UFC İki Yeni Maç Tarihi ve Alistair Oveerem’in Yeni Rakibi Açıklandı


Mar 14, 2015; Dallas, TX, USA; Roy Nelson (red) fights Alistair Overeem (blue) in a heavyweight bout during UFC 185 at American Airlines Center. Mandatory Credit: Tim Heitman-USA TODAY Sports

UFC yaptığı resmi açıklamada Ultimate Fighter 25 ve UFC 213 event tarihlerini duyurdu… T-Mobile Arena’da gerçekleşsek olan organizasyon cuma ve cumartesi arka arkaya 2 gün halinde yapılacak.

UFC 213’te kafeste yer alacak maçlar arasında Fabricio Werdum vs. Alistair Overeemve Travis Browne vs. Oleksiy Oliynyk karşılaşmaları da yer alacak.  Eski UFC Yarı Orta Sıklet Şampiyonu Robbie Lawler ile Donald Cerrone arasındaki maç için de çalışmalar devam ediyor…

7-8 Temmuz tarihlerinde gerçekleşecek maçları için sitemizi takibi sürdürünüz…


Haberle ilgili başlıklar: , ,

Benzer Haberler

 1. jackal

  Overemle Werdumun karsilacagi haberi aciklanali nerdeyse 3 hafta olacak

 2. cemil aslan

  werdum ve overeem ilk maçları berbattı. Overeem yer korkusundan ayakta kaldı, werdum da yer avantajı yüzünden kendini yere atıp durdu. ama rövanşı werdum alır diyorum.

 3. Hami Mavili

  Ana maçta muhtemelen ya Gsp-Bisping ya da bugünkü Johnson-Cormier galibi ile Jon Jones.

 4. Genco

  travis browne denen loosera halen daha maçmı ayarlıyor bu ufc rouseynin hatrına herhalde keza travisle rousey birlikte olmaya başladıklarından beri kevkire döndü ikiside bu maçıda alamazsa gitsin emekli kuyruğuna girsin.

Yorumlarınız