle henüz karşılaşmadı.” dedi.


Haberle ilgili başlıklar: , ,

Benzer Haberler

 1. Roman

  Bak sen ego da yaparmış ama herif haklı moruk overeem i duman etti.

 2. Prorsum

  Sorma bro ben stipe icin çok endişeleniyorum adam gerçeq bir canavar ben kazanıcağını düşünüyorum ama olurda miocic kazanırsa oturur kutlarım umarım miocic kazanır

 3. Kızılderelı

  Miocic kazanacak gibi geliyor

 4. GGG44

  miocic yakalarsa affetmez ama buda insan gibi degil balyoz gibi yumruga sahip..

 5. BadBoyHari

  tahminim ngannou steroidten yakalınıcak gibi

 6. GGG

  Miocic hakkında çok soru işaretleri var kafamda. Gerçek şampiyon mu geçici şampiyon mu Ngannou maçında belli olacak ama, miocic gerçek bir Profesyonel

 7. MÜSLÜMAN TÜRK

  maçın sonucu tamamen ngannou nun çenesine dayanıklılığına bağlı

 8. MÜSLÜMAN TÜRK

  miocicin çenesi ngannounun yumruklarına dayanamaz

 9. MÜSLÜMAN TÜRK

  ngannou overeemi nakavt ettiği yumruğun aynısı miocici de nakavt eder.

 10. MÜSLÜMAN TÜRK

  miocicte sert vuruyor fakat ngannou gerçektende çok sert vuran bir dövüşçü güç ve kuvvette ngannou önde

 11. MÜSLÜMAN TÜRK

  ngannou en sert yumruklara sahip dövüşçü olarak gösteriliyor.ngannounun çeneside sağlamsa dayanıklı birisiyse miocici nakavt edecektir.ngannounun çenesi dayanıklılığı bu maçta belli olacaktır çünkü miocic isabetli power punch isabet ettirecektir.maçın sonucunu ngannounun dayanıklılığı belirleyecektir.

Yorumlarınız