Mayweather ve McGregor’un Eldiven Tartışması

Floyd Mayweather ve Conor McGregor Boks Eldiveni Hakkında ;

Maç tarihi yaklaşınca Floyd Mayweather ve Conor McGregor hakkında gelişmeler gün gittikçe önem arz ediyor. Bu sefer sosyal medyada tartışılan konu ise maç için giyilen boks eldivenleri oldu.

Floyd Mayweather: “Medyada duyduğunuza inanmayın. Blog sitelerinde gördüğünüz şeylere de inanmayın. Conor McGregor’a ” 8 oz (Az Korumalı) boks eldiveniyle dövüşelim.” diyorum. McGregor kendi tercih ettiği veya seçtiği marka ile dövüşebilir. 8 oz boks eldiveni giyiyorum. McGregor ne kadar avantajlı olursa olsun, rahat etmesi için hazırım. Boks ve MMA hayranlarına görmek istedikleri şeyi verelim.”

Conor McGregor: “12 raunt içinde Floyd’u yok etmeye hazırım. İstediğin eldivenleri de al küçük adam. 4 oz (Altta) (daha küçük korumalı) ile savaşıyorum. Eldivenin büyüklüğü hakkında bi fikrim yok. Sana tuğla gibi yumrukları atmak için geliyorum.”

Normalinde boksta 10 Oz büyüklüğünde bir eldivenle ringe çıkılıyor.

Haber : Ömer Faruk Yılmaz


Haberle ilgili başlıklar: , , , ,

Benzer Haberler

 1. ömer uzel

  bu maçın boks maçı olması çok iyi oldu..ben boksu yeleli aslanların kavgalarına benzetirim sadece ön patiler var, Kick boks ise kaplan kavgaları gibi ön patiler ve arka ayaklarda dahil…diğerleri ise Leopar kavgaları gibi daha seri ve savruk oldukları için..Boks izlemek sanırım daha ayrıcalıklı ve asilce geliyor, ve iyi ki bu maç boks statüsünde oynanacak..

 2. TÜRK MÜSLÜMAN

  conor daha kuvvetli ve daha dayanıklı ama floydun tekniği ve savunması müthiş.maçı conor nakavtla yada floyd puanla kazanacak.

 3. Genco

  Çıplak el dövüşün lan o kadar para kazanacaksınız eldivensiz çıkın.

 4. önder

  floydun puanla kazanabilmesi için conor un 12 raunt ayakta kalması gerek…bu pek mğmkğn değil..

Yorumlarınız