Jose Aldo UFC’den Ayrılmak İstiyor!

jose-aldo

Son dönemde büyük bir düşüş yaşayan Jose Aldo, UFC defterini bir an önce kapatmak istiyor.

Jose Aldo’nun koçu Andre Pederneiras, Aldo’nun artık UFC’de dövüşmek istemediğini söyledi. Pederneiras, “Bence Aldo biraz ara verip tatil yapsa tekrardan motivasyonunu kazanacaktır. Fakat kendisi şu anda UFC’den bir an önce ayrılmayı düşünüyor.” dedi.

Andre Pederneiras, Jose Aldo’nun uzun bir süredir boks yapmayı düşündüğünü fakat UFC’nin bunu kabul etmediğini de söyledi. Pederneiras, “Aldo, uzun bir süredir boks yapmayı istiyordu. UFC, McGregor’a izin verdi. Daha sonra Las Vegas’a gidip UFC başkanı Dana White ile görüştük fakat o Aldo’nun boks yapmasını reddetti.” dedi.

Uzun yıllardır Jose Aldo’nun koçluğunu yapan Andre Pederneiras, Aldo’nun kariyeri hakkında yapılan eleştirilere de cevap verdi. Pederneiras, “Jose Aldo’nun kariyeri hakkında kimse kötü konuşamaz. O kanıtlayabileceği herşeyi kanıtladı. Kariyeri boyunca yeteri kadar para kazandı ve bugün emekli olsa kimseye bağlı kalmadan yaşayabilir.” dedi.

Eski UFC tüy siklet şampiyonu Jose Aldo, son iki maçında Max Holloway’a nakavt oldu. Aldo, çıktığı son 4 maçın 3’ünü kaybetti.


Haberle ilgili başlıklar:

Benzer Haberler

 1. GGG

  Antrenörün söylediklerine katılıyorum. Aldo’nun ıspatlayacak hiçbirşeyi yok. Aldo büyük bir efsane çok iyi bir kariyere sahip. Daha önceki yorumlarımda, Aldo’nun artık bırakması gerektiğini söylemiştim. Üstüne bu haberin gelmesi tam isabet oldu. Aldo artık coşkusunu kaybetmiş, kazanmak istemiyor kazanacağına inanmıyor gibi. kısacası açlığını kaybetmiş. Yada büyük bir çöküntü yaşıyor. Ama aldo gibi bir efsaneyi kafeste öyle görmek beni üzüyor doğrusu. Bırakmak doğru bir seçenek olabilir. Yada UFC’den ayrılıp boksu deneyebilir. İyi paralar kazanabilir

 2. BadBoyHari

  ufc ile sözleşmesi var bırakamaz

 3. lenolewis

  Boksta efsane mi olacak sıralama boksörü olursa şükretsin

 4. jackal

  conor dan sonra bir fah*se oldu aldo gelen gecen vurdu.

 5. MannyPacquiao

  Aldo’da boks yapabilecek kabiliyet yok. Kafeste bile boksu zayıf, ringlerde ne yapacak?

Yorumlarınız