(VIDEO) Floyd Mayweather McGregor’la Ringe Çıkacak Mı? Canlı Yayında Açıkladı!

conor-vs-floyd

Floyd Mayweather’ın ünlü kafes dövüşçüsü Conor McGregor’la ringe çıkıp çıkmayacağı uzun süredir hem boks hem de MMA gündemini meşgul eden konulardan biri.

Geçtiğimiz Cumartesi Mayweather Promotions’a bağlı dövüşen Gervonta Davis’in Liam Walsh’la çıktığı IBF süper tüy sıklet unvan maçı için Londra’da bulunan Floyd, Davis’in 3. rauntta rakibini nakavt ettiği maçın ardından yayıncı kuruluşun mikrofonlarına herkesin büyük bir merakla beklediği sorunun cevabını verdi.

İşte o anlar:

01:56
Haberle ilgili başlıklar: ,

Benzer Videolar

Benzer Haberler

 1. sa yo na ra

  mc gregor kim arkadaş ya? kendine gel floyd paranın gözüne vurmuşsun zaten ne işin var elin palyaçosuyla…

 2. TÜRK

  Palyaço derken ? Floyd rahat alır maçı ama conorda yakalarsa nakavtlar floydu

  • ahmet kurt

   O kadar boksör yakaladı da yatıramadı mcgregor mu yatıracak? Ufc de en güçlü yumruklara sahip dövüşçülerden biri olabilir ama Floyddan daha güçlü vurabilir mi orası bile muamma. Bu adamın işi boks. Ufc dövüşçüsüyle bir boksörün yumrukları kıyaslanamaz.

  • sa yo na ra

   sen floydu ne sandın kardeşim yakalarsa yatırırmış 😀 şu anda dünyanın en iyi boksörü floyd ayrıca ben floyd tarafından bir k.o lu galibiyet bekliyorum. floyd’u günahım kadar sevmem ama hakkını da yiyemem.

 3. fix1

  floyd para… ben de olsan maça çıkardım. dedikleri kadar gelir elde edilecekse maç yapsınlar. yapsınlar ki, conor denen gevezenin çenesi kapansın. yoksa bu geveze susmaz. benim kanaatim, önce floyd dan dayak yiyecek. sonrada khabibten daha sonrada ufc conoru kenara atacak. tabi bu arada conorda deve yüküyle parayı kaldırmış olacak.

  benim tek düşüncem floyd, conor patakladıktan sonra ikinci bir paquao maçı olabilir mi?

 4. TÜRK

  Bu maç gerçekleşceği zaman floyd 41 yaşında olucak ahmet ? Conor ise 29 ? Maidanın kroşesinde floydun nasıl sallandığı biliyoruz zil kurtarmıştı ki conor maidanadanda floyddanda kuvvetli . Aynı zamanda conor mcgregor ın boks temeli cok iyi efsane bi antrenörün öğrencisiydi adını hatırlamıyorum şuanda boş değil yani . Bi haye gibi şaşırabiliriz o maç

 5. TÜRK

  Conor mcgregor kafesçi ama ağırlıklı olarak boks yapıyor kafeste zaten yer de cok zayıf conor ayakta yenemez dedikşeri adamı ufc rekoruyla 13 saniyede göz yumdurdu vs vs . Floyd conorı dalga geçerek yener ama hayatta nakavt edemez conordaki çene idda ediyorum golovkininki kadar vardır

  • sa yo na ra

   çenesi iyi olabilir ama golovkin benzetmesi biraz abartı oldu sanırım kardeşim sen de farkındasındır 🙂

 6. Roman

  BENCE CONOR FLOYDDAN SERT VURUYOR FLOYD NAKAVTCI BILE DEGIL. Mac olursa floyd kazanir ud ile yads yorgunluktan conor ölür.

 7. fix1

  ufc sayfanızda conor ve floyd’dan başka bir şey yok! Ufc de o kadar gelişme oluyorken, sizde tık yok. lütfen ufc den daha fazla haber istiyorum.

 8. Ferciouss

  boksla ufc bir olur mu conor floyddan sert vuruyor diyenler olmuş. bakın ufc eldiveni ve boks eldiveni farklıdır ufc eldiveni kesik bir eldiven olduğu için karşındaki adamı nakavt etmek çok daha kolay olur. bu yüzden çok güçlü yumruklara sahip olman gerekmez ama boks eldiveniyle adam bayıltmak öyle kolay mı? balyoz gibi vurman gerekiyor. bakın golovkin ufcdeki ağırsikletler kadar vuruyordur. cain velasquez var örnek olarak herkesi nakavtlıyordu mesela ama golovkin kadar vurmuyordur.bunun istatistiğini ahmet kurt kardeşim link olarak atmıştı zaten. golovkin ufcye gitseydi eğer karşısına çıkmaya kolay kolay kimse cesaret edemezdi vurduğu adamı sedyeyle alırlardı octagon’dan.ölümlere dahi sebep olabilirdi. conorun artısı yumruklar canını ufc’deki yakmayacaktır. eldiven farkından dolayı.

 9. lenolewis

  Conor nedir ya ? Floyd sıkıysa ggg karşısına çık eğer gücün de yeterse nakavtı bıraktım sarsıcı bir yumruk vursun helal diycem sadece sarsıcı 1 yumruk

 10. Pac-Man

  Floyd maç esnasında sakatlanmadığı sürece yenilme ihtimali yok. Kedi-fare gibi oynar Gregorla. Yani Gregor bokstaki debutunu Floydla yapıyor, fazla söze gerek yok aslında. Son maçını yapalı baya geçse de, 40’ını devirse dahi bu maçta Gregorun ona dayanma ihtimali yok.

Yorumlarınız