GSP ile Conor McGregor Karşılaşacak mı? UFC Başkanı Dana White Açıkladı..

gsp vs conor mcgregor

Son günlerde Georges St-Pierre’nin ekibinin Conor McGregor ile karşılaşabiliriz açıklamalarına UFC başkanı Dana White cevap verdi.

Dana White, Georges St-Pierre’nin geri döndüğü taktirde Conor McGregor ile karşılaşmayacağını söyledi. White, “Eğer GSP geri dönerse Conor McGregor ile karşılaşmayacak. Onu bekleyen başka dövüşçüler var. Tyron Woodley veya Robert Whittaker ile karşılaşmak zorunda. İkisi de onun dönmesini bekliyor.” dedi.

UFC başkanı Dana White, GSP’nin dönüp dönmeyeceği ile ilgili de konuştu. White, “Ben onun ne yapmak istediğini biliyordum bu yüzden sözleşmeye maça çıkmasını zorunlu tutan maddeyi koydurdum. İkimiz  de neyin ne olduğunu biliyoruz. Onun dövüşmek istediğini sanmıyorum. O buraya geldi, biraz para kazandı ve Kanada’ya döndü.” dedi.

Georges St-Pierre, 4 yıllık aranın ardından ekim ayında Michael Bisping maçıyla geri dönmüştü. GSP, Bisping’i mağlup ederek UFC orta siklet kemerini kazanmıştı fakat daha sonra sakatlığı sebebiyle kemeri boşa çıkardığını açıklamıştı.


Haberle ilgili başlıklar: , ,

Benzer Haberler

 1. lenolewis

  Artık sıradan ufc haberlerini dahi başlıkla veriyorsunuz boks haberleri çokmu değersiz acaba

  • Tek Kral Deontay Wilder

   artık site neredeyse ufc sitesi oldu her haber ufc mma glory …iyice sıkmaya başladı

 2. VolkanK

  Ufc haberleri çok sıkıcı geliyor bana

 3. Georges Saint Pierre

  Olası bir conor maçında gsp açık ara favori conorun gsp yı yenmesi cok zor.ben gspnin middleweighte dönüp robert whittaker ile maça çıkıcagını düşünmüyorum. bence gsp welterweighte dönüp tyron woodleyle karşılaşacaktır.

 4. GGG

  Size sıkıcı geliyor arkadaşım. Dünyada UFC boksun tahtını sallarken siz UFC haberi sıkıcı diyorsunuz. Bir de bu yorumları gsp ve McGregor gibi iki efsanenin haberinin altına yapmışsınız. Tövbe edin çarpılırsınız. Dövüş sporları bokstan ibaret değil. Üstelik siteni bir adı boks kulübü değil dövüş kulübü. Georges St-Pierre ve McGregor gibi iki sıradışı sporcunun adını duymak dahi heyecan verici. Öncelikle ben gsp ile McGregor’un aynı seviyede olduklarını düşünmüyorum. Olası bir maçta gsp ağır favori olur. Gsp’nin kusursuz tekniği ve tecrübesiyle Conor’a dövüş dersi vereceğini düşünüyorum. Tabi Conor’un da şansının olduğunu söyleyebiliriz. Gsp’nin geri döndüğünde welterweiht’e döneceğini düşünürsek, GSP ile McGregor arasında olası bir rüya maç gerçek olabilir gibi görünüyor. Woodley ve Whitaker konusuna gelirsek, gsp’nin bu sporcularla yapacağı maçlar çok iyi olur ve gsp kazanır. Kısacası onu kafeste izlemek çok güzel. Bana göre MMA’de tarihin en iyisi St-Pierre’dir. Boksta Mayweather, Kickbokta Remy Bonjasky ve MMA’de Georges St-Pierre
  ( Ayrıca not düşmek isterim ki, bu haber baya bir bayat) 🙂

 5. Roman

  BEN TAKIP IYORUM BEYLER VE BIRCOK KISI EMINIM TAKIP EDIYOR SADECE COK YORUM YAZMIYORUZ.

Yorumlarınız