Ronda Rousey’den Sonra WWE’ye Bir Kadın Yıldız Daha mı Gidiyor?

Miesha Tate

Ronda Rousey’nin WWE’ye gitmesi ile birlikte MMA dövüşçüleri için yeni bir kapı açılmış oldu. Bu kapıdan geçmek isteyen son kişi Rousey’nin ezeli rakibi Miesha Tate.

2016 yılında emekliye ayrılan ve şimdilerde hamile olan Miesha Tate, WWE’ye geçip Ronda Rousey ile karşılaşmak istediğini söyledi. Tate, hamilelikten dolayı bunun yakın bir zamanda olamayacağını fakat ilerde mutlaka bunu gerçekleştirmek istediğini söyledi.

Miesha Tate, “Ben her zaman WWE’ye girmek istediğimi söylüyorum. Fakat bu 2-3 sene içerisinde biraz zor olacak. Çünkü hamileyim ve ailemle ilgilenmek zorundayım. Fakat Ronda Rousey ile özel bir şeyler yapabilirsek işler biraz değişir.” dedi.

ronda rousey - miesha tate

Eski UFC şampiyonu Miesha Tate, Ronda Rousey’i nefret derecesinde olmasa da sevmediğini söyledi. Tate, “Ronda’yı hiç sevmeyeceğim ama ona karşı büyük bir nefrete sahip değilim. Onunla her şeyi bir kenara bırakıp bir odada profesyonelce oturabilirim. Fakat onunla takılabileceğimi ve ortak bir şeyler yapabileceğimi düşünmüyorum. Birbirimizi seviyormuş gibi hareket etmek istemem çünkü bu hiç doğal olmaz.” dedi.


Haberle ilgili başlıklar: , ,

Benzer Haberler

  1. GGG

    iki güzellik kraliçesi. Bu iki kadına hayranım. İkisi de birbirinden güzel. Güzel olmalarının yanısıra mükemmel de dövüşçüler. Özellikle Miesha tate bir başka…

  2. Roman

    2 kaltak.

  3. mdeniz

    hayret @conan buraya yorum yazmamış

Yorumlarınız