George Foreman’dan Steven Seagal’a Dev Meydan Okuma

foreman-seagal

Ağustos ayında Las Vegas’ta gerçekleşen Floyd Mayweather Jr vs Conor McGregor karşılaşması, finansal verileri alt üst ederken, boksörlerin diğer dallardan dövüşçülerle karşı karşıya gelmesi iyiden iyiye gündemi meşgul etmeye başladı.

Bu furyaya son katılan isim ise efsane şampiyonlardan George Foreman oldu. 68 Olimpiyatlarında altın madalya kazandıktan sonra profesyonel boksa geçen ve 1974 yılında, yüz yılın en büyük maçlarından birinde Zaire’de Muhammed Ali’yle ringe çıkan Foreman, 1977 yılında emekliliğini açıklamış, 10 yıl sonra 1987’de ringlere geri dönerek 45 yaşında bir kez daha dünya şampiyonu olarak efsaneleşmişti.

Bugünlerde 68 yaşında olan Foreman, sosyal medya hesabından ünlü karma dövüş sanatları ustası Steven Seagal’a meydan okudu ve Las Vegas’ta 10 rauntluk bir maçta karşılaşmayı teklif etti.

“Ben boks yapacağım, sen ne istiyorsan onu yap” şeklinde meydan okuyan Foreman’a 65 yaşındaki Seagal’in ne cevap vereceği ise büyük bir merak konusu.


Haberle ilgili başlıklar: ,

Benzer Haberler

 1. YOKSUL

  şakamısınız

  • Samantha Fox

   Foreman son zamanlarda bize boks maçı diye yutturulan soytarılıkları çok zekice tiye almış .

 2. Metehan Ateş

  Vitali geri döner joshuayı ister 70 lik foremanın tekrar içinde boks ateşi yanar oldu olacak rahmetli Aliyide mezardan kaldırın oda geri dönsün tövbe estağfurullah

 3. sa yo na ra

  floyd vs mcgregor macından daha güzel olur 😀

 4. conan

  3 haftalı bayat haberi neden şimdi yayınlıyorsunuz?

 5. emre19

  Bu adamlar bu yüzden büyük boksörler. Bu yüzden buralara geldiler. Foreman o biraz tanıyan biri paraya ihtiyacı olacak en son kişi olduğunu bilir. Boks dışında iş kurup servetine servet katmış insandır. Benim için Aliden sonra 2 numaradadır. İçinde şuan gerçekten boks isteği olduğundan eminim. Onunla tanışma fırsatım olmasını çok isterdim. Eminim ki şuan hala 100 kg civarı olsaydı white lara molina lara ölüm olurdu. Şu ağırsiklet kıtlığında emin olun furynin dönmesinden daha sansasyonel olur. Frazier Ali maçından sonra kendimi sivrisinekler tarafından tecavüze uğramış gibi hissediyorum derken foreman maçından sonra her yumrukta kafama buzdolabı vuruyorlarmış gibi hissediyorum demiştir. Enteresan gard alışı ve çok rahat dövüşüyle safi gücün ne demek olduğunu kendisi göstermiştir. Belki en iyisi değildi ama onun kadar güçlüsü ne geldi ne gelebilir çoğu kişiye göre bu böyledir.

 6. GGG

  Neden bazı haberler bu siteye haftalar sonra düşer. Bu haber çok bayatladı

 7. riddickbowe

  Herhalde foreman reyiz’in ızgara işleri iyi gitmiyor o yüzden böyle saçma atraksiyonlar peşinde.

 8. hacı

  valla izlenir iki yaşlı moruğun kapışması wbc de elmas kemeri hzırlar dadındasn yinmez

 9. Big George

  Boksör adamı mangaldan para kazanmak tatmin etmiyor. İllaki dövüş olacak…

 10. Roman

  FOREMAN YAVAS OL BEBEGIM.

 11. fix1

  yok daha neler 🙂 bu furyaya, sylvester ve tom’da katılmış. çizgi filmlerin en ünlü kedisi benim yarışına girmişler 🙂 daha bitmedi johnny sins ve Shane Diesel de birbirlerine girip maç teklif etmişler 🙂 aman bu maçı izlemeyelim beyler 🙂 durun bakalım daha neler göreceğiz.

 12. Bruiser

  Foreman reis yargılar.

 13. tipitip

  “ben boks yapacam sen ne istiyorsan onu yap” demiş foreman Dede… Adam cesur, 70’ine gelmiş artık alacağı bel altı vuruşları ne kaybettirir ki…

 14. Fatihhh

  Foreman bide dönüp ağır sikleti bu yaşında sırtlıyormuş olur mu olur herşey tek yumruğa bakmıyor mu Düşünsenizde a.j yada wilder maça çıkıyor Ayakta kemer belinde ve bir rekor daha geliyor:):):)

 15. conan

  foreman dayı, bu sahtekar şarlatan peruklu steve segali amele sümüğü gibi yere yapıştırır.

 16. conan

  çok itici bir adam s.segal.

 17. ömer uzel

  yıl 2017 foreman hala ringlerde..Bu adam dedemin geçliğinde de dövüşüyormuş, ben şuan dedemin gençliğindeyim hala dövüşüyor, yuh artık, gerçekten yuh..

Yorumlarınız