Tyson Fury Conor McGregor’a Fena Yüklendi: Bu Mu İrlanda’nın Gururu?

fury-mcgregor

WBA, WBO ve IBO’nun dünya ağır sıklet şampiyonu İngiliz Tyson Fury, haftasonu gerçekleşen UFC 196 organizasyonunda rakibi Nate Diaz’a yenilen Conor McGregor’a fena yüklendi.

Bu haftasonu UFC’nin en büyük iki yıldızı ringe çıktı, her ikisi de kaybetti. Ama Holly Holm Conor McGregor’dan daha adam gibiymiş.

şeklinde konuşan Fury, “McGregor mu İrlanda’nın gurur muymuş? Öyle olsaydı bu kadar kolay yenilmezdi. MMA yerde debelenme oyunu, gerçek dövüş sporu bokstur. İki doğru dürüst dövüşçü çıkar ve ayakta dövüşür.”

şeklinde hem McGregor’u hem de karma dövüş sanatlarını sert bir dille eleştirdi.

mcgregor2

Conor McGregor Las Vegas’taki gecede rakibi Nate Diaz’a yenilerek büyük bir şok yaşamıştı.

Haberle ilgili başlıklar: ,

Benzer Haberler

 1. levent ceylan

  Bu fury de artık kabak tadı vermeye başladı önüne gelene sallıyor çenesi çok çalışanın sonu kötü olur

 2. Murat Koc

  Çok pis laf koymuş 🙂 🙂 bu mc gregor floyda da gider yapiyordu. Defterini durduler feci isim yapmıştı.

 3. Roman

  Fury nın çok sağlam bir çenesi var.

 4. Abdullah yılmaz

  Fury hakli. Bu kafes dovüşü tam bir vahşet ya. İcerdekiler kopek gibi bir birini yiyor,disardakiler çilginca bağirip źevk aliyor !

 5. ahmet kurt

  Yani vahşet olduğu doğru tabi ki ama bence gerçek bir kavganın en iyi yansıtıldığı spor. Yumruğu, tekmesi, dizi, dirseği, güreşi her şekilde saldırıya açıksın. Bence en zor dövüş sporu. Jon Jones bile sürpriz bir şekilde ilk rauntda ko olabilir. Fury salağı yine manyak manyak konuşmaya başlamış senin boğazını biri öyle sıksa sanki pes etmeyeceksin. Adam boğulsun mu 😀

 6. Ahmet Arslan

  Fury e katılıyorum kafes dövüşü insanlık suçu, midemi bulandırıyor. Her türlü ayak var utanmasalar bıçak, kılıç, satır, kalkan, keser, balta filan gibi şeyleri de içine sokacaklar. Fury nin sitli farklı Muhammed ALİ de çok konuşuyordu. Bu bir stil meselesi insanlar sevmek zorunda değiller.

 7. fatih becermis

  ahmet arslan, fury’in konuşması midemi bulandırıyor. her türlü ayak var utanmasa kendisine forum sitesi açacak her sporcu hakkında atıp tutacak. karı gibi konuşup duruyor cak cak cak. mma’in ‘sitli’ farklı muay thai de çok sert bir spor. bu bir stil meselesi insanlar sevmek zorunda değiller.

 8. Salihcan Tekin

  Dövüşmenin her alanı sanattır zira MMA bir nevi sokak dövüşüdür. Aramızda kavga ederken o adamların yaptıklarını yapmayacak birini göstermek güç. Tyson Fury ringde olduğu gibi basında da oynak her alana saldırıyor. Bunun bir sonu olmalı

 9. Haye Day

  kardeşim yanlış anama ama bi boksörü kimse dövemez film değil gerçek hayat boksör kadar hiç bi dövüşçü vuramaz normal insanları bırak dövüşçü diyorum boksörler çok dha refleksli ani yumruk ve ve adam yerle boksörler gibi kick boksçular bile vuramaz adamların hep yumruk kondisyon ağırlık başka şeyleri yok mma da adamlar yerde filan çalışıyo diyeceğim istediği kadar çenesi sğlam olsun profosyenel boksör bir yumrukta indirir

 10. Haye Day

  yani uzatmaz kavgayı mma cı her türlü döver ama açık yakalama bakımından boksör affetmez anlık bi yumruk beklemediğin bi anda çıplak elle bi bakmışsın yerle birsin mma da çok teknik var uzar kavga ama boksör tek atar

Yorumlarınız