McGregor – Diaz 3 Mü Geliyor?

mcgregordiazfingers

5 Mart 2016 tarihinde Las Vegas’ta gerçekleştirilen UFC 196’da başlayan Conor McGregor vs. Nate Diaz çekişmesi 3. maça doğru yola çıktı.

İlk karşılaşmayı ağır bir şekilde kaybeden Conor McGregor, karşılaşmanın hemen ardından Diaz’dan rövanş karşılaşması istemiş, Diaz ise bu teklifi kabul etmişti.

145_Conor_McGregor_vs_Nate_Diaz.0.0Geçtiğimiz hafta gerçekleştirilen UFC 202’de tekrar karşı karşıya gelen ikiliden bu sefer karşılaşmayı kazanan taraf 5 rauntun sonunda puan ile Conor McGregor oldu.

Maçın ardından ise Nate Diaz, sosyal medya hesabı üzerinden “Bu karşılaşmayı zaten ben kabul ettim. Dinlen. Senin için geliyorum.” şeklinde bir paylaşım yaptı.

Paylaşımdan anlaşılacağı üzere Nate Diaz, yenilgiyi kabullenmiş fakat bir rövanş maçı daha istiyor. Bakalım Conor McGregor ve UFC yöneticileri bu rövanş fikrine nasıl bir yanıt verecek. Bunu ilerleyen zamanlarda göreceğiz…

By this time last fight I had already accepted rematch.. Rest up. I’m coming for you…..

natediaz209 (@natediaz209) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()


Benzer Haberler

 1. Uğur

  Nate diazın asıl derdi conora meydan okumak değil asıl derdi para

 2. Dubsta

  “ben coktan rovansi kabul etmistim” diyor Diaz. Diaz-McGregor 3 olursa, mac 75 kiloda olur. McGregor kazanir yine ama enerjisini iyi kontrol etmeli 1 round sonunda yorulan bi McGregor gorursek yine Diaz affetmez. Bu iki dovuscude tam savascilar.

 3. Roman

  Şu UFC ciler ne para kaldiriyor. İster tabi niye istemesine.

  • Firat996

   Şu anda parayi sadece conor kaldiriyor. Onun vesilesiyle de diaz kaldiriyor. Digerleri daha 200 bin 300 bin dolarda. Bende olsam sadece parayi conora veririm. Conor ciktigi her show rekor üzerine rekor çünkü.

 4. ahmet kurt

  Mcgregor çok popüler bir dövüşçü. onu Beğenmesine de beğeniyorum ama jon jones un tekniğinin, dövüş yeteneğinin yarısını onda görmüyorum. İyi bir dövüşçü lakin kendine has harika bir stili de yok. Bu adam nasıl bu kadar popüler oldu 🙂

 5. ahmet kurt

  Ona buna hırlayıp show yaptığı için mi acaba.

  • Firat996

   Ona buna hirlayanlardan ama boş hirlayanlardan değil. Bu yüzden popüler. Arkasindada irlanda gibi cilgin bir ülke var. Ufc biletlerin tanesini 5000 dolar yapsin irlandalilar 1 tane bile boş koltuk birakmaz. Ciktigi her show ufc 189 194 196 202 hepsi rekor üzerine rekor kirdi. Seveni ve hayrani ayni zamanda nefret edeni de çok bu adamin.

 6. Arda

  Conor performansı çok kötüydü 2.maçta da büyük ihtimalle 3. Mac olursa ki istemeyecektir nate nakavt edicektir 3. Randi geçmez bunu da buraya yazıyorum

  • Roman

   Nate mi conoru nakavt edecek hahaha 😀

  • Firat996

   İste yine anlamayanlar belli etmiş kendini. Conor performansi cok kötü demis arkadaş. 1 ve 2inci raundda diazin yerinde baskasi olsa hastanelik olmuştu. 3üncu raundda ise nakavt olur dedigin conorun yerinde baskasi olsa mezarlik olmuştu. Conorun yorulmasinin sebebi hic dövüşmedigi bir siklette maça çikmasi. Hayatinda almadigi kadar kilo almasi. Bu yuzden conor 2inci raunddan sonra yavas kaldi. Conor nakavt olmaz anca pes eder. 3üncu maci isteyen conor fakat bu kez nate diazin kilo vermesini istiyor. 170te diazi bariz yenen conor 155te diazi öldürür. Bu arada randi değil raund 🙂

 7. mehmet

  3. maç için senaryolae belli ya conor alvarezle maça çıkıp kemeri alıp ilk koruma maçına diazla çıkacak ya da diaz alvarezle çıkıp conor aldoyla çıkacak sonuçlar ne olursa olsun bu maçlardan sonra 3. maç mcgrgor diaz 3 olacak ve tahminimce 70 kiloda olur conor bu kiloda çok kalın gözüküyor 70 kiloda olursa mcgregor rahat alır bu kiloda bile 3 kere çeneden indirdi diazı

 8. RedBlack

  3. Maci istemek ikisininde hakki. 3. maç sonucu kazanılan ve kaybedilen çok şey olacak bi taraf UFC nin önüne geçmiş bir şöhretini herkesin agzinda olan stili ve karakteri diğer tarafsa ilk maçta agactan topladığı elmalarını ve jijitsu sanatının efsanesi haline gelmiş DİAZ BROTHERS ismini. Riske girmeye değer mi? tartışılır. Bi yandan da yönetim kârı katlamak için beklenen maçı hemen vermicektir. Büyük maçı Conar ve DİAZ a başka maçlarından sonra bile verebilirler.

 9. KıckBoxer

  İlk maçı şanssız bir şekildr kaybetti conor. İkinci maç ise perişan etti desek yeridir 3 kere knockdown etti yüzünü fena dağıttı nate diaz eğer kilo düşerse bir maçı daha unutsun bu sefer kafesten ayakta çıkamaz Conor nakavt olur diyen arkadas bu adami nakavt eden mma dovuscusu daha cikmadi 3 kere yenildi hicbiri nakavt degil bu adam cok tehlikeli stil sahibi degil diyen arkadas maci nerenle izliyon bence conor 4-4 luk bir dovuscu ve daha uzun yillar ufc de dovusur

 10. ONUR

  İLK MAÇI CONOR AÇIK ARA ÖNDEYKEN KENDİ HATASIYLA KAYBETTİ CONOR BUNU TEKRARLAMAZ. DİAZ IN CONOR KARŞISINDA PEK ŞANSI YOK PARA İÇİN MAÇ İSTEDİĞİ BELLİ.

 11. SERDAR

  NATE DİAZ ADAMIIMM BİTİR ŞU ARTİSİN İŞİNİ 😉

Yorumlarınız