Gökhan Saki’den Dev Anlaşma! Bu Haber UFC Meraklılarını Çok Sevindirecek..

Gokhan-Saki

Uzun yıllar kickboksta büyük başarılar elde eden Gökhan Saki bir süredir ringlerde uzak kalmıştı. Saki’nin sessizliğini UFC ile bozduğu ve ABD’li şirketle 4 maçlık bir anlaşma yaptığı öğrenildi.

Haber hızla UFC çevrelerinde yayılırken, bir çok kafes dövüşü seyircisi Saki’nin UFC’ye yeni bir soluk getirebileceği konusunda görüş bildirdi.

Saki’nin ilk maçına kiminle çıkacağı ise merak konusu.

Gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz.


Haberle ilgili başlıklar:

Benzer Haberler

 1. fix1

  hadi saki sen kemeri tak, bizde oynayalım. ama iyi çalış!

 2. TÜRK

  Saki reddediyo ufc ile anlaştığını ama bariz bi kilo vermiş ve mma calısıyo. Boykanın bacağını kıran zenciylede kankiymiş

 3. Prorsum

  Ben bu eski K1 efsanelerine ayrı bir gözle bakıyorum yav sanki nesli tükenmekte olan bir canlı türü yada ne bileyim 70’ler rock müziği gibi yani bir daha olmayacak bir şey gibi görüyor ve üzülüyorum

  • leGGGend

   Aynen öyle kardeşim, k1 resmen çöktü, Badr Hari Samet Zabedova kaybettiğinden sonra izlemedim bile.

 4. Uğur Altun

  Tyrone sponge da ufc de maclar yapmış almıstı ta ki saki ayağını kırana dek, saki de kick boks dan gelen yetenegini kullanıp iyi bi yere gelebilir ama yerde ne yapacagını bilemiyorum antrenmanlarını izliyorum güres teknikleri de calısıyo. Benim anladıgım glory den rico ya bayaa meydan okudu cevap alamayınca ufc den gelen teklifi degerlendirdi 93 kilo falan sanirsam simdi. 93 de Daniel cormier var neler var neler umarım başarılı olur reis.

  • Roman

   Oyleyse hafif agir siklette dovusebilir ama agir siklet daha cezbedici overem filan war kick boks da kapismisliklari war. Ufc de de guzel olurdu.

 5. Roman

  Gayet iyi remy bonjasky yaslandi ama o da ufc ye gecerse war ya ortalik fena olur agir siklette. Saki agir da mi dovusecek acaba?

 6. Halit B.

  bence ufc de iş yapar saki

 7. Kaptan

  ufc tam Gökhan ın yeri. Boy dezavantajı ortadan kalkar.

 8. Kaptan

  güreş zaten ata sporumuz. o iş kolay.

 9. Floyd Reyis

  Bence buyuk bir hata yapmis olur. Bu yastan sonra yerde bisey yapamaz gures cok farkli kariyerine zarar verir gloride devam etmeli

 10. Kaptan

  sAKİ aMERİKA YI SEVECEK

 11. Kaptan

  Kendi twitter hesabından bu haberi yalanlamış.

 12. Kaptan

  Ama büyük bir haberden bahsetmiş.

 13. Kaptan

  Saki Glory den ayrılmış 3 Mayıs ta.

Yorumlarınız