Son Dakika’ UFC’de Gökhan Saki Şoku! Hastaneye Kaldırıldı

UFC’ye Japonya’da merhaba diyen ve ilk maçını ilk rauntun sonlarına doğru nakavtla kazanan Türk Kickboks yıldızı Gökhan Saki 2. MMA maçı öncesi sakatlandı ve UFC 219 maçından çekildiği açıklandı.

Antrenman sırasında bir sakatlık geçiren Saki “mental olarak da dinlenmeye ihtiyacım var ekibim tedavi istiyor. 2018’de geri döneceğim” açıklamasında bulundu.

gokhan_saki_hastane_hospital_mma_ufc

Khalil Rountree ile kafeste kozlarını paylaşması beklenen Saki ile ilgili yeni gelişmeler oldukça aktaracağız.

Takipte kalınız.

Gökhan Saki’nin Son MMA Maçı :


Haberle ilgili başlıklar: , , ,

Benzer Haberler

 1. ahmet kurt

  geçmiş olsun saki reis…

 2. ahmet kurt

  yalnız avni nin son instagram paylaşımlarına bakıyorum da hala çok hırslı ve istekli görünüyor.

  • HAYEEE

   aynen baya hırslanmış gibi hala bir umut var gibi…

  • Big George

   Bu sefer beklenti içinde olmamak daha iyi. Başarırsa daha çok sevindirir, başaramazsa da şaşırtmaz. Ben şahsen beklenti içinde değilim. Ring içinde ne kadar iyi olacaklarını bilmem ama ring dışında rezalet bir ikili Öner-Avni ikilisi.

 3. Clay

  Avni çok güçlü, dayanıklı ii bir antrenör ile ii yerlere gelenilir ama şu an tamamen ezbere dövüşüyor . Taktık zayıf, kenardakiler maçı okuyamıyor. Avninin stili pres değil, kapanıp rakibin üzerine yürüyor ve ezberlediği gibi yumruk sallıyor halbuki rakibi okuyabilmesi gerekiyor. Bu şekilde zor ama ii antrenörlerle ii seviyelere gelebilecek potansiyeli var

 4. WildervsJoshuaa

  Avninin ne yazikki tek yaptigi sey sol direk cikartmak . bu sol direklerde rakip yorulup tukenirse iceri girip cok guzel vuruslar yapabiliyor ama 5 yildizli boksorler aksine avniyi yoruyor. Avninin bide sonacinda heyecani vardi heyecan ole biseydir ki ayak gucunuzu bile kaybedersiniz sanki ayagi yere sert basmiyordu avninin heyecandan.

Yorumlarınız